Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki odtwarzacz do V-jays?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Obecnie posiadam Cowona E2 ( z którego jestem naprawdę zadowolony), ale uważam iż średnio się on synergizuje z V-jaysami ( zbyt ostre wysokie tony, czasami ciut za mało basu-ogólnie średnio jeśli chodzi o muzykę rockową i stricte elektroniczną).

Na razie nie posiadam zbyt wysoki budżet, ale zastanawiałem się czy miał ktoś mozliwość ich odsłuchu z iriverem 60 ?( który był strasznie chwalony za wspaniałe zgranie z V-Jaysami przez WojtkaC w swojej recenzji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tylko 3 dni trzeba było czekać zanim temat został zaakceptowany? Nice.

Na akceptację "co kupić" został oddelegowany jeden mod (ja tak BTW, bo nikt inny tego nie robił), czasem wystarczy że ma się lekkie braki czasu i zbiera się potężna kolejka (bo niektórzy robią po 7-8 takich samych tematów do skutku).

 

Co do v-Jays, polecam skrobnąć PMkę do usera Zopsesen. On ma je dość długo, miał je też z E2, powinien coś doradzić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ponad rok. Generalnie najlepiej z czym grał to- Iririver s10, cowon e2, Cowon j3, sansa clip +, samsunf F2, samsung r1, p3. IFp- okey, ale to nie ejst to co w v- jays było super z nimi :)

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się akurat kierowałem recenzją Wojtka Cicherskiego, w którym akurat iriver u10 ( który jest podobno tym samym co s10) dostał z tym połączeniem jedynie 7/10. Zresztą sprawa odsłuchu jest względna, ale zauważyłem że mamy w miarę podobny gust co do preferowanej barwy dźwięku.

Napiszę może coś więcej jak dostanę t60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzuce troche od siebie. Ostatnio wpadlo mi troche grajkow w czasie, gdy mialem tez v-jays. IFP klimatem mi bardzo pasowal do v, ktore jako niezbyt wybredne brzmialy z nim jak najbardziej przyjemnie. Jednak to co pokazal z nimi samsung p3 po prostu go zmiotlo. Ma on dosc waska scene(co jest typowo kwestia gustu), bynajmniej szczegolowosc, zejscie basu oraz bardzo przyjemna w porownaniu do e2 gora nie sa wadami. :) Ciekawie gra z nimi tez meizu m6 - bas nie jest tak roznorodny jak w p3, jednak jest go ilosciowo duzo wiecej (dluzej go slychac). Jednak to co najbardziej je rozni to scena. Ta w meizu jest po prostu duuuzo wieksza. S10 jest jak najbardziej fajny, jednak w porownaniu do p3 i meizu najglosniej szumi i dzwiek jest mniej "wypelniony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem v-jaysy w trzech połączeniach:

-e2 to zdecydowanie nie był mój klimat,

-w tym samym czasie miałem jeszcze nano 2g i ku mojemu zaskoczeniu to był właśnie świetny duet. Byłem pod wielkim urokiem tej dynamicznej i szczegółowej pary,

-ponieważ jednak ciągle goniłem króliczka trafił do mnie clip+. Tu było dosyć ciekawie, z pewnością lepiej niż z e2, ale nie tak ujmująco jak z nanosem.

Po tym eksperymencie zatoczyłem kółeczko i wróciło do mnie jabłuszkowe nano2g i znów gra z v-jaysami, a ja (przynajmniej chwilowo;)) zakończyłem dalsze poszukiwania.

 

Jednak czytając różnorodne opinie poprzedników ponownie ciśnie się na usta Złota zasada(jednego z użytkowników forum;)): "Chcesz mieć pewność wyboru, posłuchaj sam.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-ki dobrze zagrają z wieloma grajkami. Mi najbardziej podobało się połączenie z imp-450 (z tego co mi się wydawało do gra podobnie do ifp).

 

Jaysy w mojej opinii najlepiej grają z chłodnymi grajkami, które potrafią wykorzystać ich scenę. Z touch 4G jest słaba zgranie. Za to z Touch 1g jest już bardzo fajnie. Z P3 i innymi samsungami też dosyć fajnie. Myślę, że możesz też rozważyć zakup classica lub Video

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności