Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

@Forza:

Niestety ze wszystkimi Twoimi ostatnimi kabelkami tudzież naprawami jest pewien zasadniczy problem. Otóż. Chyba już nie jesteś w stanie nas zaskoczyć, choćbyś nie wiem co zrobił. ;)

 

Bo to rekabling słuchawek? Można dać ciekawy kolorystycznie oplot, oryginalny jack, świetnie wykonany trójnik, ale takie rzeczy są już odgórnie uwarunkowane. Nie wypuści przecież kabla górą, żeby nas zaskoczyć, bo to nie optymalne, prawda?

Czy Ty wykazałeś się czymś oryginalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hum. Widzę, że zbyt nieprecyzyjnie się wypowiedziałem i muszę doprecyzować.

Nie miałem niczego złego na myśli. Chodzi o to, że Forza już raczej nie jest w stanie zrobić tego ładniej bądź porządniej - czyli już nas nie zaskoczy w tej dziedzinie niczym nowym ze swojej strony. Praktycznie skończył już levelować umiejętność kabelkoróbstwo.

Ja natomiast levelować nie skończyłem, ciągle mogę dopracować warsztat, zacząć pracować na lepszych materiałach - czyli zaskoczyć czymś, czego byście się po mnie nie spodziewali. Oczywiście nie mówię tutaj o czymś, czego nikt jeszcze nie zrobił, bo w zasadzie wszystko zostało już chyba wymyślone. Chyba że zrobię kabel bezprzewodowy. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa ;)

 

Za ok 1-2 tygodnie czeka was niespodzianka, godna kolejnego level-up'a FAW. Kto stoi w miejscu tak naprawdę się cofa ;)

 

Its gonna be legen....

Edytowane przez Forza Lazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pracy Forza Lazio to ja mam takie małe wtrącenie..

Od samego początku gryzie mnie w oczy to logo na koszulkach termo.. szczególnie na jack'ach gdzie niezbyt ładnie się 'zwęża' w miejscu podgrzewania :P.

Nie wiem czy to ze względu na sam wygląd tego loga, czy to nieprzyjemne 'zwężenie'. No i chyba też zbyt się rzuca w oczy, jest ogromniaste :P. W każdym razie mnie razi ;).

To mniejsze logo mi się bardziej podoba, jest estetyczne. To tak w kwestii dopracowywania szczegółów ;)

 

Ahh.. no i wszystko inne jest perfekt - mistrzostwo jak dla mnie :)

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok 1-2 tygodnie czeka was niespodzianka,

Its gonna be legen....

...wait for it...

 

Ja tam się nie będę chwalił, ...z resztą sami zobaczycie.

 

@up kabelek naprawdę fajny.

Edytowane przez piotrus-g
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]...wait for it...

 

Ja tam się nie będę chwalił, ...z resztą sami zobaczycie.

 

@up kabelek naprawdę fajny.

Domyślam się o co chodzi? :D

Domyślać się pewnie domyślasz.

Najbardziej bym się zdziwił jak by wyprodukował od zera własne słuchawki, najlepiej elektrostaty :woot:

Elektrostaty mnie nie kręcą...

 

 

 

^_^

Edytowane przez piotrus-g
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności