Skocz do zawartości

Jaka karta do J3?


Gość MathU

Rekomendowane odpowiedzi

yoGhurrt1 Większość ludzi ne ma problemów bo używa do tego celu pewnych i sprawdzonych kart pamięci.

Wracając do tego co ma na celu sprawdzenie karty z kilkoma utworami. Nie marnujesz czasu na zapychanie kart i sprawdzasz tylko cy działa. Miałem kiedyś przypadek z telefonem, że miał problemy z czytaniem zapełnionej karty a mniejszą ilością plików na niej radził sobie dobrze. Dlatego ja mam zawsze w nawyku sprawdzanie z kilkoma utworami.

Kolejne pytanie to jaką masz wersję systemu??

Może warto jeszcze raz wgrać ostatnią dostępną wersje??

Jeżeli nic nie będzie chciało zadziałać to podtrzymuje moja opinię o słabych jakościowo kartach. Wspominałeś, że na lepszej markowej chyba działało bez problemu. Czyli odtwarzacz jest wtedy w pełni sprawny. Winne muszą być gorsze karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>pewnych i sprawdzonych kart pamięci
Zdefiniuj ponieważ jak dla mnie Kingston spokojnie postawię obok ADATA. Pisałem wyżej, że się spodziewałem, że chińczyk może zachowywać się różnie ale podjąłem ryzyko, natomiast przy próbie z dwóch, już to nie wygląda tak dobrze.

 

>Miałem kiedyś przypadek z telefonem, że miał problemy z czytaniem zapełnionej karty a mniejszą ilością plików na niej radził sobie dobrze.
Jeżeli karty nie czytał mi w ogóle to nie będzie mi jej czytał niezależnie ile plików na nią włożysz. Robić to może tylko różnice gdybym wrzucił kilka plików przez czytnik kart SD, ale nadal to nie rozwiązuje problemu.

>Kolejne pytanie to jaką masz wersję systemu

Ostatnią dostępną czyli 2.29 - to też już robiłem czyli wgrywałem firmware od nowa. Przywracałem też odtwarzacz do ustawień fabrycznych ale nie przyniosło to efektu.

 

>Wspominałeś, że na lepszej markowej chyba działało bez problemu.
Tak, na 16GB więc nie jest to miarodajny test. Jeżeli to by była 32GB wersja to bym nawet nie tworzył tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę nie wiem jak Ci pomóc w takim razie.

Wyżej masz podane na jakich u mnie działa. Chłopaki również podali co u nich działało.

Skoro problem występuje na wszystkich kartach >32GB to przyznam Ci rację, że coś ewidentnie jest nie tak bo powinny działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę nie wiem jak Ci pomóc w takim razie.

Wyżej masz podane na jakich u mnie działa. Chłopaki również podali co u nich działało.

Skoro problem występuje na wszystkich kartach >32GB to przyznam Ci rację, że coś ewidentnie jest nie tak bo powinny działać.

 

Będzie boleć ale spróbuje jeszcze jedną rzecz - tak jak piszesz, są wyżej podane karty z którymi działał ten odtwarzacz. W związku z tym sprawa będzie bardzo prosta a dokładniej - będę musiał przejść się do jakiegoś sklepu i wybłagać abym mógł sprawdzić przed zakupem czy ta konkretna karta będzie działała z moim odtwarzaczem. Wtedy ta wątpliwość, ponieważ nie mam potwierdzenia, zostaje wyjaśniona, a przy okazji będzie już jakaś konkretna lista kart, które współpracują z odtwarzaczem (i będzie oznaczać, że jest on bardzo wybredny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odkopuję temat po raz drugi, ponieważ tak jak było planowane - chcę napisać o efektach poszukiwań. Poszukiwania może nie były duże, ale trochę czasu minęło zanim się zebrałem przejść do sklepu stacjonarnego. Dużo kolejnych prób nie było, ponieważ od razu kupiłem kartę Kingstona i wybór okazał się trafiony. Karta od razu została elegancko przeczytana przez odtwarzacz, na komputerze również nie było żadnych problemów. Zapchałem całą kartę utworami i do dzisiaj (kupowałem w zeszły piątek), nie było jeszcze z nią problemów.
Dokładny model karty to Kingston SDC10G2/32GB.

Niestety, tak jak pisałem wcześniej o ADATA i stawianiu go obok Kingstona to muszę to odwołać. Miałem już do czynienia z uszkodzonym sprzętem - w liczbie masowej reklamowałem konkretny model kości RAM od ADATA, które były w firmie gdzie pracowałem, jednakże założyłem, że to po prostu ten model był felerny. Teraz przy dwóch produktach, zaczynam mieć większe wątpliwości co do tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności