Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Apple ipod nano 1g


gumojadek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem posiadaczem tak jak w temacie nanówki 1g.

Dopiero ją wygrzebałem z szafy.

No cóż... stan nie powala, jednak ostatnio przeczytałem o programie wymiany i tu jest moje pytanie:

Obowiązuje on nadal?

Bo teraz podłączając mojego ipoda do komputera słyszę takie dziwne brzęczenie, tylna klapka ma kilka wgięć i nie rusza ipod w ogóle

Zakwalifikowałby się jakby program był "otwarty" na tę chwilę?.

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

program jest otwarty www.ragz.com.pl tam należy napisać maila i podać numer seryjny w odpowiedzi dowiesz się czy ci przyjmą

 

wczoraj do nich pisałem w tej sprawie dostałem odpowiedź w 2 godziny, dzisiaj oddałem swoje nano do ispota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak jak napisales... Sprobuj

Pamietaj zeby najpierw wyslac zapytanie bo gdyby mial nie przejsc to oszczedzisz sobie fatygi

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sam przeszedłem w iSpocie, to wymagane jest aby nano był sprawny. Kwestia uszkodzeń mechanicznych też jest poruszana (w moim było delikatne wgięcie w dolnej cześci plecków, minimalnie utrudniające dostęp do portu), jednak po zrobieniu fotek i wysłaniu ich do serwisu, otrzymałem telefoniczne info, że uszkodzenie nie ma wpływu na sam sprzęt i przyjęli go w ramach programu. W przypadku oddania bez takiej weryfikacji i odrzuceniu wołali sobie 90 zł za przesyłki kurierskie w obie strony...

 

Nie wiem jak u innych, ale u mnie było info, że wymiana może potrwać nawet do ok. 3 miesięcy, jednak cała wymiana została zrealizowana w około 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałam trzy sztuki. Jeden sprawny, nieotwierany, ze słabą baterią. Jeden nieotwierany z jakimś problemem z pamięcią - ciągle trzeba było restorować. Jeden sprawny, ale z zepsutym gwiazdek jack i otwarty (!). To znaczy, rozpadał się po wzięcia do ręki. Po niecałych dwóch tygodniach odebrałem trzy piękne kosteczki. RAGZ polecam wszystkim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałam trzy sztuki. Jeden sprawny, nieotwierany, ze słabą baterią. Jeden nieotwierany z jakimś problemem z pamięcią - ciągle trzeba było restorować. Jeden sprawny, ale z zepsutym gwiazdek jack i otwarty (!). To znaczy, rozpadał się po wzięcia do ręki. Po niecałych dwóch tygodniach odebrałem trzy piękne kosteczki. RAGZ polecam wszystkim.

Dziękuję za ten post. Jutro rano idę do iSpotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Wysłałem zapytanie do www.ragz.com.pl czy moje nano łapie się na program - odpisali że tak i można im wysłać odtwarzacz. Teraz właśnie istotne czy wysyłać to do nich (za daleko mam aby to załatwić osobiście) czy może do iSoptu sprawę pokierować (ale też muszę wysłać, albo specjalnie fatygować się do Wrocławia i nanosa zostawić). Ktoś do ragz oddawał może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tylko w autoryzowanych serwisach z ispotu przekierowali mnie do serwisu oddałem na miejscu ipoda po 4 dniach roboczych dostałem telefon, że czeka na mnie nowy 6g 8gb :)

 

dodam, że nawet go nie włączali tylko sprawdzili numery seryjne. A tak na prawdę był już spisany na straty bateria nie trzymała i wejście jack nie działało...

Edytowane przez ssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pudelko potrzeba?

 

I jak to wyglada? Pisze na http://www.ragz.com.pl/ ze mam ipoda nano 1g, kod seryjny i zanosze/wysylam ipoda do ispotu i po kilku tygodniach dostaje nano 6g tyle samo pamieci ?

Ani pudełko, ani żadne inne dodatki (kable, słuchawki z zestawu) nie są potrzebne. Co do realizacji - pisałem kawałek wcześniej, że ja załatwiłem wymianę przez ispot. Co do nówki którą dostaniesz - niemal na pewno będzie to 8 GB, tylko kolor jest, z tego co usłyszałem przypadkowy ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności