Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne, przenośne (do 400 zł) [muzyka klasyczna, filmowa]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję słuchawek nausznych do 400 zł . Potrzebuję ich przede wszystkim do słuchania muzyki w czasie podróży komunikacją miejską, czy też w czasie jazdy na rowerze. Zależy mi na dobrym tłumieniu otoczenia, w związku z czym w grę wchodzą słuchawki zamknięte lub półotwarte. Sprzęt na którym odtwarzałbym muzykę to Ipod Nano (4 gen.). Słucham głównie muzyki filmowej (H. Zimmer, J. Williams, D. Arnold, H. Shore, M. Kamen itd.) oraz klasycznej (orkiestrowej, chóralnej). Zależy mi na czystym, naturalnym brzmieniu, oddającym jak najwięcej szczegółów znajdujących się w słuchanym utworze. Nie potrzebuję mocnego basu, ale nie chciałbym też żeby brzmienie było płaskie lub przytłumione.

Z słuchawek które miałem okazję sprawdzić, do gustu najbardziej przypadło mi brzmienie następujących modeli:

1. Denon AH-P372

2. Fostex TH5

W przypadku Denonów znięchęciła mnie jakość ich wykonania, nie wyglądają na zbyt solidne. Fostexy z kolei wydają mi się zbyt duże i myślę, że nie za bardzo sprawdziłyby się np. w jeżdzie na rowerze - proszę mnie poprawić jeśli się mylę ;). Bardzo spodobał mi się wygląd oraz wielkość Sennheiserów PX 360 i nie ukrywam, że słuchawkami tego rodzaju byłbym najbardziej zainteresowany.

Bardzo proszę o polecenie mi słuchawek które (o ile to możliwe) spełniłyby jak najwięcej moich wymagań ;). Poza tym proszę o opinię o wymienionych przeze mnie Denonach oraz Fostexach. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

01.08.2012 - Dzisiaj miałem okazję sprawdzić słuchawki Grado sr60i oraz Grado sr80i. Zakochałem się w ich brzmieniu a teraz przeklinam fakt, iż ich konstrukcja jest otwarta. Ciężko mi będzie o nich zapomnieć ale cóż...trzeba szukać dalej. W dalszym ciągu liczę na odpowiedzi :).

Edytowane przez StringHead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności