Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Pchełki do 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam JBM MJ800, dzwięk jest super ale męczą mnie i nie są wygodne. Wydaje mi się że szukam raczej pchełek niż doków. Co ciekawego kupie do 100zł? Słuchawki będę używał do taczki 4g, słucham rapu/ hip-hopu ew mało rock/trance. Zależy mi aby dzwięk był podobny do JBM ale jak by było troche więcej basu, było by super. Na forum znalazłem pare polecanych modeli:

 

Vedia SRS300

Cresyn AXE IV

Senki MX880

Senki MX500

Beyerdynamic DTX21iE

Cresyn c500e (czytałem recke)

Labreg L100

Jak widać troche tych modeli znalazłem, jednak są z różnych przedziałów cenowych, max chcę wydać 100zł no chyba że będzie szał i dam coś wiecej ale wiadomo taniej też się nie obraże. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę i wiem że pchełki nigdy nie będą jak doki, trudno jak dla mnie takie słuchawki to tylko uzupełnienie mojej muzyki bo przeważnie słucham na kompie... Chce po prostu wiedzieć które pchełki są najlepsze do 100zł, dziwiękiem porównywalne do jbm, chodzi o charakterystyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam nie wiem, bo chciałem kupić coś przed wyjazdem a chyba nie zdąże się zdecydował, a jak się zdecyduje to paczka nie dojdzie. Szkoda mi tych jbm bo są fajne ale nie pasują mi. Te c500e mogę kupić w rtv euro agd lun mp3store we Wrocławiu. Jakieś opinie o senkach (może są jakieś innego godne polecenia, niż te co wypisałem?) lub beyerach?

Edytowane przez Artis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam podobny problem co autor tematu również chce kupić jakieś pchełki do 100zł max. Posiadam aktualnie AKG 416p ale chce się ich pozbyć ponieważ słuchawki nauszne w mieście mi nie odpowiadają.

 

Szukam czegoś jakościowo (jeżeli chodzi o odsłuch) podobnego ponieważ te AKG jak dla mnie grają bardzo fajnie, szczególnie za tą cenę.

 

Słuchawki będę głownie wykorzystywał z telefonem galaxy S3 oraz zestawem BT SE MW600 a także playerem Eon Gold.

 

Jeżeli chodzi o muzykę to głównie jakaś komercha, pop, dance, wszystko to czego można posłuchać w radiu.

 

Z tego co wyczytałem to Cresyn C500E powinien spełnić moje oczekiwania ew. Sennheisery MX470 ale co do tego nie jestem przekonany.

 

Prosiłbym o jakieś rady i wskazówki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz coś powiedzieć na temat tego jak się spisują z muzyką która wymieniłem? I czy masz może jakieś doświadczenia z AKG z półki 416 wiem że bodaj 414 są zbliżone do tych które posiadam a bardziej popularne.

 

Edit.

 

Aaa i brat ma EP 630 w nich dźwięk średnio mi się podoba, pomijając już fakt że są to do kanałówki które mi nie w ogolę nie leżą...

Edytowane przez gaber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności