Skocz do zawartości
  • 0

Polecane słuchawki nauszne - co wybrać | Temat ogólny


mikolaj612

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

Polecam "update" polecanych modeli z okazji nowego roku :)

 

Niestety, założyciela tematu nie ma już z nami...

 

Panie świeć nad jego duszą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Super wątek. Szkoda, że natrafiłem na niego dopiero teraz, bo niedawno kupiłem słuchawki. Pseudo "sportowe" Panasonic, a są do kitu!!! Spadają mi z uszu, są mega niewygodne, mogę je nosić z max czterdzieści minut i już mnie uszy bolą. :/ Tak myślę czy sobie ich nie darować, a nie kupić czegoś z powyższej listy. TYlko szkoda mi wydanej już kasy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam mam pytanie obecnie posiadam słuchawki firmy Creative model Fatality jest to już moja druga para tych słuchawek ale chciałbym zmienić je na coś innego do 120zł no może max do 150zł z tego co słyszałem dźwięk w Fatality jest tak jak sobie niektórzy żartują fatalny : ) ogólnie podoba mi się w nich taka ilość bassu chociaż mogło by być go trochę więcej (tak jestem basso lubem) dźwięk też nie jest najgorszy ale z tego co wiem w tej cenie da się mieć lepszy więc proszę o polecenie mi jakiś słuchawek typu te creative (bass może być na tym samym poziomie lub najlepiej żeby był trochę mocniejszy) na pewno żeby miały lepszy kabel bo w drugiej parze tych słuchawek już musiałem urżnąć przy regulatorze głosu (nie nie musi go być w słuchawkach) no i lepszej jakości wykonania bo fatality trochę skrzypią i za nim się nie przyzwyczaisz to są nie wygodne z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam a oto 2 piosenki z mojej playlisty ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Superlux HD562. Zachwycam się już kilka dni. Brzmienie słuchawek za 250+ w opakowaniu za 80zł.

One wg mnie nie odbiegają poziomem grania od pierwowzoru, czyli HD25. Oczywiście wykonanie to inna sprawa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K518 mnie cisną bardziej. A grają gorzej. Mogłyby się te sl składać - byłoby to super.

Przecież K518 też można rozgiąć i dla mnie wtedy są wygodniejsze, przez to że mają większe pady.

Co do ich grania to też da się poprawić ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam mam pytanie kupilem za poleceniem sluchawki hyperx cloud i porownuje je z razer kraken pro i chyba cloudy sa cichsze i maja slabszy bass pytanie czy te wartosci podniasa sie z wygrzaniem czy po prostu sluchawki juz takie sa ? Sorry za brak polskich znakow ale pisze szybko na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności