Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowe 2.0 od Microlaba w MP3Store - Microlab B77


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

Może rzeczywiście wygodnictwo Mp3store. Możesz zawsze powołać się na ustawę albo po prostu skorzystać z innego sklepu. Mnie ciekawią te głośniczki... kto wie czy za jakiś czas nie stanę się ich właścicielem

wygodnictwo? nie stosowanie się do przepisów, to raczej cwaniactwo. A co do głośników nie są warte zainteresowania (mały głośnik nie wróży nic lepszego niż hf56, a te są delikatnie mówiąc słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kup. masz 10 dni na zwrot i 70% szans że zagrają fajnie ;)

 

no to byś się zdziwił, ja ostatnio chciałem kupić tak od mp3store i mieć tą możliwość to się tego wyparli bo oni potem, cytuję: "nie sprzedadzą używanego sprzętu komuś". Czyli mają w dupie przepisy.

 

Zawsze przed zakupem warto zadzwonić i zapytać. Ja tak chciałem wziąć pewne dokanałówki, ale odpowiedzieli mi, że nie przyjmują zwrotów, ponieważ ze względów higienicznych uniemożliwia im to ponowną sprzedaż.

 

Mimo wszystko to nie ty powinieneś się tłumaczyć, dlaczego chcesz zwrócić przedmiot (bo prawo zapewnia zwrot w ciągu 10dni bez podania przyczyny), ale raczej sklep dlaczego nie chce przyjąć zwrotu i jak się to ma do obowiązującego prawa.

A obowiązujące prawo dozwala użytek przedmiotu w granicach zwykłego zarządu pod warunkiem że oryginalne opakowanie nie ulegnie uszkodzeniu (czyli wszystko co pakowane w zgrzewane blistry odpada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i ja się dołączam - come on, czy naprawdę nikt ich nie kupuję? można je mieć za 205zł z przesyłką z saturiona, ludzie dajcie jakieś opinie o nich.

 

Jak patrzę na twój nick to myślę sobie, że może Ty się POŚWIĘCISZ i kupisz te Microlaby skoro piszesz, że w takiej cenie są. Opiszesz swoje wrażenia i już będzie jedna opinia i brak narzekania, że nie ma żadnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności