Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AKG K618DJ


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

To plasko to bylo odniesienie do sceny chodzi, ze graja w glowe. Zlego slowa uzyl po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K618 jeśli czegoś w ogóle brakuje, to na pewno środka. Trochę mnie dziwi, że tobie magsp wystarcza wysunąć pałąk na 4, skoro mój 10 letni brat musi go wysuwać na 6. No, ale tu może nie chodzić o rozmiar głowy, tylko o jej kształt. Pewnie masz wąską głowę ;)

 

edit; Im jest mniejsze rozsunięcie pałąka, tym mniejsze jest jego rozchylenie i tym mniejsze jest ryzyko pęknięcia.

Edytowane przez rudi40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Przez nieuwagę urwałem kabel w K518. Oddałem do naprawy, ale teraz jedna słuchawka gra ciszej. Chcę kupić nowe. Z waszego opisu K618 wynika że to idealne słuchaki dla mnie. Mają moc K518, ale też więcej powietrza. Jeżeli chodzi o sam dźwięk, czy jest coś lepszego za ok 350zł? Jestem w stanie przebolec niedoskonałości pałąka. K518 jak były nowe cisnęły, ale później były wygodne, więc chyba nie mam dużej głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ufoman*

One pękają wszędzie. Ja już tak je połatałem, że nie mają już gdzie pęknąć. ;)

 

edit. Pękają też właśnie tam, gdzie metal ze skalą na suwaku jest oblany sztywnym plastikiem.

Jak może, sztywny plastik połączony z elastycznym metalem, nie pęknąć? To jak z ptasim mleczkiem, pianka się wygnie, czekolada popęka.

Edytowane przez rudi40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam, je i muszę powiedzieć, że dźwięk bomba, ale co do wykonania można debatować, zdziwił mnie tylko fakt po wyjęciu z pudełka ,,Kurde dlaczego to takie małe"

Mam rozciągnięte na maksa a głowy w cale dużej nie posiadam. Jedyny mankament jest taki, że strasznie cisną ale za to tłumienie idealne jak dla mnie.

Obchodzę się z nimi jak z jajkiem, także myślę, że pęknięć nie zdołam uświadczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Saturnie i patrzę są k619 red. Myślę, że sobie sprawdzę jak działa pilot. Podchodzę z obawą by ich nie połamać, patrzę, a one już połamane ;) W pilocie w iP 3g działa tylko play/pause (dobrze, że ich nie kupiłem). Poza tym sprawdziłem kilka modeli i np. Sony v150 to totalna TRAGEDIA. Nie wiem jak to jest, że ludzie je kupują. Są warte max 29zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym sprawdziłem kilka modeli i np. Sony v150 to totalna TRAGEDIA. Nie wiem jak to jest, że ludzie je kupują. Są warte max 29zł.

Ot, takie tańsze Betsy.

Co Ty gadasz. Przeciez beatsy przynajmniej są dobrze zbudowane i wygodne. Te są niewygodne, koszmarnej jakości (tania chińszczyzna), a dźwięk równie beznadziejny... bynajmniej nie zamulają basem jak betsy z tego co pamiętam :) W każdym razie jestem zagorzałym hejterem tych słuchawek. Nie wiem czy są jakieś firmowe słuchawki o których mam gorszą opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Właśnie wróciły do mnie z serwisu nowe AKG k618DJ, standardowo jak wszyscy opisują popekały (po niecałym miesiącu!!), AKG wymieniło na nowy model i tu moje pytanie, czy oplaca się oddać je do sklepu, dopłacić i kupić cos innego co będzie grało tak ładnie jak te może nawet lepiej??? Jaki model AKG był by lepszy od tych i nie kosztował milion pięćset sto dziewięćset?? Słuchawek uzywam głównie w pociągu i na uczelni, może w domu trochę przed snem, muzyki słucham każdej, Od ścieżki dźwiękowej z makrokosmosu, przez Queen, Chłopców z placu broni, do starego HH polskiego. Rozważałem takie opcje do kupna zamiast moich:

- Audio-Technica ATH-WS70
- Audio-Technica ATH-M50
- Denon AH-D1100 -
- SENNHEISER HD380 PRO / HD 25-1 II / HD 25 SP II / HD 280 Pro
- Sony XB700?? ??
- BEYERDYNAMIC CUSTOM ONE PRO
- Beyerdynamic DT 770 PRO 80 OHM

 

Nasuwa się mi jeszcze problem innej kwestii.. Muzyka mi leci z nokii N8. Może jako telefon nie jest to zły odtwarzacz ale juz ogólnie odtwarzaczem wysokiej klasy pewnie nie jest. Sądzę, że juz przy tych K618 mocno je ogranicza wiec wymiana na jeszcze lepsze może nie dać zamierzonego efektu. Znalazłem ciekawy post na forum --> http://forum.mp3store.pl/topic/92974-nokia-n8-beats-solo-jaki-wzmacniacz/ wziąć N8 jako podajnik muzyki w formie cyfrowej podłączyć do tego Fiio E7 jako DAC i dalej słuchawki. Na pewno jakośc utwórów podawanych na słuchawki była by znacznie lepsza. Fiio E7 może nie jest mocno drogi ale jak już bym go kupił to raczej na inne słuchawki zostały by grosze a te pękają i wysyłać je za miesiąć do serwisu żeby za 2tyg dostać nowe i znów nie wygrzane to mija się z cenem.. Tak oto koło się zamyka
Co o tym sądzicie?? jakieś pomysły?


Pozdrawiam Bartosz

Edytowane przez Bartoszbilin1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sporo się naczytałem o K618DJ, jeśli chodzi o dźwięk większość osób zdecydowanie poleca. Mi również przypadł do gustu, podobają mi się wizualnie i są wygodne jednak odstrasza mnie ten pałąk o którym wszyscy piszą.

Da się jakoś uniknąć pękania? Jakoś specjalnie dużej głowy nie mam i będę uważał na pałąk, warto zaryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mgcaliber' timestamp='1363738644' post='925029'

Da się jakoś uniknąć pękania?

 

Zapakowac do pudla i podziwiac xD, ten model ma do siebie to ze palak się psuje, niektórym już nawet po 1 mesiacu pekl wiec wiesz, ryzyk fizyk..., ja radzę 518 tańsze i wytrzymalsze a dźwięk porównywalny

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mgcaliber' timestamp='1363738644' post='925029'

 

 

Zapakowac do pudla i podziwiac xD, ten model ma do siebie to ze palak się psuje, niektórym już nawet po 1 mesiacu pekl wiec wiesz, ryzyk fizyk..., ja radzę 518 tańsze i wytrzymalsze a dźwięk porównywalny

Przecież różnica w brzmieniu jest nieporównywalnie lepsza w k618

[quote name='mgcaliber' timestamp='1363738644' post='925029'

Da się jakoś uniknąć pękania?

 

Zapakowac do pudla i podziwiac xD, ten model ma do siebie to ze palak się psuje, niektórym już nawet po 1 mesiacu pekl wiec wiesz, ryzyk fizyk..., ja radzę 518 tańsze i wytrzymalsze a dźwięk porównywalny

Przecież różnica w brzmieniu jest nieporównywalnie lepsza w k618...

Edytowane przez rudi40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności