Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do biegania/na rower mniej więcej 150zł, iPod T3G


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam słuchawek dokanałowych do biegania i na rower.

 

-Chciałbym by były wygodne i wytrzymałe

-Źródło to iPod Touch 3g

-Słucham Muzyki, jedyne co mogę powiedzieć to że dobrej(w moim mniemaniu) od Behemoth przez Możdżera, Skrillex, Royksopp, OSTR, Pink Floyd Digitalism po Gy!BE

-Tłumienie nie musi być jakieś wybitne(wolę słyszeć czy mnie coś rozjeżdża)

Edytowane przez Fangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Moderatora: Jeżeli ten temat też nie przejdzie to dostanę bzika, proszę o jakąś skromną informację na PM o co chodzi, dlaczego nie mogę poradzić się u innych forumowiczów mimo że podobnego tematu nie ma. Jestem na forum od 2009 roku, ale wynieść się jest gdzie...

Przykro mi ale "co kupić" ogarniam chyba tylko ja. Od wczoraj rana nie miałem dostępu do kompa a jak kilka osób "strzeli sobie" po 5-6 takich samych tematów "bo nie weszło" to przekopanie tego zajmuje ciut czasu i nerwów. ;)

 

A co do doków to Brookstone Clear Dual Drive powinny być idealne. Zagadaj do Forza Lazio czy ma jakieś na sprzedaż, jeszcze niedawno kilka pudełek nowych miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brookstone maja az tyle basu? Zawsze myslalem ze one sa spokojne. Ip 3 to chyba raczej chlodne grajstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nerwy, pewnie ciężko ogarnąć taki szybko rosnący dział i jeszcze tak dużo pomagać.

 

recenzja jaką udało mi się znaleźć:

http://zabrzmij.wordpress.com/2011/10/11/brookstone-clear-dual-drive-z-pilotem/

 

 

Przekopałem forum i wynalazłem jeszcze dwie opcje:

 

-Fischer Audio Eterna (Niedostępne w Niemczech)

-Brainwavz M2(mają tą zaletę że są dostępne na Amazon.de za 40€, a mieszkam w Niemczech)

 

 

Swoją drogą rozważałem jeszcze Meelectronics M6(na Amazonie za 15€!). Może kogoś zainteresuje, bo w Polsze są dwa razy droższe

http://www.amazon.de/MEElectronics-Stylish-Sound-Isolating-Kopfh%C3%B6rer/dp/B0038W0K2U/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1338068766&sr=8-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eterna to potwór basowy. A reckę M2 masz na Audiohead. BsCDD są dość ciepłe plus mają fajną właściwość że mimo gorszej izolacji bas nie ucieka dzięki portom kierującym "podmuch" w malżowinę. Czujemy bas mimo że hałas go zjada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

to ja bym dorzucił C510e od Cresyna gdyby Ipod miał EQ...

 

jeżeli dobra izolacja to nie wada (paradoks czyż nie?) to polecam SoundMAGIC E10 poza egzotykami typu brookstone ciężko o lepsze słuchawki do codziennego użytku w cenie <200. No może jeszcze coś z brainwavz, tam właściwie nie ma słabych modeli wszystkie są conajmniej przyzwoite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Soundmagic PL30, przyjechały z Hongkongu, i ku mojemu zdziwieniu bardzo przyjemnie grały. Niestety wyrobił się Jack, zmieniłem (20zł), pobiegałem i znów przestała jedna słuchawka grać. Chciałbym teraz coś trwalszego, by bez strachu tarmosić i wytrząsać. bardzo ładną laurkę zrobiliście tym słuchawkom na forum. Cena 42€ bardzo mi odpowiada. Nie ma wypowiedzi dotyczących awaryjności i jakości wykonania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to byłoby naprawdę spoko. Tyle że w Niemczech nawet taka drobna wymiana u fachmana to przynajmniej 10€, a wysyłka do Polszy w dwie strony tylko niewiele mniej, nie wliczając robocizny. Będę w wakacje na odwiedziny to wymienię i będę mieć zapasówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności