Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
Ultrasone w super cenach Więcej informacji... ×
piotrus-g

Promocja na custom tips - 25%

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z startem mojej firmy Custom Art chciałbym zachęcić was do wzięcia udziału w promocji na customowe tipsy do słuchawek dokanałowych.

Promocja trwa do 30 czerwca. Cena za komplet będzie wynosić 130zł + wysyłka. Czyli ponad 25% mniej niż oficjalna cena (179zł).

Warunkiem promocji jest zgłoszenie się minimum 6 osób!

Promocja obejmuje standardowe kolory: przezroczysty, czarny, biały, niebieski, pomarańczowy, czerwony, różowy, zielony, żółty i fioletowy.

Każda wkładka jest wykonywana z biomedycznego silikonu oraz powlekana przeciwbakteryjnym lakierem z nano-cząsteczkami srebra. Każdy komplet dostarczany jest z małym pudełkiem do przechowywania tipsów.

Czas wykonania wkładek będzie wynosił do 2tyg.

Jeśli ktoś nie wie gdzie zrobić wyciski do tipsów - postaram się załatwić dla was najtańsze wyciski w okolicy waszego zamieszkania!

Wszystkie pytania proszę zadawać tutaj w temacie

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie wykonać custom tipsy do membran mam na myśli eph100 ?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie wykonać custom tipsy do membran mam na myśli eph100 ?

Jak najbardziej, chociaż najprawdopodobniej będę musiał Cię poprosić o podesłanie słuchawek razem z wyciskami, lub bardzo dokładne wymierzenie tulejki. Niestety nawet wewnątrz jednego rozmiaru np. T400 jest kilka różnych średnic.

Ale ogólnie do wszystkich doków się da zrobić, bez względu czy będzie to armatura czy dynamik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O super tam jest nietypowa tulejka przemyśle sprawę dam.znać. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co się mocno zastanawiam.

Cena świetna.

Tak czy inaczej: Gratuluję pomysłu i życzę wytrwałości(ważne w biznesie by cierpliwie czekać na swoje 5 minut i je dobrze wykorzystać)! Powodzenia!

Edytowane przez kubus_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da radę zrobić custom sleeves do FX700 ? Tam są bass reflexy śmiem twierdzić.

Edytowane przez Troy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da radę zrobić custom sleeves do FX700 ? Tam są bass reflexy śmiem twierdzić.

Myślę że tak... Podeślij mi na PW zdjęcie na wprost tych bass reflexów, bo w necie nie znalazłem takiego zdjęcia coby dobrze to pokazywało

[Edit] znalazłem foto Yamahy i 100% musiałbym mieć słuchawki, żeby dokładnie dopasować tips. Oczywiście nie będzie z tym żadnego problemu, chodzi tylko żeby nakładka była idealnie dopasowana.

Edytowane przez piotrus-g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się deklaruję na 100%, mam też odlewy ucha gotowe. Chodzi o phonaki 121. Ale... Czy da się to zrobić tak aby, wypełnić cały kanał aż po małżowinę- oczywiście nie całkowicie. Czy jest możliwość zatopienia jakiegoś extension cordu, aby tips nie zostawał w uchu- wyciągając za słuchawkę idealnie dopasowanego tipa, jestem pewny że trzeba będzie użyć trochę siły(tarcie i zasysanie). Chciał bym również zaproponować rozwiązanie następujące: Aby zatopić całą słuchawkę w sylikonie- nie na stałe, aby dało się zmieniać filtry- tutaj rodzi się kolejne pytanie- czy wiadomo, jak zmienia się dźwięk jeśli słuchawka będzie w innej odległości od bębenka i z inną średnicą kanału w tipsie, jak standardowo? Chyba że jest to identyczna średnica tylko długość inna i nie ma to wpływu. Gdyby tak zrobić to w taki jak opisałem sposób, to eliminowało by to problemy z wyciąganiem tipsów z uszu, a dodatkowo korzystnie(a nawet bardzo) wpłynęło by na izolację akustyczną. I jeszcze pytanie: czy sylikon medyczny jest elastyczny? Bo nie znam materiału...

A sugeruję że mogą być problemy z wyciąganiem tipsów z uszu, ponieważ audeo mają wyjątkowo małe tulejki i nawet fabryczne gumki czasem zostają mi w uchu...

Chętnie wyślę słuchawki na jakiś dłuższy czas (na pewno na miesiąc bo mam inne) w ramach dokonania prób takich rozwiązań i poniosę koszty zużytego(miejmy nadzieję nie na marne;) przy próbach materiału.

Trochę o tym gadaliśmy jakiś czas temu: http://forum.mp3store.pl/topic/56661-custom-flange-dyskusja-ogolna/

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eee to ja tez moze sie zadeklaruje ....

PW

Ja się deklaruję na 100%, mam też odlewy ucha gotowe. Chodzi o phonaki 121. Ale... Czy da się to zrobić tak aby, wypełnić cały kanał aż po małżowinę- oczywiście nie całkowicie. Czy jest możliwość zatopienia jakiegoś extension cordu, aby tips nie zostawał w uchu- wyciągając za słuchawkę idealnie dopasowanego tipa, jestem pewny że trzeba będzie użyć trochę siły(tarcie i zasysanie). Chciał bym również zaproponować rozwiązanie następujące: Aby zatopić całą słuchawkę w sylikonie- nie na stałe, aby dało się zmieniać filtry- tutaj rodzi się kolejne pytanie- czy wiadomo, jak zmienia się dźwięk jeśli słuchawka będzie w innej odległości od bębenka i z inną średnicą kanału w tipsie, jak standardowo? Chyba że jest to identyczna średnica tylko długość inna i nie ma to wpływu. Gdyby tak zrobić to w taki jak opisałem sposób, to eliminowało by to problemy z wyciąganiem tipsów z uszu, a dodatkowo korzystnie(a nawet bardzo) wpłynęło by na izolację akustyczną. I jeszcze pytanie: czy sylikon medyczny jest elastyczny? Bo nie znam materiału...

A sugeruję że mogą być problemy z wyciąganiem tipsów z uszu, ponieważ audeo mają wyjątkowo małe tulejki i nawet fabryczne gumki czasem zostają mi w uchu...

Chętnie wyślę słuchawki na jakiś dłuższy czas (na pewno na miesiąc bo mam inne) w ramach dokonania prób takich rozwiązań i poniosę koszty zużytego(miejmy nadzieję nie na marne;) przy próbach materiału.

Trochę o tym gadaliśmy jakiś czas temu: http://forum.mp3stor...yskusja-ogolna/

Dziękuję i pozdrawiam.

Extension cordy mam i mogę zrobić na życzenie (ale obecnie mam tylko na 5 par)

Powiem tak, jest możliwość osadzenia całej słuchawki, bardziej niż koszt materiałów będzie wymagało to ogromnego nakładu pracy żeby "urzeźbić" kształt słuchawki w pozytywie i jeszcze odpowiednio dopasować tulejkę. Da się to zrobić, ale w tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć ile to będzie kosztować - jakoś na PW moglibyśmy dogadać szczegóły. Między krótkimi tipsami, a pełnymi nie ma większej (ponownie, większej) różnicy w izolacji. Silikon jest w miarę elastyczny, choć ma swoją twardość.

Długość oraz oraz średnica tulejki zmienia dźwięk i wiem w jaki sposób. Tipsy które zrobiłem na Audeo mają dźwięk mocno zbliżony do stockowych tipsów, choć i tak dźwięk się zmienia ze względu na sam materiał i izolację.

Nie ma potrzeby wysyłania Audeo. W razie czego mogę sobie pożyczyć z Audiomagic.

[Edit] i jeszcze jedno pytanie, jak dawno temu robiłeś wyciski?

[Edit2] dla uspokojenia dodam też, że tipsy takie jak zrobiłem do Audeo siedziały tak ciasno, że trudno było je przekręcić na słuchawce, a przynajmniej wymagało to znacznej siły, także na prawdę trudno o to aby zostawić tips w uchu, o ile nie wyciąga się słuchawek na siłę na wprost, tylko wykręca (jak customy). Najprawdopodobniej zrobię jakąś instrukcję, jak wkładać słuchawki z tipsami/customy, bo wymaga to pewnego sposobu

Edytowane przez piotrus-g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co, to ja też się zgłaszam. Wyślę PM jak dorwę aparat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super pomysł :-) Mocno się zastanawiam... Cholerka ostatnio troszkę kasy wydałem w "temacie" audio...

EDIT: Jak sprawa będzie wyglądała z PL30? Da się to ze sobą połączyć?

Edytowane przez Barbartek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

opłaca ci sie? nie lepiej dołożyć 200 do słuchawek lepszych?chyba że tak je lubisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT: Jak sprawa będzie wyglądała z PL30? Da się to ze sobą połączyć?

Da się. No problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głupie pytanie. Jak wygląda kolor pomarańczowy tych tipsów (ogólnie, jakieś foto gamy kolorystycznej jak możesz to doklej do tematu)? Bo tak myślę czy nie pomęczyć Cię o nie do W4 i nie wiem czy przezroczyste czy pomarańczowe "pod kolor czwóreczki na obudowie". ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotrek a ile kosztują tak mniej więcej wyciski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głupie pytanie. Jak wygląda kolor pomarańczowy tych tipsów (ogólnie, jakieś foto gamy kolorystycznej jak możesz to doklej do tematu)? Bo tak myślę czy nie pomęczyć Cię o nie do W4 i nie wiem czy przezroczyste czy pomarańczowe "pod kolor czwóreczki na obudowie". ;)

gallery_15277_451_1715.jpg

Piotrek a ile kosztują tak mniej więcej wyciski?

0-100zł Edytowane przez piotrus-g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi drodzy, to proponuje powalczyć z chaosem i zrobić listę zadeklarowanych.

1. fuzz (zielone albo czarne, jeszcze się nie zdecydowałem :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. zawish - solid black do audeo, zaraz mykam na wyciski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3. kurop - przezroczyste do eph100 jeżeli jutro załatwię wyciski <100zł

Niestety wypadły mi nieplanowane wydatki zostawiłem dzisiaj w rowerowym 600zł za kasetę, łańcuch i oponę :/

zgłoszę się po tipsy dopiero w lipcu lub sierpniu, przepraszam za kłopot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. fuzz (zielone albo czarne, jeszcze się nie zdecydowałem )

3. 4ndr3 - tylko nie wiem czy clear czy pomarańczowe (jakby się dało pomarańcz przezroczysty to bym był w niebo wzięty) i za wyciskami dopiero po sesji (na koniec czerwca) bym pobiegał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w piatek zanosze wyciski do Piotra, zobaczymy co powie, ale raczej wygladaja ok, wiec za 30zl w amplivoxie nie jest zle.

Edytowane przez zawish

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko czy da się zrobic takie nakładki do sennheiser'ów CX 400 II?

Gdzie w stolycy można pobrać odciski? Jaka cena?

Dzięki za info!

Edytowane przez bezczel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi