Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX100 rozebrany. (link)


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

ABI zaprezentowano zdjęcia z środka jednego z najdroższych odtwarzaczy portable hi-fi na świecie. iBasso DX100.

 

 

Ciężkie zdjęcia. Użytkownicy mobilni niech lepiej poczekają z powrotem do domu.

http://anythingbutip...ead.php?t=69134

 

W środku jest na prawdę tłusto.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bateria z tego co widzę bardzo podobna do tej w s:flo... ciekawe czy podobnie "długo" trzyma ;]

 

Odnosząc się do C4... mimo, że cena i tak jest za wysoka, da się colorfly'a z przymrużeniem oka przyjąć. Kwestię grania pozostawię bez komentarza. Ale DX100... bitch please. Totalna chińszczyzna. Plastik. Nie da się tego zrekompensować dźwiękiem przy cenie ponad 800$... Z resztą nie wierzę w to, że zagra lepiej od C4, który jakoś gra.

 

Ot kolejna próba wyłudzenia kasy od pseudo audiofilii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie... wrzucamy do wora kupke czesci za pare centow, robimy audiofilska otoczke i kroimy nieswiadomych (swiadomych) frajerow na gruba kase :)

A myślisz, że w topowym smartfonie masz więcej części? Tak na moje oko jest najwyżej połowa tego co w tym urządzonku ;) . To dopiero krojenie zarówno na większą kasę jak i skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria z tego co widzę bardzo podobna do tej w s:flo... ciekawe czy podobnie "długo" trzyma ;]

 

Odnosząc się do C4... mimo, że cena i tak jest za wysoka, da się colorfly'a z przymrużeniem oka przyjąć. Kwestię grania pozostawię bez komentarza. Ale DX100... bitch please. Totalna chińszczyzna. Plastik. Nie da się tego zrekompensować dźwiękiem przy cenie ponad 800$... Z resztą nie wierzę w to, że zagra lepiej od C4, który jakoś gra.

 

Ot kolejna próba wyłudzenia kasy od pseudo audiofilii

 

A colorfly ile kosztuje w stanach? Dokładnie 800$. No i tak Coiorfly'a da się przyjąć, a już iBasso nie. Z całą pewnością dlatego, że iBasso to chińszczyzna, a Colorfly wcale nie jest chińską firmą i nie jest tam produkowany. Natomiast chińskie stopy magnezu i aluminium z iBasso w co poniektórych rękach w magiczny sposób zamieniają się w tani badziewny plastik. Już nie wspomne o wybitnej jakości C4, wspaniałym LCD i wysublimowanym sofcie.

 

iBasso nie ma prawa w tej samej cenie co C4 grać tak dobrze, na pewno nie dlatego, że od kilku dobrych lat robią jedne z najlepszych przenośnych wzmacniaczy i DACów, gdzie Colorfly zrobił 1 odtwarzacz (no może 2). Ale co to za argument...

 

Jednym słowem, jak już coś piszesz to przygotuj się do tego merytorycznie.

Edytowane przez Forza Lazio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wspomne o wybitnej jakości C4, wspaniałym LCD i wysublimowanym sofcie.

I pękającej od zestawowego futerału obudowie :lol:

o tym nie słyszałem nawet :o

Spytaj ossomaca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Forza mówisz tak jak bym co najmniej stawiał C4 na podium wśród odtwarzaczy. Nie wiem gdzie wyczytałeś, że w ogóle akceptuję ten odtwarzacz. Dla mnie C4 jak i DX100 są totalną pomyłką. Tego pewnie też nie zauważyłeś. C4 za 800$? Hm, ja znalazłem taniej. DX100 jest droższy, w PL różnica będzie jest większa, nie zmienia to jednak faktu, że cena jak by nie było i jednego i drugiego jest nieadekwatna do możliwości.

Porównywałeś C4 i DX100? Dźwięk w C4 wcale mnie nie zachwycił, Ciebie jak widzę też nie. Ale są osoby na tym forum dla których C4 nie ma sobie równych. Dlatego też napisałem że DA SIĘ C4 z przymrużeniem oka przyjąć. Ja ten odtwarzacz uważam za niewypał. Napisałem, że nie wierzę w wyższość dźwięku DX100... po tym jak usłyszałem C4 i HM-601 no niestety mam takie podejście. Mam jednak nadzieję, że w przypadku DX100 będzie inaczej...

Btw sam korzystam z ampa od iBasso i w tym przypadku nie mogę złego słowa powiedzieć.

 

Bez nerwów Forza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie... wrzucamy do wora kupke czesci za pare centow, robimy audiofilska otoczke i kroimy nieswiadomych (swiadomych) frajerow na gruba kase :)

A myślisz, że w topowym smartfonie masz więcej części? Tak na moje oko jest najwyżej połowa tego co w tym urządzonku ;) . To dopiero krojenie zarówno na większą kasę jak i skalę.

Nie wiem, w zyciu nie mialem i nie bede mial topowego smartfona :) Sadzie jednak, ze to urzadzonko w przeciwienstwie np do IP4 nie daje mozliwosci telefonowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie... wrzucamy do wora kupke czesci za pare centow, robimy audiofilska otoczke i kroimy nieswiadomych (swiadomych) frajerow na gruba kase :)

A myślisz, że w topowym smartfonie masz więcej części? Tak na moje oko jest najwyżej połowa tego co w tym urządzonku ;) . To dopiero krojenie zarówno na większą kasę jak i skalę.

Nie wiem, w zyciu nie mialem i nie bede mial topowego smartfona :) Sadzie jednak, ze to urzadzonko w przeciwienstwie np do IP4 nie daje mozliwosci telefonowania ;)

 

A pralka jest lepsza od lodówki, bo lodówka ci nie upierze.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Forza mówisz tak jak bym co najmniej stawiał C4 na podium wśród odtwarzaczy. Nie wiem gdzie wyczytałeś, że w ogóle akceptuję ten odtwarzacz. Dla mnie C4 jak i DX100 są totalną pomyłką. Tego pewnie też nie zauważyłeś. C4 za 800$? Hm, ja znalazłem taniej. DX100 jest droższy, w PL różnica będzie jest większa, nie zmienia to jednak faktu, że cena jak by nie było i jednego i drugiego jest nieadekwatna do możliwości.

Porównywałeś C4 i DX100? Dźwięk w C4 wcale mnie nie zachwycił, Ciebie jak widzę też nie. Ale są osoby na tym forum dla których C4 nie ma sobie równych. Dlatego też napisałem że DA SIĘ C4 z przymrużeniem oka przyjąć. Ja ten odtwarzacz uważam za niewypał. Napisałem, że nie wierzę w wyższość dźwięku DX100... po tym jak usłyszałem C4 i HM-601 no niestety mam takie podejście. Mam jednak nadzieję, że w przypadku DX100 będzie inaczej...

Btw sam korzystam z ampa od iBasso i w tym przypadku nie mogę złego słowa powiedzieć.

 

Bez nerwów Forza ;)

 

@tditsr, zdziwiło mnie twoje nastawienie pt. C4 jest ok, a DX100 jest "be". DX100 nie widziałeś na oczy, nie słuchałeś, a z miejsca określasz go tanią, plastikową, chińszczyzną. Ja tylko proszę o trochę więcej merytoryki i sprawdzonych informacji w postach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności