Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe, do 200zł, Sansa Clip+, rock/metal


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku dni przeglądam ten temat w poszukiwaniu słuchawek, które odpowiadały by mi, człowiekowi, który choć audiofilem nie jest, to któremu zależy na jakości i dobrym wygłuszeniu.

 

Źródło;

Sansa Clip+, (zastępczo Nokia E52)

 

Słuchawki:

dokanałowe do 200zł,

przeżyłem już Ep-630, MEE Electronics M9 (2 lata służby),

po lekturze tego działu parę dni temu zdecydowałem się na SoundMagic E10M, jednak nowe słuchawki, po wyjęciu z pudełka miały nie działającą prawą słuchawkę i niekompatybilny z telefonem mikrofon. Z tych też powodów zamierzam odesłać ją z powrotem i zająć się szukaniem czegoś innego.

Swoją drogą, czy model słuchawek, z mikrofonem wypada gorzej niż podobny bez tej funkcji? tak np. SM E10 lepiej brzmi niż SM E10M? zawsze mnie to zastanawiało

 

Zależy mi na dobrym tłumieniu, trwałości (przynajmniej rok codziennego użytkowania), oraz na podkreśleniu tego co w mojej muzyce najlepsze,

rock(grunge, alternative, folk)/metal - SOAD, Metallica, Rise Against, Slipknot, Pearl Jam

a szczególnie na jak najlepszym wokalu.

 

 

Przeszukując forum znalazłem w podobnej do mojej sprawie nt słuchawek : SoundMagic E10, Nuforce NE-700X, kilka modeli Brainwavz, Fischer Audio Eterna v2

 

Jakie doki mi doradzicie forumowicze? Niekoniecznie z ww. listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem recenzje porównawczą tych dwóch modeli Sound Magic, z czego jak dla mnie lepszym wyborem miały być jednak E10

 

Kwoty 200zł przekroczyć nie mogę, to i tak dosyć wysoka granica. Nie spodziewam się cudu za takie pieniądze, ale liczę że pomożecie mi wybrać najlepszy możliwy model w tym przedziale cenowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pl30 jest ok, ale u mnie pojawil sie problem z dopasowaniem odpowiednich gumek, maja regulacje bassu choc moim zdaniem jest zupelnie zbyteczna, ustawione na max. przykrywaja reszte pasma i wszystko sie zlewa, generalnie udane sluchawki ale szukam dla siebie czegos innego, bardziej szczegolowego i analitycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności