Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Małe słuchawki nauszne do 400zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie słuchawki nauszne polecacie do 400zł polecacie?

Słucham głównie rapu, rocka i metalu.Chodzi mi o to żeby słuchawki były małe i najlepiej składane.Maja dobrze wytłumiać i być wygodne.Będę ich używał wszędzie gdzie się da.Zależy mi na dobrej jakości dźwięku i dobrym basie.I odtwarzacz jaki mam to Ipod Shuffle i Samsung Galaxy Ace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś w stylu AKG K450.

Bardziej K518. One izolują dobrze. Powiem szczerze, Soundmagic P30 z tego co pamiętam fajnie izolowały... i fajnie grały. I były małe i ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z małych zamkniętych do 400zł to poza P30 jeszcze K450 (nie podobały mi się, za ciasne brzmienie i zbyt gęsto), PX200-II (fajnie się składają ale grają bardzo neutralnie, dla mnie za mało mięsa), PX360 (tu za 400zł może być problem, genialna jakość wykonania a i grają ponoć super, nie miałem okazji posłuchać niestety)... ewentualnie AKG K520, fajnie grają ale otwarta konstrukcja i kontuzyjny pałąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem P30, ale od siebie polecam PX360, jako dobrze wykonane słuchawki(z wyjątkiem kabla - w komisie są jedne akurat rekablowane przez Forzę), bardzo wygodne, świetnie tłumiące jak na tak wygodne nauszniki, oraz zupełnie przyzwoitą jakość dźwięku(mnie się akurat nie spodobały, ale to kwestia gustu, i tak je polecam).

 

Także tego, w komisię są PXy za mniej niż 400zł, z fajnym trwałym fioletowym kablem, bierz póki są.

 

Są składane, mają futerał... to chyba tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby wypowiedziały się osoby mające do czynienia z obydwoma modelami... ja P30 na oczy nie widziałem, nawet nie wiem do końca jak wyglądają :P

 

Jak PXy wyglądają ze strony użytkowej napisałem już, i generalnie opinie użytkowników pokrywają się. O dźwięku mogę jedynie napisać co nieco. Choć wiele już na forum było. Słuchawki w delikatny sposób analityczne(niektórzy nazywają monitorowe), bo przekazują dosyć sporo informacji o nagraniu. Ale robią to w sposób niemęczący, bo wysokie tony są trochę wycofane. Jednak nie na tyle, by brzmienie stało się ospałe i ciemne. Dzięki podbiciu trochę wyższej średnicy (większość wokali) brzmienie nadal jest bezpośrednie(dla niektórych nawet zbyt, bywały głosy niezadowolenia, że jest męcząca) , choć ma przyciemnione tło. Góra nie szeleści, nie sybilizuje. Średnica jest raczej szczupła, nie jest pogrubiona, ocieplona, przesłodzona - brzmienie jest przejrzyste. Dźwięki wydają się "oderwane" od siebie, zawieszone w próżni. To, czego w nich nie lubiłem to brak "płynięcia" dźwięku. Bas jest, ale nie przesadzony. Niby zwarty i nie rozlewa się, ale pamiętam go jako trochę miękki. Zresztą popytaj o opinię osoby, które jeszcze mają te słuchawki ;)

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może mx980 akurat mam do sprzedania.

topowy model serii mx. Słuchawki właściwie nowe jak ze sklepu zakupione 12 lipca 2012 w autoryzowanym sklepie polskiego dystrybutora firmy sennheiser, oczywiście na 24-mc gwarancji,. używane dwa dni w domu po jakieś 3 godziny i muszę przyznać że są rewelacyjne stawiane na równi z modelem ie8, dźwięk jak ze słuchawek nausznych. cena 450 z wysyłką, jak ktoś woli to jest też na allegro.

 

Niestety z powodu nieszczęśliwych zdażeń losowych zmuszony jestem do ich sprzedaży.

wystawiłem na forumowym komisie

Edytowane przez briksik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P30 mają szeroką scenę, ale punktową i mało stereofoniczną, masz wrażenie, że prawa słuchawka/kanał gra ci 15cm na prawo od ucha a lewa 15cm na lewo od ucha... to jest bardzo dziwaczny sposób grania, poza tym brzmią ok, ciepło i są wygodne, ale taką scenę trzeba zaakceptować, więc radziłbym ich wcześniej posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze, masz fajny temat, masz w nim opinie więc po diabła zakładasz kolejne które w sumie są uściśleniem tego co dowiedziałeś się tu? Nie lepiej ciągnąć dyskusję tutaj? Po to jest temat (ba, ten nawet ciut ruchliwy) żeby go wykorzystać w 100% a nie w kółko tworzyć nowy. Ostateczną decyzję i tak musisz podjąć sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, moglibyście pomóc mi w moim temacie który znajduje się trochę niżej? "Potrzebna pomoc - sennheiser vs AKG". Bardzo mi zależy na opinii bo bez tego nie kupię słuchawek. Czytałem angielskie recenzje ale nadal nie wiem które wybrać. Sorry że spamuję w innym temacie ale do mojego chyba nikt nie zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopisze ktoś na temat tych sennheiser'ow i soundmagic'ow?

 

Jestem już w 99% przekonany, że chce PX360 ale może mi ktoś napisać czy będę potrzebował do nich wzmacniacz?I czy będę musiał zmienić odtwarzacz żeby wykorzystać w pełni ich możliwości?Na razie mam Ipod'a Shuffle 2G.

 

O zapomniałbym ktoś mi w tym temacie pisał, że kabel jest słabej jakości i lepiej kupić inny czy może ktoś mi napisać jaki to ma być i za ile on jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kabelek pisz do Forza Lazio albo piotrus-g. Wzmaka wydaje mi się że szufla nie będzie potrzebowała, ewentualnie FiiO E6 i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności