Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak :) Mam w starych Cresynach taki sam, tylko nie pleciony, a zwykłe 2x2 w sznurówce i nadspodziewanie dobrze się sprawdza na zewnątrz. Nie jest nadmiernie sztywny, trudno będzie go zerwać, a i nie najgorzej wygląda. Przy cenie jakieś 2 zł za metr takiego dwużyłowca nie wychodzi też drogo.

Tylko wiadomo, lutowanie tego do przetworników nie jest szczytem ergonomii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Twoje kable dosłownie urywaja dupe. Cuda!

 

Mam takie samo zdanie, normalnie wystawę można by zorganizować. :)

I jeśli grają tak, jak wyglądają...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się mi że jesli coś tak wygląda - to automatycznie przestawia Ci się coś w głowie i nawet gdyby tam siedział kabel z pchełek z kiosku to i tak słyszał byś srebrzoną miedź ((specjalnie ubarwiam, wiesz o co chodzi ;P ) przynajmniej ja pewnie dał bym sie nabrać ^_^ )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, solid core na pewno gra inaczej, a wyraźne, zauważalne zmiany to już połowa sukcesu. Dodatkowe 4 żyły też o dziwo wniosły poprawę (a przynajmniej takie odniosłem wrażenie, bo choć łeb w łeb nie porównywałem, to po przesiadce na nowy kabel moje iemy zagrały jakby lepiej). Do wyglądu przykładam sporo uwagi i niestety tracę też na to dużo czasu, no ale myślę że warto :)

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie na szybko zrobione, jack odzyskany z jakichś starych słuchawek, kabelek zrobiony z przewodu modemowego, obudowy z słuchawek od nokii, głośniczki wstawione z jakichś tanich słuchawek AKG(modelu nie pamiętam, za długo zaległy w szufladzie)

gallery_55644_668_440409.jpg

gallery_55644_668_683042.jpg

gallery_55644_668_564368.jpg

Niestety jedna słuchawka harczy :(

Ale musi to wystarczyć do "powrotu moich Brainwavz M5 z gwarancji" xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za sztywny przewód na pchełki? I jednak tego jacka przydałoby się jakoś zakryć :D

jacka zakryje później koszulką termokurczliwoą na szybko.

A kabel faktycznie sztywny, ale nic innego o małym przekroju nie miałem pod ręką. Więc dociołem i ukształtowałem go pod siebie. Tak że jak włożę go między bluzę a koszulkę to nie przeszkadza mi, a i ruszać swobodnie się mogę. Jakby ktoś wyższy odemnie chciał ich używać to faktycznie mogło by go denerwować i ograniczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Faktycznie, słaba fota wyszła, wstawiam lepszej jakości:

 

 

Co lepiej: oplot, czy recabling?

Oplotu od tak nie włożysz, musiałbyś wtyczkę wymienić.

Recabling wg mnie się nie opłaca.

Zawsze mogę odlutowac przetworniki i wtedy włożyć kabel w oplot. Wydaje mi się, że zakładanie kawałka koszulki termo przy obudowie przetwornika w celu trzymania oplotu przyniesie negatywne skutki i będę odczuwał dyskomfort, koszulka termo będzie uwierała w ucho. Co polecacie zamiast koszulki termo? Zakładanie oplotu od Jacka do splittera odpada, będzie to wg mnie kiepsko wyglądało. Edytowane przez Magazynier93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności