Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

@All

 

Mnie już po prostu smak chmielu nie smakuje. Ostatnim piwem, które mi smakowało był klasyczny Guiness ponad rok temu. 

 

 

Wait! Z Twojego posta wynika, że gdybym przez ponad rok czasu odseparował się od moich słuchawek to teraz podobała mi się muzyka na... Beatsach? :|

 

 

Brrr.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@All
 
Mnie już po prostu smak chmielu nie smakuje. Ostatnim piwem, które mi smakowało był klasyczny Guiness ponad rok temu. 
 
 
Wait! Z Twojego posta wynika, że gdybym przez ponad rok czasu odseparował się od moich słuchawek to teraz podobała mi się muzyka na... Beatsach? :|
 
 
Brrr....
Jeśli kochasz muzykę, to jestem pewien, że tak. Ja kocham i muzykę i chmiel :)

Jeśli lubisz portery, to musisz sprawdzić to, bywa w zwykłych seciówkach.

7533dd50b5380a00c60201757066db67.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o Komesie, tylko, że w Zawierciu jest nie do dostania :/ Ale jeśli będę miał okazję, to oczywiście spróbuję :) 

 

 

Tak, lubię portery - za ten smak karmelu, goryczkę... 

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij @Thomm do intermarche, tam bywa prawie zawsze.

Zerknij też za Imperial Stout z Tenczynka na prawdę warto genialne piwo, ale głównie dla smakoszy portera

 

DSCN5192.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jaro54 napisał:

Zerknij @Thomm do intermarche, tam bywa prawie zawsze.

Zerknij też za Imperial Stout z Tenczynka na prawdę warto genialne piwo, ale głównie dla smakoszy portera

 

DSCN5192.JPG

Gdzie to wygrzebałeś.... :o

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo czy zdjęcie? :)

Piwo robią 12 km ode mnie a zdjęcie z neta

Genialne a jest jeszcze Milk Stout

Wszystkie piwa z Tenczynka są prawie ręcznie robione :) w starym browarze 

 

PB150268.JPG

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperial stouta oczywiście. To jest naprawdę świetne piwo za niewygórowaną cenę. Uwielbiam je, a takie przeleżakowane rok w piwnicy jak się ułoży to już w ogóle pycha. Przyślesz mi karton? Płacę z góry :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Milk Stout piłeś? 

A Milk Stout piłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.04.2018 o 22:11, all999 napisał:

Jeśli kochasz muzykę, to jestem pewien, że tak. Ja kocham i muzykę i chmiel :)

Jeśli lubisz portery, to musisz sprawdzić to, bywa w zwykłych seciówkach.

7533dd50b5380a00c60201757066db67.jpg

 

 

Wczoraj po pracy udało mi się kupić wreszcie tego Komesa w jednym z dąbrowskich dyskontów :)

 

Zaprawdę zacne piwo ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Milk Stout piłeś?  Lub Imperial Stout, oba z Tenczynka od Jakubiaka 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Thomm napisał:

 

 

Wczoraj po pracy udało mi się kupić wreszcie tego Komesa w jednym z dąbrowskich dyskontów :)

 

Zaprawdę zacne piwo ?

Reszta Comesów też jest ok. Ciekawi mnie eksperyment z zostawieniem piwa na kilka miesięcy by zobaczyć zmiany smaku o których piszą na etykiecie. Tylko jak schować piwo przed samym sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę się zastosować do tego co na etykiecie. Natomiast porządne piwo niepasteryzowane zostaw na dłużej to ciekawe rzeczy się zrobią. Także z tymi latami bym nie przesadzał, choć i w piwach jak i w audio są egzoty chcące być czymś więcej niż są i na siłę być inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

A Milk Stout piłeś?  Lub Imperial Stout, oba z Tenczynka od Jakubiaka 

 

 

Niestety nie piłem. Jeszcze nie piłem ;) 

 

Jak tylko będę miał okazję to na pewno spróbuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W InterMarche często bywa i jedno i drugie. Są też inne piwa z Tenczynka, niezłe, ale ja preferuje ciemne i ciężkie jak bas z Beatsów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bachankas napisał:

@Rafacio w sumie to najlepiej by było kupić kilka tych Komesów i tak regularnie co 2-3 miesiące otwierać jednego i sprawdzać "progres" smakowy.

To prawda.Ale jak jest w domu kilka to tak jakby był jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=63327]Rafacio[/mention] w sumie to najlepiej by było kupić kilka tych Komesów i tak regularnie co 2-3 miesiące otwierać jednego i sprawdzać "progres" smakowy.
W zasadzie to jak jest promocja na jakieś portrety to warto po prostu skrzynkę sobie kupić, do piwnicy i otwierać po terminie przydatności.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może wy mnie nakierujecie. Piłem kiedyś w barze ciemne piwo. Niestety nie pamiętam jakie i tu jest problem, a posmakowało mi i chciałem sobie kupic, ale nie mogę znaleźć za nic co to było ? . Piwo ciemne, nawet bardzo prawie czarne. Butelka mała, mniejsza od typowego 0,5l pewnie 330ml. Na butelce była naklejka w ciemnych kolorach, nie wiem czy nie czarna. Co do samego piwa to bardzo mi podpasowalo bo nie miało starsznie mocnej goryczki czyli coś z raczej mniejszą zawartością chmielu/ibu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2018 o 21:55, Thomm napisał:

Od ponad roku piwa żadnego nie piję (serio). Ale ostatnio naszło mnie by wypić jakiegoś portera i wybór padł na Żywca.  I... dawno nic mi tak nie smakowało jak ten Żywczyk  ;)

 

 

Zacne piwo, chociaż marketówka :)

 

 

 

 

zywiec-porter-piwo-ciemne-500-ml.jpg

 

Piwo nie najgorsze, aczkolwiek jak porter to polecam 

komes-porter-baltycki.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności