zodiac

Dyskusja ogólna + Ogłoszenia

Recommended Posts

54 minuty temu, misiekkb napisał:

Dla Ciebie F3, wiem bo je zamówiłem.

Zamówiłeś je dla mnie? Skąd znasz mój rozmiar ucha? ;) hihi

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Model uniwersalny jest dostępny zawsze w akrylu, wystarczy wpisać w uwagach do zamówienia, że ma to być wersja universal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przesłuchałem sobie music one i 330v2, mam harmony 8.2. Niestety, głupi błąd z mojej strony bo słuchałem na tipsach comply a te przy obecnie używanych symbio znacznie ścinają górę i brakuje lekkości, bas wzmacniają. Music one odebrałem jako takie referencyjne, bez dodatków, spokojne. 330v2 mi się nawet bardzo podobały ale brakowało mi w nich basu... Harmony skoro do mnie trafiły to wiadomo, spodobały się bardzo i w ich brzmieniu w zasadzie może dodałbym szerokości i średnica na wstępie wydaje się taka bardzo spokojna i łagodna, bez pazura ALE jak już się wsłucham to tak jakby słońce zza chmur wychodzi na front :) Niestety, nie każde ucho jest pod customy, przydałoby się opracować jakąś technikę pozwalającą na sprawdzenie czy dane uszy nie będą stwarzały problemów bo u mnie w zależności od dnia słuchawki układają się lepiej lub gorzej i bardzo się ruszają w uszach kiedy poruszam szczęką... Spasowanie jest takie dla mnie prawie super, w sumie to trzeba się nauczyć jak wkładać, jak powinny leżeć i określić złoty środek pomiędzy dopasowaniem i wynikającym z niego brzmieniem bo to u mnie jest wielka zmienna... Mam wielką ochoptę sobie posłuchać serii fibae i przy tym zobaczyć jak CA zbudowało obecną obudowę uniwersalną bo sam rozważałem harmony przerzucić w takową co zakończyło by moje męki z fitem ale nadal to tylko rozważanie :P Ponadto ciekaw jestem czy harmony doczekają się następcy i czy będzie opcja upgrade jak z 8/8pro czy będą to kompletnie nowe słuchawki... Ale od czegoś trzeba zacząć i nauczyć się współżycia z customami bo to zdecydowanie inne doświadczenie niż z uniwersalnymi słuchawkami, nie tylko pod kątem brzmienia ale przede wszystkim właśnie dopasowania ich do uszu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta