Skocz do zawartości

Nowy odtwarzacz : ) Proszę o pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Piszę do was o poradę jaki kupić sobie nowy odtwarzacz muzyczny : )

 

Doświadczenia:

Jeszcze do wczoraj miałem ipoda classic 160GB ale w kinie prawdopodobnie wypadł mi z kieszeni i jakiś szczeniak

bawi się u siebie w domu moim sprzętem którego raczej nie ma szans żeby odzyskać, no ale mniejsza z tym.

 

Słuchawki:

Mam słuchawki AKG K518DJ ( dopiero co kupiłem a już ipoda stracilem.. ).

 

Gatunki Muzyki:

Słucham ogólnie metalu, rocka, dubstepu, drum n bass, reggae.

 

Dodatkowe wymagania:

Bardziej bym się kierował w strone czegoś co ma dużo wbudowanej pamięci z możliwością rozbudowy, o ile to możliwe.

Nie ukrywam że lubię obejrzeć sobie film na moim przenośnym grajku ; p

 

Budżet:

Co do ceny to się jeszcze nie zastanawiałem ... ale narazie podajcie mi tu propozycje do ~600zł.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

//Edit. Dbajmy o przejrzystość.

- Syler

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipod video(po modach) powinien zaspokoić pod względem dźwięku, jednak oglądnąć na tym film to katorgi.

druga opcja to któryś touch, najlepiej w wersji 4G jednak w 600zł będzie ciężko dostać wersje 32Gb, jednak 3G nie powinno być aż na tyle gorszę by dopłacać kilka stów do 4G.

trzecia opcja to X1050, przy neutralnie grających ipodach, iks gra dodaje to coś od siebie, przy tym na dość dobry wyświetlacz, wersja tutaj 16GB tylko, w wersji 32GB występuje X1060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te dwie wersje X1050 i X1060 się różnią czymkolwiek innym oprócz pamięci ?

Nie

No i gdzie można je kupic ? Jakiś link może ? ; p

Tylko z drugiej reki, byl niedawno jeden w forumowym komisie, ale chyba juz sprzedany

 

Edit.

O widze ze akord3on mnie ubiegl

Edytowane przez Tiges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komisie jest s:flo2. Gość puści go za 330. Jeśli zależy Ci na baaardzo fajnej jakości muzyki i dużej ilości mocy -bierz :)

Pomyślałbym jeszcze nad j3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym wybierać X1060/j3, to wziąłbym to drugie. Ekran masz trochę mniejszy chyba, ale jego wykonanie na pewno nie jest gorsze, niż Sonego. Dodatkowo jest lekki jak piórko i bateria starcza na 60h słuchania muzyki. Swojego j3 32GB, w stanie idealnym sprzedałem za 750zł - może znajdziesz takowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kombajn do neta, muzyki, filmów i dobrą baterię to weź po prostu poszukaj Ipoda Touch 32/64GB 4G. Da się znaleźć używkę nawet 64GB w tej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności