Skocz do zawartości

HD800 - Zamiana Plastiku na Aluminium


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja zawsze czyszczę hd800 po odsłuchu, pady i headband, do tego nigdy ich nie kładę na stół, tylko odwieszam na miękki wieszak "tymczasowy"

To źle dbać o sprzęt? Nawet jeśli się dba przesadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ludzie mnie zdumiewają...

Gdzieś kiedyś czytałem że takie np. hd800 sennheiser robił 5 lat...wynajmij przez 5 lat inżynierów, techników, opłać laboratoria, stwórz najwyższej klasy komory akustyczne, sprzęty pomiarowe...to wszystko kosztuje.
Pamiętajmy że kupując gotowy produkt nie płacimy tylko za to ile kosztują pojedyncze podzespoły, za tym stoją lata badań ludzi których trzeba opłacić, tysiące eksperymentów i pomiarów które też za darmo nie są :)

Ja tam nie narzekam, przynajmniej wiem że ktoś włożył w produkt dużo pracy, aczkolwiek wysoka cena nie oznacza koniecznie ponadprzeciętnej jakości..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ludzie mnie zdumiewają...

 

Gdzieś kiedyś czytałem że takie np. hd800 sennheiser robił 5 lat...wynajmij przez 5 lat inżynierów, techników, opłać laboratoria, stwórz najwyższej klasy komory akustyczne, sprzęty pomiarowe...to wszystko kosztuje.

Pamiętajmy że kupując gotowy produkt nie płacimy tylko za to ile kosztują pojedyncze podzespoły, za tym stoją lata badań ludzi których trzeba opłacić, tysiące eksperymentów i pomiarów które też za darmo nie są :)

 

Ja tam nie narzekam, przynajmniej wiem że ktoś włożył w produkt dużo pracy, aczkolwiek wysoka cena nie oznacza koniecznie ponadprzeciętnej jakości.. :P

 

Taaaak, 15 lat wcześniej zrobili sprzęt o kilka klas lepszy po czym później zajęło im 5 lat i ogrom nakładów finansowych zrobienie sprzętu gorszego. Nie wierz we wszystko co piszą w folderach reklamowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo wszyscy wszystkich oszukują i wykorzystują. Przecież nie od dziś wiadomo że tego -sluchawek- nie trzeba projektować. Bierzesz co masz pod ręką i składasz to co wyjdzie ladnie nazywasz i robisz hałas jaki ten twój sprzęt świetny. Firmy w kulki lecą. Każdy może sobie takie hd800 sam zrobić nawet lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo wszyscy wszystkich oszukują i wykorzystują. Przecież nie od dziś wiadomo że tego -sluchawek- nie trzeba projektować. Bierzesz co masz pod ręką i składasz to co wyjdzie ladnie nazywasz i robisz hałas jaki ten twój sprzęt świetny. Firmy w kulki lecą. Każdy może sobie takie hd800 sam zrobić nawet lepsze.

 

To taka ironia czy na serio to napisałeś? :)

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj na forum przecież tu jest masa osób przeswiadczonych ze nie takie rzeczy jak hd800 są wstanie zrobić. Inżynierowie, laboratoria i badania naukowe to tylko mit aby wyciągnąć kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności