Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Polecane słuchawki nauszne - co wybrać | Temat ogólny


mikolaj612

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Potrzebuję słuchawki z najlepszą sceną o ile się nie mylę. Inaczej mówiąc najlepszym pozycjonowaniem do gry counter strike go i były wygodne przy długim graniu.

Nie interesują mnie słuchawki do słuchania muzyki tylko jak wyżej wyżej już się określiłem.

Źródło xfi gamer

Wybór

Superluxy hd681 / hd681 Evo mk2 / hd669 / hd660

Takstar hd2000 / pro 80

encore rockmaster oe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co myślicie od SuperLuxach HD668B? Miałem kilka innych na myśli, ale teraz chyba na te się zdecyduję. Choć przed zakupem chciałbym poznać waszą opinię o nich? Do Muzyki typu Pop (głównie to co w radiu, bo szukać mi się nie chce) i Dubstep się nadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co myślicie od SuperLuxach HD668B? Miałem kilka innych na myśli, ale teraz chyba na te się zdecyduję. Choć przed zakupem chciałbym poznać waszą opinię o nich? Do Muzyki typu Pop (głównie to co w radiu, bo szukać mi się nie chce) i Dubstep się nadają?

Bez dobrego źródła nawet o nich nie myśl. Po prostu Cię rozczarują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat słuchawek Cloud I od HyperX ? Zastanawiam się nad kupnem dla chłopaka, w sferisie mają w całkiem niezłej cenie.

Poszukaj opinii o takstar pro80. Cloudy to praktycznie to samo. Czyli pieruńsko dobre słuchawy za grosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć. Ktoś na pewno Ci pomoże ale jak chcesz uzyskać sensowne odpowiedzi to spójrz tutaj : http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/. Możesz też przeczytać to i resztę artykułów łącznie z polecanymi : http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wszystkie te słuchawki są takie same. Brak jakichkolwiek niskich tonów, czasem jakieś trzaski z transmisji po blu.

u nas na aukcjach masz takie od kilkunastu pln.

 

ja swego czasu kupiłem w tym samym celu mini 503

jako ze chciałem też pozbyć się telefonu (ma też odtwarzacz z karty SD), ale to samo - w trybie bluetooth piszczy-trzeszczy, SD przerywa, a pasmo przenoszenia zaczyna się gdzieś od 300hz.

Edytowane przez Chemik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
proszę o poradę jakie kupić córce słuchawki, które będize używała głównie do słuchania muzyki ogólnie poprockowej; również do oglądania filmów i grania w gry.
wymogi
- budowa: córka chce takie słuchawki które nie odcianają całkiem dźwięków z zewnątrz ale też nie emitują muzyki na zewnątrz
- nauszne
- łączność BT
- składane
- cena 300pln ale jeżeli w takiej nie znajdę to do 400 dołożymy

dodatkowe funkcjonalności które miłoby było mieć:
- ustawianie głośności z poziomu słuchawek
- dodatkowe podłączenie kablem
- mikrofon
- najlepiej czarne a nepewno nie białe i nie różowe ;)
Edytowane przez boru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam: 

Do 200zł - Creative Aurvana Live*

Do 500zł - Beyerdynamic DT990 Pro*, klony Bosshifi B8, Audio Technica M50X 

Do 1000zł - AKG K712 

Do 2000zł - Audioquest NightHawk*, NightOwl, Monoprice M1070, Sennheiser HD600

Powyżej 2000zł - Audeze LCD-2F*, Audeze LCD-2 Classic, Fostex TH610, Audeze LCD-X, Ether Flow, Monoprice M1570

 

Gwiazdką (*) oznaczyłem modele z różnych przedziałów cenowych, do których mam sentyment (oczywiście biorąc pod uwagę cenę). 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 22.02.2012 o 11:40, sheffunio napisał:

 

Jak dla mnie ciepłe brzmienie to nie jest dominacja basu a uwypuklenie średnich tonów zwłaszcza niższych rejestrów.

Dokladnie. Moze byc bezbasie a i tak ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam dt 700 pro x. To młodszy brat dobrze znanego DT 770. Bardzo wygodne i ładne dla oka, mają wymienny kabel (w przeciwieństwie do DT 700) oraz dzięki niższej impedancji (45 ohm)  nadają się do każdego urządzenia, nawet telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakie słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth NFC, ANC, LDAC? Zastanawiam się nad Anker q35. Czy znacie inne podobnej jakości słuchawki w tym samym budżecie? Muzyki słucham głównie z YouTube, ale też z internetu. Gdzie? Na ulicy, na siłowni, w pracy przy radiu, w domu itp. Potrzebuję słuchawek z ANC, ale też takich, w których nie słychać tego, czego słucham.

Dlaczego LDAC? Gdyż przeczytałem, że to kodek oferujący najlepszą dostępną jakość dźwięku (może oprócz ALAC, ale nie mam iPhone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stare Philips Fidelio X2 (bez HR) po balansie lepiej grają od X2HR/00 ?

Przypomniałem sobie, że maja przygaszoną górę w stosunku do X2HR/00. Jakoś nie mogę znaleźć graph-a z ich charakterystyką.

Edytowane przez zgreg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam słuchawek od miesiąca. Miałem już Audio-Technica ATH-M20xBT, Sony WH-CH 520, JBL Tune 520 i żadne z nich mi nie pasowały. Teraz testuję Edifier WH700NB i grają całkiem przyzwoicie, są nawet wygodne ale mają słabe ANC (wiem że po takiej cenie nie powinienem oczekiwać cudów). Słucham muzyki tylko z plików MP3 zgranych z moich oryginalnych płyt CD i z YouTube. Słucham rocka i metalu. Może polecili byście coś wartego uwagi tak do 800 zł, bo czytając komentarze to można dostać zawrotów głowy pod każdym sprzętem są jakieś za i przeciw. Zależy mi na tym by słuchawki brzmiały a nie dudniły przesadnie basem ale aby nie były takie liniowe jak ATH-M20XBT które już miałem. No i zależy mi na przyzwoitym ANC, muzyki słucham tylko w domu ale fajnie gdyby ANC wygłuszyło sprzęt AGD. Teraz zastanawiam się nad tymi Soundcore Space Q45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A po co ci tak drogie słuchawki do mptrójek? 

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności