Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś śliwowicę w domu (prawdziwą) ale niestety nie piłem :P Miałem wtedy z 10 lat. więc 70% alkohol by raczej nie wchodził zbyt dobrze.

 

Nawiasem, właśnie zakupiłem JD (pieprzone promocje tesco), po skończeniu butelki Ballantinesa (zwykłego) i so far JD jest zdecydowanie lepszy, bardziej ziołowy w aromacie mniej dymny. Ale 12 letni Ball jest po prostu boski, pełny aromatu dębowej beczki. Jak wrócę do warszawy muszę dorwać 12 letniego jacka, musi być odlot :D

I hate you so much...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś śliwowicę w domu (prawdziwą) ale niestety nie piłem :P Miałem wtedy z 10 lat. więc 70% alkohol by raczej nie wchodził zbyt dobrze.

 

Nawiasem, właśnie zakupiłem JD (pieprzone promocje tesco), po skończeniu butelki Ballantinesa (zwykłego) i so far JD jest zdecydowanie lepszy, bardziej ziołowy w aromacie mniej dymny. Ale 12 letni Ball jest po prostu boski, pełny aromatu dębowej beczki. Jak wrócę do warszawy muszę dorwać 12 letniego jacka, musi być odlot :D

I hate you so much...

HatersgonnaMoonwalk.gif (clik to open ;)) Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kamienie to się spisują na zamku w Malborku (a raczej spisywały), bo świetnie ogrzewają, ale od kiedy to kamień chłodzi? No cóż :D Co kto lubi, ale jak mam pić coś z odłamkami kamieni, ba ogólnie z kamieniami to ja dziękuje. Kamienie nie są do picia!

Oj ostatnio gin z tonikiem wszedł na imprezie. Czemu dałem się na to skusić to ja nie wiem. 2 dni bez życia (następnego dnia trzeźwienie, kolejnego kac). Nie polecam.

Edytowane przez Dszeffko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faktycznie słuchanie go jest udręką dla psychiki więc ciągnie do zabicia tego smutku :D (teoria spiskowa!)

 

Ooo zapomniałem :D Promocja w tesco jest (przynajmniej u mnie) i litrowa finlandia za 50zł. Szykuje się dobry weekend!

 

BTW zapomniałem Rakije ktoś pił? Dla mnie to moc w czystej postaci :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do whisky typu Single Malt nie zalecam (podobnie jak kostek lodu) - po co minimalizować sobie doznania.

Natomiast jak ktoś lubi do blendów to czemu nie, pytanie tylko czy warto wydać tyle kasy na coś co można mieć za darmo - tym bardziej w odniesieniu do powyższego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faktycznie słuchanie go jest udręką dla psychiki więc ciągnie do zabicia tego smutku :D (teoria spiskowa!)

 

Ooo zapomniałem :D Promocja w tesco jest (przynajmniej u mnie) i litrowa finlandia za 50zł. Szykuje się dobry weekend!

 

BTW zapomniałem Rakije ktoś pił? Dla mnie to moc w czystej postaci :ph34r:

Pilimy! Pisali my o tym. Właśnie wróciłem z Cro i mam 2l tego trunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakija wyszła! Poszła z sokiem cytrynowym zagęszczanym :D Połączenie idealne moim zdaniem (trochę lepsze niż krupnik cytrynowy)! Sukces jest. Ciekawe jak mi się będzie po tym spało w szczególności, że wcześniej lało się piwo... Na obecną chwile efektów nie ma ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakija wyszła! Poszła z sokiem cytrynowym zagęszczanym :D Połączenie idealne moim zdaniem (trochę lepsze niż krupnik cytrynowy)! Sukces jest. Ciekawe jak mi się będzie po tym spało w szczególności, że wcześniej lało się piwo... Na obecną chwile efektów nie ma ;D

Nie no, ja piję rakiję samą :D Świetna jest - nie ma po niej kac-kupy i reszty diabelstwa. Jak będzie po bardzo duże dawce - powiem pojutrze - o 16 zaczynamy z chłopakami Męskie Chlanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidlu jest Jim Beam 0.7 za 40zł więc to jest opłacalne

 

 

Dziś kolejny dzień mieszania... Niestety dałem się namówić. Wino, wódka, piwo? Tak -.- Ogłosili mnie niezniszczalnym, jedyny szedłem faktycznie prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypiliśmy tę rakiję, poprawiliśmy luksusową i sobieskim - wyszło po połówce na głowę i... Dzisiaj mam 0 kaca. Jestem w szoku, bo zawsze trochę umierałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi Red Label to w biedronce jest za 30zł 0.5l, jakaś promocja chyba, bo wcześniej nie widziałem. Ostatnio też był Grants za 28,99 chyba. Może jeszcze Ballantine's będzie w jakiejś fajnej cenie.

 

Balantaniec Finest w Kerfie lub Tesco stoi za 60 zł/ liter.

Edytowane przez plaskacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi Red Label to w biedronce jest za 30zł 0.5l, jakaś promocja chyba, bo wcześniej nie widziałem. Ostatnio też był Grants za 28,99 chyba. Może jeszcze Ballantine's będzie w jakiejś fajnej cenie.

 

Balantaniec Finest w Kerfie lub Tesco stoi za 60 zł/ liter.

 

Wiem, w pobliskim sklepie też mam 60zł za litr. Tylko kiedyś gdzieś kupiłem - 25zł za 0,5 i nie pamiętam gdzie :D No i w sumie wolę kupić 0,5 albo 0,7 jak już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności