Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200zł - iPod Classic z RockBoxem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam starego poczciwego iPoda Classica 80GB z wgranym RockBoxem na którym słucham harcore'u (HC Punk/metalcore) oraz hip-hopu.

Z odtwarzacza korzystam często ale tylko po za domem kiedy gdzieś jadę lub w pracy.

Muzyka która na niego wgrywam to tylko i wyłącznie format mp3 w większości zgrywany z oryginalnych płyt w jakości VBR Q0.

 

Dotychczas używam dousznych słuchawek Sennheiser MX360 lecz lubię sobie czasem dowalić głośniej mocnym graniem, niestety zauważyłem u siebie stopniowe pogorszenie słuchu (co o dziwo nie wychodzi na testach u lekarza z częstotliwościami).

 

W związku z tym przyszła chyba kolej na przesiadkę na jakieś lepsze nauszne słuchawki.

Kiedyś posiadając jeszcze iAudio X5 używałem słuchawek AKG K 403 i byłem z nich bardzo zadowolony, niestety zerwałem w nich kabel a dodatkowo dość szybko rozwaliły mi się gąbki.

Ogromną zaletą tych słuchawek był ich system składania, mała waga i prostota wykonania, jakość dźwięku też była bardzo dobra.

 

Teraz prośba do Was.

Proszę o polecenie dobrych słuchawek odpowiadających wymaganiom powyżej w cennie do 200zł.

Fajnie by było gdyby były zbliżone do tych AKG (chyba że to nadal dobry wybór i warto się zaopatrzyć w kolejną parę?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności