Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet w Warszawie. 21.07.2012 / Sienna 61 / 14:00


D@rkSid3

  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy się spotykamy?

    • W tą sobotę, dnia 21.07.2012
    • W przyszłym tygodniu.


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, niech Patryk da znać czy na 100% będzie można u nie niego. Bo Pawlo coś się nie odzywa.

 

Jak by ktoś dał radę przynieść Sennheiser HD25, Beyerdynamic DT990, Shure 550 to bardzo było by miło. Są to proponowane przez Irivera słuchawki do Astell&Kern. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD25

Jak Cię JTS HP525 usatysfakcjonują to wezmę. :P

 

Edit:

O, i te BsCDD bym Ci wziął.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, niech Patryk da znać czy na 100% będzie można u nie niego. Bo Pawlo coś się nie odzywa.

 

Jak by ktoś dał radę przynieść Sennheiser HD25, Beyerdynamic DT990, Shure 550 to bardzo było by miło. Są to proponowane przez Irivera słuchawki do Astell&Kern. :)

z tymi shure to miałeś na myśli AKG K550 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, niech Patryk da znać czy na 100% będzie można u nie niego. Bo Pawlo coś się nie odzywa.

 

Jak by ktoś dał radę przynieść Sennheiser HD25, Beyerdynamic DT990, Shure 550 to bardzo było by miło. Są to proponowane przez Irivera słuchawki do Astell&Kern. :)

z tymi shure to miałeś na myśli AKG K550 ?

A może SRH550DJ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź koniecznie - teraz już zapewne są wygrzane (choć ponoć tak dużo im to nie daje), to sobie posłucham .

 

Jeśli się pojawię to nie omieszkam wziąć Supreluxów HD330 i Panasów HTF600 no i jakieś wynalazki ;)

 

Jakieś jeszcze życzenia macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zabrać ESW9, dt1350, IE8 z TWag grajki hm801, Colorflay C4 i CK4 no i wzmaki ZO2.3 i JDS C421 no i jak Yedi pozwoli to V-mody M80 tylko długo nie pobędę :o dlatego lepiej dla mnie około 13-14 start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to postanowione.

 

Update w pierwszym poście.

 

Panowie, ja przyniosę:|

 

Odtwarzacze: Colorfly C3, HIsoundaudio Rocoo P, Iriver Astell&Kern, Cowon X7 i może jeszcze coś z prywatnej kolekcji. Może Monolith MX7000 Premium?

 

Słuchawki: AKG K550, Soundmagic HP100, Jays T-Jays Four, Cresyn C510E, Cresyn C500E, Cresyn C555H, HIsoundaudio Live, Phiaton MS400 i może Audio Technice WS55.

 

DAC i ampy: Fiio E10, Fiio E11, Fiio E17, Hifiman H101 i Soundmagic A10.

 

Więcej już pewnie do plecaka nie zmieszczę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zabrać ESW9, dt1350, IE8 z TWag grajki hm801, Colorflay C4 i CK4 no i wzmaki ZO2.3 i JDS C421 no i jak Yedi pozwoli to V-mody M80 tylko długo nie pobędę :o dlatego lepiej dla mnie około 13-14 start

Bierz te wszystkie słuchawki !

Dark, Ty te ATH też

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jeszcze z cukierków. Mam Teclasta T50. ;)

 

Chłopaki, prośba. Niech ktoś przyniesie fajnego cyfraka do fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się rozplanować grafik i też się pojawię.

 

Jakieś życzenia odnośnie sprzętu do przyniesienia? Bo nic się u mnie nie zmieniło, mam stary sprawdzony, ulubiony zestaw ;)

Doszedł sprzęt stacjonarny, przyjemne w moim odczuciu kolumny, ale z uwagi na brak auta nie przywiozę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, błagam was o aparat. Wezmę małpkę, ale stanowczo przydało by się coś lepszego.

 

I wezmę jeszcze coś o czym się dopiero dziś dowiecie. :) Pilnujcie facebooka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zabrać ESW9, dt1350, IE8 z TWag grajki hm801, Colorflay C4 i CK4 no i wzmaki ZO2.3 i JDS C421 no i jak Yedi pozwoli to V-mody M80 tylko długo nie pobędę :o dlatego lepiej dla mnie około 13-14 start

No jakoś Vmody musze odebrać ... Powiedzcie mi miśki gdzie w końcu jest u licha to spotkanie ? O od której ??

 

Edyta ... już wiem wsio ...

Edytowane przez Yedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!

 

Super spotkanie, bardzo dużo ciekawego sprzętu. Jeden z fajniejszych meetów w ostatnich czasach.

Później wrzucę kilka fotek plus opisy tego co mi się najbardziej podobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to warto zwyczajowo coś podsumować od siebie.

 

Co mnie zaskoczyło najbardziej in plus? Chyba pierwszy ogień czyli SRH940+Studio. Zagrało dosłownie mega, bez przegięć ale "z farszem". Tylko Shure mogło by popracować nad designem bo to sreberko jest słabe. Ale nie trzeszczą, to plus. Jako domowe nauszne fajna opcja. Przyjemnie wypadły ADDIEM. Jasne ale z basem, badziewne tipsy. No i egzemplarz Pawla wyglądał jakby go ktoś przetrawił. :lol:

 

No i AKG K3003, w sumie trochę główny punkt programu. Zagrały ekstra... ale nie za swoją cenę, gdyby kosztowały około PFE232 to moooże. Jak wracając posłuchałem w sumie po nich Westone 4 to doszedłem do wniosku że AKG zazdroszczę basu. Scena jednak nie była w nich tak fajna, reszta pasm porównywalna... a wygoda i "siedzenie w uchu" to już całkiem inna bajka. Fakt faktem W4 brakuje tej atmosfery luksusu i ekskluzywności. Co mnie bardzo ucieszyło, nie nabyłem efektu "kurde, tamte były mega te są tylko fajne... tylko" bo nadal W4 mają dla mnie ten wow factor jaki miały.

 

AAAAA, zapomniałem o K181DJ. Jak mogłem. <_<

Duże DJki są ekstra. Tylko muszą mieć obowiązkowo otwarte venty. Wygodne, fajny chwyt za czachę, "dużo przełączników" i fajny dźwięk. W sumie gdyby nie kosztowały niemal 600zł tylko 400 to bym nad nimi poważnie myślał do domowych odsłuchów. Bo są po prostu "fajne".

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności