Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

HIsoundaudio w Mp3store?


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, traf chciał, że skontaktował się ze mną przedstawiciel HiSoundAudio mający konto na head-fi. Wspomniałem mu o mp3store. Odpisał:

 

"HI, Arthass

 

Thank you for your feedback.

 

We have contact with the shop you have mentioned. but not get any progress."

 

Także to chyba mówi samo za siebie :)

 

Zaproponował mi też skontaktowanie się z szefem ALO audio odnośnie przetestowania ich sampli - z tego co pisał wysłali na siedzibę ALO Polad dwie partie produktów testowych w tym Rocoo P i Studio-V.

 

Damn, moja płyta testowa jeszcze w rozsypce a tutaj nadarza się możliwość testów takiego sprzętu...

 

Poczekam do czwartku, WojtekC napisał, że zapyta jak wygląda sprawa między HiSoundAudio a mp3store

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthass, sytuacja wygląda tak że sprzęt jeździ po Polsce i zbera opinie. Z tego powodu HIsoundaudio nie dostało jeszcze żadnej odpowiedzi od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

piotrus-g

 

a do kiedy będą trwały testy?

Na razie trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo nie mam słuchawek porządnych :P ale jak chcesz to za jakiś czas mogę Ci go posłać na odsłuch za kaucją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ok, dzięki, zagadam jakby co. A czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego na ebayu (i nie tylko) wersja P jest tańsza o 70$ od wersji BA? Z tego co się orientuję to BA są do słuchawek z przetwornikami armaturowymi, tak? Chwilowo mam podkrętkę na słuchawki nauszne więc myślałem raczej o wersji P, z drugiej strony chciałbym kiedyś dokupić do zestawu dobre słuchawki douszne (na rower), wtedy będę ograniczony tylko do membranowych? Czy są jakieś membranowe douszne z wyższej półki?

Edytowane przez maciekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hehe, widzę Rayden wciąż w poszukiwaniu gapless-a;)

W sumie nie dziwię się, wciąż pamiętam czasy kaset i cd-playeró gdzie nie było takich problemów, przyjemnie się tegoi słuchało. NIe wiem czy odtwarzacze Sony prypadkiem nie są wolne od tej przypadłości ale mogę się myslic bo mój nwz padł ze dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żebyś wiedział ! Przy muzyce elektronicznej jest to wręcz niezbędne. Brak tej opcji w drogim sprzęcie (jak AK 100) to po prostu brak szacunku dla klienta. To nie APPLE, które wie lepiej ;) . zresztą już nie wie, bo Jobs nie żyje.

Dlatego szanuję twórców Rockboxa. Niestety nie są w stanie zrobić portu na każdy nowy player.

 

Przy okazji - na gapless nawróciłem naczelnego Audio Video - sprawdza to teraz w każdym odtwarzaczu strumieniowym i amplitunerze sieciowym !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co Ci nowy odtwarzacz? Zrób imoda i będziesz zadowolony z efektu (przynajmniej tak sądzę) a brzmienie będziesz sobie "zmieniał" wzmacniaczem.

 

Ewentualnie kup dowolny grajek na androidzie (telefon?) i wgraj rockboxa - efekt ten sam.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z iModem to się jeszcze zastanawiam. Nie chcę (mimo rad Fatso) pozbywać się dysku twardego (a nawet wolałbym 60 GB - taka karta CF jest bardzo droga.). Wtedy musiałbym mieć iModa z gatunku tych w kablu LOD czyli od Kolegi Forza Lazio (o ile wiem duet Fatso/Kurop) robią iMody wewnętrzne a więc z kartami CF.

 

Mam również nadzieję na FiiO X3 - o ile powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Lod z kondami na zewnątrz jest do zrobienia to nie problem.

 

3M klan nie takich rzeczy sie podejmował ;)

 

Wysyłane z mojego EndeavorU za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też mała szansa że dałoby się zmieścić i dysk i kondy ale najpierw trzeba zrobić przymiarkę

 

Nie da sie zmiescie dwutalerzowca i kondów do tej samej budy, jedynie jedno talerzowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności