Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] doki do 600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

A tak żeby ciut pomóc jednak. Jak chcesz detali to proponuję iść w armaturę. Jak chcesz tąpnięcia basem jak w HD380 to (to go w IEMach nie znajdziesz... :lol: no, na pewno nie takie) to lepiej iść w dynamiki (Turbine, Radius, IE8). Mamy jeszcze hybrydy ale to wyjdzie albo drogo (UM Merlin?) albo duże i niewygodne z basem zasłaniającym sporą część "reszty" (Super.fi5EB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem jednego - przychodzisz tutaj i mówisz ludziom, którzy mieli w uszach więcej słuchawek, niż Ty w ustach frytek, że są głusi, bo nie słyszą różnicy w cyferkach? Przecież radzą Ci najlepiej jak potrafią...

Zostają tylko Merliny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audeo miałem fajnie analitycznie i spoko ale jednak czegoś mi brakowało i dlatego ciągle czegoś szukam i pytam . Troche tego sprzętu w swoim życiu miałem , a słuchawki dotej pory to raczej nauszne używałem , z dokami miałem mało do czynienia wiec pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych " którzy mieli w uszach więcej słuchawek, niż Ty w ustach frytek," to trochę przesadziłes i nikomu nie wytykam nic takiego Arkusz. I pewnie jak ja zaczynałem słuchać to ty jeszcze nie istniałeś na świecie ( i nie chodzi mi oto aby kogoś obrażać )

Mam swoje lata i słucham bardzo dużo bo jkieś 10-12 godz dziennie . słuchawek miałem naprawde sporo i to różnych tak jak i grajków . Tylko jak na razie to mało miałem doków i nie chodzi o mięcho na basie tylko o całokształt sceny , a lubie takie brzmienie jak hd380pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chodzi o monitorowe granie? Kurcze, wtedy stawiam że Westone UM-3x by Cię oczarowały. Z UM-1 pewnie będzie gorzej bo one ponoć grają samym środkiem. Skontaktuj się z Audiomagic i może posłuchaj UMek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... słuzyć maj mi tylko jak gdzieś chodze ...

No to moim zdaniem nie warto wydawać takiej kasy na doki, bo i tak nie usłyszysz tych wszystkich szczegółów podczas przemieszczania się. Istotniejsze w tym wypadku wydają mi się izolacja i jak najmniejszy efekt mikrofonowy oraz "dudnienia" podczas chodzenia. Do takich kryteriów dobrze wpisują się Klipsch Image S4 - dynamiczne doki z solidnym basem, który pojawia się wtedy kiedy trzeba. Tylko prawdopodobnie po przesiadce z HD380pro może być trochę za mało góry (ilościowo) - w każdym razie polecam przesłuchać. Chociaż pewnie znajdzie się też coś tańszego spełniającego kryteria. W pierwszej chwili nie podeszły mi te S4, ale po przyzwyczajeniu się, to zostaną na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perul, w S2 efekt mikrofonowy był nie do zniesienia, a konsturkcja praktycznie uniemożliwia noszenie nad uchem, co zawsze mi pomagało w rozwiązaniu tego problemu.. W S4 jest lepiej ?

Nie wiem jakie są S2, ale S4 mają bardzo mięciutki kabelek, który bardzo ułatwia założenie nad uchem, do tego w moim przypadku, właśnie w tej pozycji dużo łatwiej utrzymać szczelność. Ja je noszę tylko w ten sposób odkąd spróbowałem tak założyć. Mimo, że nie lubię tego sposobu noszenia to akurat te słuchawki jest łatwo założyć nad ucho. W przeciwieństwie do Shure SE210, które mają mega sztywny przewód i się nie chce za ucho zakładać (ciągle spada dopóki się ściągaczem nie ściągnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o przewod. Zobacz zdjecia S2/X1 i pomysl jak takie antentki ułożył kablem do góry... ? To nie problem kabla. A ułożenie OTE miałoby jedynie wyeliminować inny problem, tym razem rzeczywiscie kabla, efekt mikrofonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perul, w S2 efekt mikrofonowy był nie do zniesienia, a konsturkcja praktycznie uniemożliwia noszenie nad uchem, co zawsze mi pomagało w rozwiązaniu tego problemu.. W S4 jest lepiej ?

Nie wiem jakie są S2, ale S4 mają bardzo mięciutki kabelek, który bardzo ułatwia założenie nad uchem, do tego w moim przypadku, właśnie w tej pozycji dużo łatwiej utrzymać szczelność. Ja je noszę tylko w ten sposób odkąd spróbowałem tak założyć. Mimo, że nie lubię tego sposobu noszenia to akurat te słuchawki jest łatwo założyć nad ucho. W przeciwieństwie do Shure SE210, które mają mega sztywny przewód i się nie chce za ucho zakładać (ciągle spada dopóki się ściągaczem nie ściągnie).

Se210 miały do tego zmasakrowany dźwięk :P stara seria shure miała właśnie taki gruby, sztywny ale wytrzymały kabel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności