Skocz do zawartości
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Audeze LCD2 Closed Back - PREORDER Więcej informacji... ×
Astell&Kern SR15 i słuchawki Billie Jean gratis Więcej informacji... ×
SoundMagic E11 i E11C preorder Więcej informacji... ×
piotrus-g

Gdzie zrobić wyciski ucha? - lista punktów.

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem w miarę możliwość zrobić listę punktów (wraz z oferowanymi cenami) gdzie można zrobić wyciski ucha pod słuchawki/wkładki customowe. Klikając na nazwę miasta zobaczycie lokalizację w google maps. Zielony - sprawdzony osobiście Czarny - sprawdzony telefonicznie Czerwony - problem/do wyjaśnienia Spis obejmuje tylko potwierdzone lokalizacje.

Instrukcja dla Audiologa

Formularz zgłoszeniowy: Słuchawki lub Ear Tips

Edytowane przez piotrus-g
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakaś szansa na zrobienie wycisków w Lublinie? Ma ktoś jakieś namiary?

Napisz do themadcaba - on w lublinie ma znajomości

dodaj Kraków, Śląsk jesli masz jakies namiary.

Jeśli któryś z moich klientów będzie z Krakowa to będę uzupełniał. Chcę żeby potwierdzenie lokalizacji możliwie było osobiście, a nie tylko na telefon. Bo właśnie dzisiaj wyszły kwiatki z geersem gdzie przez telefon nie było problemu i że za free a jak zawish poszedł to mu powiedzieli że nie zrobią...

Dodana legenda

Edytowane przez piotrus-g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znaczy robia, ale tylko jak dalej u nich produkujesz cos... aparat czy co oni tam robia, a tak to wielkie zdziwienie, ze ktos moze chciec same wyciski i pani sie spotkala z takim czyms pierwszy raz w '10letniej' praktyce ... wtf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trzeba było powiedzieć że do monitorów/słuchawek studyjnych/scenicznych/odsłuchowych. Większość przez telefon też nie wie o co chodzi a jak mówię że do słuchawek scenicznych czy tam studyjnych dla artystów to jakby od razu im się przypominało że coś takiego jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

toc mowilem... ale to nie chodzi o to ze do czego, a dlaczego same wyciski i ze oni takiej uslugi nie swiadcza, zobaczymy jutro jak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja napisałem maila do Geers na Al. KEN przy metrze Ursynów. Zaznaczyłem że chodzi o customy i z użyciem bit-blocka. Zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łódź, Geers raczej nie robia bez wziecia pozniej odpowiedzialnosci. Pierwszy raz słyszą o czymś takim jak słuchawki i zarazem tym jak poprawnie wykonać wyciski. Niestety wyciski są niedokładnie wykonane zatem np. SpiralEar nie podjęło się wykonania z ich wycisków sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja napisałem maila do Geers na Al. KEN przy metrze Ursynów. Zaznaczyłem że chodzi o customy i z użyciem bit-blocka. Zobaczymy co odpiszą.

Jak chcesz bite-block to mogę Ci dać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz bite-block to mogę Ci dać ;)

Właśnie ich spytałem czy mają i czy ewentualnie nie robią problemów jak się swój ma. Ale najpierw muszą odpisać bo godziny pracy (8:30-17:30) mają takie że za chiny ludowe nie mam jak się udać tam osobiście. A Ty Piotrek gdzie robiłeś wyciski do 3w i Merlinów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Śliskiej 5 w Medice, ale raz że oba razy ceny miałem "preferencyjne" a dwa że cena jest trochę wygórowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Medicus Wrocław Piotra Skargi 37zł/ucho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Amplivox - Warszawa - 30-50zł komplet

od czego ta różnica w cenie zależy? : o

Z tego że przez telefon cena była 50 a zawish zrobił wyciski za 30. Z czego wynika różnica... nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Amplivox - Warszawa - 30-50zł komplet

od czego ta różnica w cenie zależy? : o

raczej wydaje mi sie, ze przez telefon jakies nieporozumienie moglo zajsc, bo nie widze powodu dla ktorego mialaby cena byc w przedziale x-y... co, ze wieksze ucho i sie wiecej masy zuzyje?

tanio, fajnie i szybko tam maja, jakbym nie poszedl 15min przed zamknieciem to bym mial z marszu zrobionone, a tak musialem sie umowic na dzien nastepny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Geers na Ursynowie się odezwał. Wyciski 50zł za sztukę ( :woot:), nie mają bite-blocka trzeba przynieść swój.

Witam,

W naszym oddziale istnieje możliwość wykonania wycisków, jednakże nie używamy bite-blocka(trzeba użyćwłasnego).

Koszt wykonania formy ucha wynosi 50 zł od strony.

Pozdrawiam,

Witam,

chciałem się dowiedzieć czy i w jakiej cenie jest możliwe wykonanie wycisku ucha mającego posłużyć do wykonania słuchawek customowych w Waszym salonie na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 96?

Chciałbym też się dowiedzieć czy jest możliwość wykonania wycisków z użyciem bite-blocka, ewentualnie czy można użyć własnego?

Pozdrawiam, Andrzej

Edytowane przez 4ndr3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko mogę polecić te w Warszawie za 30zł - Pani audiolog jest bardzo sympatyczna, można sobie pogadać o ******łach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko mogę polecić te w Warszawie za 30zł - Pani audiolog jest bardzo sympatyczna, można sobie pogadać o ******łach :)

a to widac zalezy kto jest, bo mi robil pan, ale tez sympatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to Andrzej nie jest zadowolony, ma je ewidentnie źle zrobione (z tego, co mówił), więc.. nie można tego punktu w stu procentach polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to widac zalezy kto jest, bo mi robil pan, ale tez sympatyczny.

Mi również robił pan i również sympatyczny. Nie mam tylko czasu przejść się do Piotrka.

BTW, uwaga dla zwlekających osób.

Wycisk utrzymuje swój kształt do 2-ch tygodni. Później mogą pojawić się minimalne odkształcenia, także nie należy odciągać zrobienia wkładek/customów zbyt długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi