Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

K518Dj - Pady


qzar

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre znalezisko, tylko wysyłka to 20 euro co za parę daje cenę 132 zł (na dodatek jest wymóg by zamówienie było przynajmniej za 25 euro... ).

Też znalazłem post na head-fi z welurem w djkach. Może to być bardzo ciekawe zważywszy na ograniczoną wygodę dj'ek. Martwi mnie czy jest możliwosć wymiany "gąbki" jak w oryginalnych padach. Bo widzę, że środkowa gąbka w welurach od hd-25 wygląda na dość grubą.

Edytowane przez qzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąbka w nausznikach od HD25 jest cienka, nie bój żaby. I nie jest połączona z padami w żaden sposób, więc w tej materii masz pełną dowolność. Pady od senków zamontowane w AKG wyglądają tak:

http://www.head-fi.o...-and-cable-mods

Dzięki za informację. Widziałem tę fotę. Gąbka na zdjęciu wygląda na dośc grubą, ale skoro nie jest źle to pewnie się skuszę:) Chociaz muszę przyznać, że cena welurów jest mało okazyjna, ale czego się nie robi dla djek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej i irytującej walce udało mi się założyć pady na moje akg;) Zmiana jak najbardziej pozytywna.Jeszcze tylko gąbka na górę pałąka i można powiedzieć, że djki to wygodne słuchawki. Dodatkowo wymieniłem kabel na Cordial CMK422 (trochę niepraktyczny). Brzmienie się wyrównało, cut bardziej szczegółowe. Z drugiej strony jest szkoda tego klimatycznego mulenia djkowego i uderzenia :) Al i tak grają lepiej niz Fisher Audio i moje FA-004 pójdą na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

sory że odświeżam ale dopiero niedawno zainteresowałem sie tymi słuchawkami. Czy pady z tego linku są skórzane/skóropodobne takie jak w akg i czy będą pasowały bo planuje kupić na zapas jak by się wytarły oryginalne a już by nie sprzedawali (u mnie słuchawki to na ładnych parę lat).

Edytowane przez 4ndr3
ó
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pisalem do serwisu to odpisali, ze nowe pady po 35 zl za sztuke. Czas oczekiwania to 14 dni. Chyba sie skusze bo moje wytarte pady nie zapewniaja juz tlumienia a co gorsze dzwiek ze sluchawek wydostaje sie na zewnatrz...

Znalazlem tez na ebayu jakies pady za 40 zl + 10zl przesylka ale nie wiem czy to oryginalne. Na dodatek na przesylke trzeba czekac ok. 20 dni roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po długiej i irytującej walce udało mi się założyć pady na moje akg;) Zmiana jak najbardziej pozytywna.Jeszcze tylko gąbka na górę pałąka i można powiedzieć, że djki to wygodne słuchawki. Dodatkowo wymieniłem kabel na Cordial CMK422 (trochę niepraktyczny). Brzmienie się wyrównało, cut bardziej szczegółowe. Z drugiej strony jest szkoda tego klimatycznego mulenia djkowego i uderzenia :) Al i tak grają lepiej niz Fisher Audio i moje FA-004 pójdą na sprzedaż.

Kupiłeś pady welurowe czy skóropodobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do serwisu to odpisali, ze nowe pady po 35 zl za sztuke. Czas oczekiwania to 14 dni. Chyba sie skusze bo moje wytarte pady nie zapewniaja juz tlumienia a co gorsze dzwiek ze sluchawek wydostaje sie na zewnatrz...

Znalazlem tez na ebayu jakies pady za 40 zl + 10zl przesylka ale nie wiem czy to oryginalne. Na dodatek na przesylke trzeba czekac ok. 20 dni roboczych.

Za sztukę, czy za komplet? Jeśli za sztukę to moim zdaniem nie warto do słuchawek za 120zł (za tyle można kupić używane w dobrym stanie) kupować padów za co najmniej 70zł (tyle wyjdzie z przesyłką). Szkoda, że K518 nie mają 9cm średnicy, wtedy byłoby łatwo o zamiennik z popularnych (i tanich) na allegro słuchawek z gwiazdą.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !

A ja mam taki problem, jak na załączonym obrazku, czyli puścił szew na lewym padzie moich K518 DJ. Szukałem i nie znalazłem, żeby ktoś wcześniej miał taki problem. Macie może pomysł co z tym mogę zrobić? Myślałem, że raczej nie da się ściągnąć tego pada w domowych warunkach, żeby go bardziej nie zepsuć, ale z tego co widzę, co tu piszecie, to jednak się chyba da? Czyli właściwie mógłbym ściągnąć i zszyć, ewentualnie skleić? Jak to najlepiej zrobić?

P5150030.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem. Dopiero teraz spróbowałem i nie spodziewałem się, że ściąga się go tak banalnie łatwo, ale pewnie założyć będzie go trudniej, ale ogólnie żadna filozofia, spodziewałem się czegoś bardziej skomplikowanego. Spróbuję to zszyć, chociaż teraz problem sprawia ta siateczka co jest pod gąbką, trudno będzie operować igłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

'Bry

 

Z góry przepraszam za nekroposting, ale nie widzę sensu w zakładaniu nowego tematu. Miał ktoś do czynienia z padami z tego linka: http://allegro.pl/nowe-nauszniki-do-akg-k518dj-earpady-gabki-i4861291537.html ?

Nie wyglądają na oryginalne, ale mogę się mylić. W porównaniu do innych zamienników cena jest dosyć zachęcająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podaj linka do tych za 2$.

Ja najtaniej widziałem w przeliczeniu gdzieś za 25-30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności