Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Jakie kupic sluchawki do muzyki w telefonie? - cena do 400zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od dawna chce kupic sobie jakies rewelacyjne sluchawki. Zastanawialem sie nad beats audio studio ale sa troche za drogie a poza tym bardziej placi sie za design niz za brzmienie. Oczywiscie podobaja mi sie i garaja tez niezle ale jednak chcialbym cos lepszego.

 

Jak napisalem w temacie glownie muzyki slucham z telefonu (htc sensatio) - electro house, troche pop i black rap,

a wiec chcialbym zeby sluchawki spelnialy moje nastepujace wymagania :D

 

-mocny bas

-sluchawki do 400zl

-zalezy mi tez na designie aby sluchawki po prostu byly ladne

-czyste brzmienie

 

Szczerze mowiac za bardzo nie znam sie na tym sprzecie. Ale duzo slucham muzyki i chce miec cos dobrego, prosze o pomoc ;) z gory dzieki :)

Podpowiem jeszcze tylko ze firmy ktore polecali mi inni to:

-koss

-pioneer

-sennheiser

 

Najbardziej chyba odpowiadaly by mi sluchawki zamkniete lub jakies inne (ale nie dokanalowe). Co myslicie o tych? - Pioneery HDJ-500 napiszcie co wiecie o tych sluchawkach czy moze wymagaja jakiegos wmacniacza, no i czy nadawaly by sie do tego co wyzel wymienilem. Oczywiscie otwary jestem rowniez na inne propozycje ;) Dzieki za cierpliwosc no i prosze o jakies fajne podpowiedzi, propozycje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro spowadzane z USA, bądź z UK zapłacisz +/- 400 zł.

Z tym że to będą podróbki na 90%.

 

A moja propozycja to Sony XB700. W rapie (zwłaszcza takim "tłustym") dają ogień. Bas ma mnóstwo masy. Do tego są efektowne i baaardzo wygodne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sl...2150946751.html - te wydają mi się "najbardziej oryginalne" z tych tańszych, ale to jeszcze musisz dopytać się ekspertów :)

 

http://allegro.pl/mo...2107869014.html - chyba, że dołożysz troche i koleś sprowadzi Ci ze Stanów.

 

Co myślicie o powyższych aukcjach?

Edytowane przez venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi chlopaki ;) jakos do beatsow nie jestem przekonany po prosu slyszalem jak graja i sa dla mnie troszke za ciche a sluchalem muzyczke z monster beatsow - studio. Co do tych soniakow to sa spoko :) Powiedzcie jeszcze tylko cos o tych pioneerach bo chyba je kupie tylko ze nie wiem jak graja, zna je moze ktos albo cos czytal, piszcie i z gory dzieki ;)

 

No i co byscie wybrali pomiedze tymi czterema:

 

-pioneer hdj-500

-creative aurvana live

-philips shh 9560/10

-SONY MDR-XB700 XB-700

 

I jeszcze najwazniejsze czy do sluchawek tego typu, jak bede puszczal muzyke z telefonu to czy, musze jakis wzmacniacz kupowac jeszcze? Czy to cos zmieni, czy to jest zbedne czy pomoze czy moze konieczne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mysle, ze wzmacniacz moze nie jest konieczny. Powiedzcie tylko co bardziej polecacie:

 

-pioneer HDJ - 500

-sony XB - 500

 

Te sony XB - 700 naprawde rewelacja jezeli chodzi o brzmienie z tego co czytalem, tylko wydaja mi sie troche smieszne ze wzgledu na ich rozmiar (za duze sa). Wiec poradzcie mi prosze, miedzy tymi dwoma wyzej wymienionymi modelami ;) Tak jak napisalem juz wczesniej glownie zalezy mi na mocnym basie i duzej glosnosci sluchawek. Piszcie ktore lepsze :) Dzieki ;p

 

Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no w sumie slyszalem ze XB - 500 maja wiecej basu ale nie wiedzialem ze za duzo :) . Sluchawki kupie za jakis tydzien wiec mam nadzieje ze do tego czasu zbiore odpowiednia ilosc opini i bede pewny swojego wyboru, wiec jezeli ktos moze jeszcze cos dodac to prosze pisac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe sluchawki, z poteznym impaktem na basie i fajnymi wysokimi. Wiem, ze niektore osoby skarzyly sie na meczaca wyzsza srednice lecz mi ona nie przeszkadzaly. Nie potrzebuja duzej mocy do napedzenia, wzmacniacz niewiele wnosi do ich brzmienia. Sa bardzo wygodne, zakrywaja cale ucho, lecz oczywiscie ze wzgledu na konstrukcje grzeja w uszy. Niestety bardzo smiesznie wygladaja na glowie, a 3m kabla nie zwiekszaja ich przenosnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko czy mozna gdzes w warszawie zobaczyc jak graja te pioneery HDJ - 500 bo ja dalej nie zdecydowany :D myslalem o empiku czy sklepie apple, bo na slasku to wlsnie tam najlepsze sluchawki sa no i jeszcze moze saturn ale nie wiem czy tam je znajde :| moze ktos zna jakis sklep z sluchawkami z tej polki cenowej o ktorej juz wczesniej wspominalem. Moj wybor dalej wacha sie miedzy sony XB - 500 lub pioneerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do Saturna. Na pewno mają Xb500 i AKG K518. Posłuchaj obie pary. AKG K518 są bardziej uniwersalne. Mają lepszą średnicę i górę. SONY są głośniejsze i mają większy impakt ze względu, że są po prostu dużo większe i ogarniają całe ucho. Pionki odrzuć, słabo wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności