Skocz do zawartości

rozlany wyswietlacz


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hejka. nie wiedzialem gdzie umiejscowic ten temat, bo nie ma zadnego działu dot. zepsutego sprzetu. moze na zdjeciu tego nie widac, ale sama obudowa jest w porzadku, tzn peknal tylko wyswietlacz w srodku a wszystko inne dziala, wiec mieli by problem ze stwierdzeniem uszkodzenia mechanicznego. powiem uczciwie, stalo sie to w ten sposob, ze zazwyczaj player jest moim towarzyszem w łóżku ( XD ), i dzisiejszej nocy chyba mnie poniosło ( nie no, bez skojarzen...;p ). cowona kupilem w sklepie pixmania ktory chyba ma swoja siedzibe we francji i chyba stamtad szla paczka. wszystko pieknie fajnie tylko nie dostalem paragonu razem z paczka, ale pudełko było całe ( jest karta gwar. ). cowon i9 mysle ze wyszedl dosyc niedawno i z data zakupu nie powinno byc problemu jesli chodzi o uznanie gwarancji. jestem tez w stanie odnalezc takie dokumenty jak przelew z banku na konto pixmanii, zeby jakos dowiesc zakupu. bardziej chodzi mi jednak o polityke cowona, jesli ktos juz mial jakies doswiadczenia z reklamacja, serwisem czy gwarancja to prosiłbym o jakieś wskazówki, żebym wiedział jak najłatwiej zamknąć sprawę. chyba, że poprostu na własną rękę poszukać kogoś kto mi tam wstawi wyswietlacz i nie cackac sie z wysylka do korei? co tansze, ile czasu moze potrwac rozpatrzenie czegos takiego na drugim koncu swiata ( jeszcze z transportem przez francje ) ?. a moze mogłbym żądać wymiany na nówkę powołując się na niezgodność towaru z umową? powiedzcie prosze, jak sie postepuje w takich przypadkach z cowon'em, zeby to miało ręce i nogi

IMG_1579.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

nikt ci tego nie naprawi, zostaw w dowolnym mp3store jeżeli w serwisie mamy wyświetlacze to czas naprawy będzie w okolicach 1-3 tygodni, jeżeli nie to wysyłka od nas zbiorową paczką do Korei. O ile mi wiadomo sprzęty są wysyłane raz w miesiącu i z tą samą częstotliwością wracają.

 

Przypuszczam że koszt ekranu może wynieść ok 100zł lub lekko ponad, zadzwoń, zapytaj.

 

http://www.serwis.mip.bz/_info/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie znalazłem serwis ktory formalnie ma to w swojej ofercie, napisalem tam maila, zobaczymy czy bedzie taniej, bo 100 zl za sam wyswietlacz to duzo za duzo, tyle to moze kosztowac w smartfonach. licze na max 50 zl, wkoncu to nie jest ani dotykowy wyswietlacz ani jakas specjalna technologia. tym bardziej ze moge liczyc na niezgodnosc towaru z umowa, nie podoba mi sie opcja wydawania tylu pieniedzy, ale jak nie bedzie nic lepszego, zorientuje sie w mp3store. rozumiem, ze zbiorowa paczka do korei obejmuje rowniez reklamacje ( chodzi o nieodplatna naprawe ) i produkty sa traktowane indywidualnie, czy po prostu naprawiaja jak leci i wystawiaja olbrzymi rachunek?

dzieki za odp ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz się boksował o 10-20 zł taniej? Masz pewne źródło i oficjalny support. Zamiast oddać to w ręce specjalistów to kombinujesz jak koń pod górę. Posłuchaj rady Kuropa i zrób tak jak Ci napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Cholera ... dziś spotkało też mnie coś podobnego. Z tym,że wyświetlacz pękł z całkowicie nieznanego mi powodu. Odlożyłem go na stół i jak potem podniosłem i włączyłem, to wyświetlacz pod obudową był rozlany. Może jakas wada? Dzieci nie mam... Można to jakoś zareklamować, czy nie ma sensu na przepychanki? Jaki byłby mniej więcej koszt naprawy we własnym zakresie? No i czas :( Dodam, że jestem stałym, dobrym klientem mp3store :rolleyes:

 

 

Wysyłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności