Skocz do zawartości

D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przeprowadziłem krótką rozmowę z przedstawicielem polskiego importera produktów Hifiman. Złożył nam On propozycję wystawienia u nas na tydzień sprzętu do odsłuchu. Na razie nie ustalaliśmy co ma być, ale na pewno będziecie mogli odsłuchać takie HE-5LE na EF5 czy HM-101. ;) Kwestia tylko tego, ile ludzi będzie chętnych. :) Jak by co, wrzućcie to info gdzieś indziej jeszcze. Fora, blogi, facebook itp.

 

 

 

hifiman.pl

 

Data jeszcze też nie ustalona, sprawdzamy ilu będzie chętnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musi być jakieś zainteresowanie marką i sprawą. Jak będzie cicho w temacie, to nici z testowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to byłbym zainteresowany HE6 i HE400 5 i 5LE nie prezentuja nic nadzwyczajnego

Po tym co napisałeś o HE400 i co na globalu hifimana przeczytałem też bym posłuchał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to byłbym zainteresowany HE6 i HE400. 5 i 5LE nie prezentują nic nadzwyczajnego

 

Jesli spodziewasz sie ze 6 prezentuja wiele wiecej niz 5LE to mocno sie zawiedziesz

czytałem że grają inaczej, z tego co pamiętam ciemniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to byłbym zainteresowany HE6 i HE400. 5 i 5LE nie prezentują nic nadzwyczajnego

 

Jesli spodziewasz sie ze 6 prezentuja wiele wiecej niz 5LE to mocno sie zawiedziesz

czytałem że grają inaczej, z tego co pamiętam ciemniej.

 

Roznica jest ale niewielka. Jesli 5LE Ci sie nie podobaly to 6 raczej tez nie polubisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Być może, w ciągu 3 tygodni pojawią się u nas HIFIMANy na odsłuch. Jeszcze nie wiadomo czy w wszystkich sklepach, czy będziemy mieć jeden komplet jeżdżący po Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A ja pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze na temat HiFiMan HM-101.

Szukając jakiejś alternatywy dla swojej integry niekoniecznie ze stajni znanych producentów kart muzycznych po przeczytaniu opinii na dwóch polskich portalach z pełna świadomością zakupiłem HM-101 i...

 

... niestety zawiodłem sie strasznie. HM-101 poprostu w sposób perfekcyjny zbierał wszystkie zakłócenia generowane przez mój laptop a dokładniej port USB.

Juz dawno nie usłyszałem tak wspaniałej symfonii pisków trzasków popierdywań. Oczywiście pomyślałem trafiłem na uszkodzoną sztukę, ale opinia serwisu zafundowała mi kubeł zimnej wody .

Do HM-101 zaproponowano mi separator galwaniczny za 500 zł.

Pełen goryczy i rozczarowania pożegnałem HM-101 i na jego miejscu pojawił się uNostromo (w tym przypadku poradzono sobie świetnie z zakłóceniami)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności