Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się odgrażałem tak zrobiłem.

 

Uwaga, jeszcze nie skończony design, layout poryty lekko, ale działa super i brzmi najlepiej z całego mojego portable. Zaryzykuję, że brzmi najlepiej bez podziału na kategorie wagowe i różne kombinatoryki.

 

Całość połapana nanopadem, więc się nie rozlata. Ładowarka w komplecie, choć jeszcze na stałe przytwierdzona.

 

 

Behold! Oto pierwszy w Polsce zestaw portable Stax SR-007 + Stax SRM-Xh + FIIO X5

 

_DSC1162.jpg

_DSC1163.jpg

 

Dźwięk urywa d u p ę, serio. Pojemność 2x 128GB, chociaż myślę o podłączeniu do tego dysku 1TB i zasileniu go z akumulatora. Sam aku, to żelowy Powerbat 12V/7AH, a nie jakieś tam mA. Przy poborze prądu na poziomie 400mA, starcza na 17h molestowania :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona przygotowała mi pod to torbę na ramię. Mam tam nawet kieszonkę na Omegi :) jestem wniebowzięty :)


To niezbyt portable patrząc na wagę :D Chyba, że są jakieś określone kryteria portable i nie uwzględniają wagi :D

Cięższe rzeczy nosiłem. Mój syn do szkoły tacha tornister wielkości kontenera przemysłowego, to mnie się ramię od 4kg nie urwie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mi pożyczyć ten zestawik, na wypad na Kraków idealny :D Podbija dresik albo nożownik to za uprzykrzanie odsłuchów skosi się go zestawem portable :ph34r:

W takim celu rewelacyjnie sprawdza się cegła. Leczy uzębienie i impotencję (abo wywołuje, już nie pamiętam, brat mi cegłą pamięć leczył).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest zrobione, wyjąłeś żyły z Cordiala?

 

Dobrze widzę, że nie zabezpieczyłeś przewodów w muszli?

Tak wyjąłem żyły, 2 a potem 4 fajnie się poskręcały razem.

Ostatecznie jest zabezpieczony ale fotki już nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak potrzeba wydajnej maszyny to i laptop słaby ...

Zależy jaki ten laptop. ;)

 

Pokaż mi studenta z laptopem o mocy obliczeniowej potrzebną do renderowania jakiś części mechanicznych, sensowne jednostki robią to kilka godzin, super komputer robi to kilkanaście minut .... a z netbooka mam dostęp do takiego superkomputera:P taki sam jak z laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi studenta z laptopem o mocy obliczeniowej potrzebną do renderowania jakiś części mechanicznych, sensowne jednostki robią to kilka godzin, super komputer robi to kilkanaście minut .... a z netbooka mam dostęp do takiego superkomputera:P taki sam jak z laptopa.

Mówimy o staxach, mówimy o profesjonalnych laptopach, a Ty mi tu wyjeżdżasz ze studentami...? WTF?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pokaż mi studenta z laptopem o mocy obliczeniowej potrzebną do renderowania jakiś części mechanicznych, sensowne jednostki robią to kilka godzin, super komputer robi to kilkanaście minut .... a z netbooka mam dostęp do takiego superkomputera:P taki sam jak z laptopa.

Mówimy o staxach, mówimy o profesjonalnych laptopach, a Ty mi tu wyjeżdżasz ze studentami...? WTF?

 

Rozmawialiśmy o komputerach, chyba że zgubiłem wątek :P tak jako student miałem dostęp do takiego superkomputera.

@Panataki nie przesadzaj nie korzystałem w ten sposób może i się da ale to już trzeba by nie wiem leniwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna grupa ludzi którzy korzystają z mocy obliczeniowej komputera. Jasne czy dalej tłumaczyć ?

I rozumiem, że jak Tobie (czy też innym studentom) nie jest potrzebny mocny laptop, to nie potrafisz sobie wyobrazić, że ktoś może takiego potrzebować?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedna grupa ludzi którzy korzystają z mocy obliczeniowej komputera. Jasne czy dalej tłumaczyć ?

I rozumiem, że jak Tobie (czy też innym studentom) nie jest potrzebny mocny laptop, to nie potrafisz sobie wyobrazić, że ktoś może takiego potrzebować?

 

Nic takiego nie powiedziałem. Jak widać ŹLE rozumiesz.

Powiem raz jeszcze jedna grupa ludzi, a czy mało znacząca ? powiedz to handlowcowi w sklepie komputerowym w październiku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności