Skocz do zawartości

Sony wypuszcza pogromcę applowskiego Toucha - Walkman Z1000


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

 

Głównym celem Androida, oprócz otwartego, uniwersalnego systemu były uniwersalne złącza danych/ładowania.

 

Głównym celem powstania Androida jest masowa inwigilacja "wrogów demokracji" przez CIA itp. organizacje przestępcze. Dlatego robocik jest za darmo dla każdego. Dokładnie to samo dotyczy iOS. WP7 też jest niewiele lepszy. To wszystko to są instrumenty wojny elektronicznej zdychającej cywilizacji Zachodu przeciwko ich nieuchronnym następcom - Chińczykom i innym Azjatom, muzułmanom.

 

http://kopalniawiedzy.pl/smartfon-szpiegowanie-Carrier-IQ-Android-Nokia-Samsung-RIM,14604

 

http://www.smartfony.com/index.php/item/twoj-android-ci-szpieguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że szpiegowani możemy być na tuziny sposobów, ale jednak...

 

http://appleiphones.pl/2010/07/inwigilacja-itunes/

http://appleipads.pl/2011/04/twoj-ipad-naraza-cie-na-niebezpieczenstwo.html/#more-1535

 

Android przechowuje wyłącznie ‘świeże’ informacje na temat nadajników, ponadto dostęp do pliku można mieć tylko z nadanami prawami root’a, czyli superużytkownika. W przypadku iPhone (z iOS4) synchronizowana jest cała historia i na podstawie pliku można nanieść na mapę dokładny ślad użytkownika razem z precyzyjnie określonym czasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy do tego dosc datowane informacje. Polecam czytac raczej zachodnie zrodla niz polskie Outdatowane rewelacje. Kilka spraw odnosnie Carrier IQ - wyladowalo w sadach i wychodzi na to ze wszyscy producenci unikaja tego w tej chwili jak ognia. Poza tym problem w zdecydowanej mierze dotyczyl US, Europa jest i byla w temacie w miare czysta.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**rwa wszędzie jacyś śpiedzy, konspiracje, ataki cybernetyczne... 3 wojna światowa się zaczęła a my tego nie zauważyliśmy...

 

Śmiejesz się, a jak Ty myślisz, dlaczego taki szaleniec jak A. Hitler doszedł do władzy? To nie lud go wybrał, lecz kryzys. Teraz socjaliści zachodni przeginają pałę i może się to bardzo niewesoło skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak coś się skończy niewesoło to Ty tego nie zauważysz, nikt z nas nie będzie miał nawet czasu na zastanowienie. Bo jest obecnie na świecie największy strażnik pokoju jaki kiedykolwiek istniał - Bomba Atomowa.

Co do Androida, to wiadomo, że można go zaliczyć do szpiegowskiego oprogramowania, ale z drugiej strony ma poważną konkurencję np. satelity, operatorzy komórkowi, setki podobnych do siebie systemów itp. więc nie ma chyba co wpadać w paranoję i windować go na jakiegoś super wyjątkowego w tej kwestii.

Co do Hitlera to długa historia i to co piszesz o kryzysie to tylko po części prawda. Bez wsparcia rządu Stanów Zjednoczonych (ciekawostką jest może dla was fakt, że do 7 grudnia 1941 r. u-booty były remontowane w stoczniach Nowego Orleanu) i w mniejszym stopniu Banków Szwajcarskich poczciwy Adolf nic by nie osiągnął. Pamiętajcie o czasach w jakich się to działo. W Europie był wtedy syf do jakiego obecnie jest nam jeszcze daleko, z nikim już nie szło robić interesów bo każdy miał swoje "ale", do tego dochodził jeszcze komunizm, pojawiały się coraz częstsze wiece narodowo-wyzwoleńcze więc potrzebny był ktoś, kto zrobi z tym wszystkim porządek. Padło na Hitlera i swoje zadanie po części wykonał. Nie przewidziano tego, że okaże się szaleńcem tworzącym obozy zagłady, ale cóż.. cel uświęca środki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, czy miałeś kiedyś w ręce Samsunga R0? Mimo dwukrotnie niższej ceny(za 'nowy', za używki róznica 3-krotna) względem sony X, nie zauważam znacznych różnic w jakości wykonania. Samsung jest pancerny. Rysuje się tak łatwo po upadku, jak iPod po włożeniu do pustej kieszeni spodni.

 

Cała ta wasza dyskusja o telewizorach i innych jest kretyńska, nawett całej nie czytałem, bo nie chce mi się/ nie mam czasu. Uogólnianie, stereotypy, 'klasy'...

 

 

Sparafrazuję mojego dziadka ze wczorajszego spotkania z nim: Można nawet głupią pietruszkę sprzedawać, i lepiej zarobić niż sprzedając złoto i brylanty. Trzeba się odnaleźć na rynku, a nie sprzedawać to, co sobie wymarzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak coś się skończy niewesoło to Ty tego nie zauważysz, nikt z nas nie będzie miał nawet czasu na zastanowienie. Bo jest obecnie na świecie największy strażnik pokoju jaki kiedykolwiek istniał - Bomba Atomowa.

Co do Androida, to wiadomo, że można go zaliczyć do szpiegowskiego oprogramowania, ale z drugiej strony ma poważną konkurencję np. satelity, operatorzy komórkowi, setki podobnych do siebie systemów itp. więc nie ma chyba co wpadać w paranoję i windować go na jakiegoś super wyjątkowego w tej kwestii.

Co do Hitlera to długa historia i to co piszesz o kryzysie to tylko po części prawda. Bez wsparcia rządu Stanów Zjednoczonych (ciekawostką jest może dla was fakt, że do 7 grudnia 1941 r. u-booty były remontowane w stoczniach Nowego Orleanu) i w mniejszym stopniu Banków Szwajcarskich poczciwy Adolf nic by nie osiągnął. Pamiętajcie o czasach w jakich się to działo. W Europie był wtedy syf do jakiego obecnie jest nam jeszcze daleko, z nikim już nie szło robić interesów bo każdy miał swoje "ale", do tego dochodził jeszcze komunizm, pojawiały się coraz częstsze wiece narodowo-wyzwoleńcze więc potrzebny był ktoś, kto zrobi z tym wszystkim porządek. Padło na Hitlera i swoje zadanie po części wykonał. Nie przewidziano tego, że okaże się szaleńcem tworzącym obozy zagłady, ale cóż.. cel uświęca środki.

 

Dokladnie, uproszczenie jakim teraz media strasza pt. kryzys = analogia do lat 30, a w perspektywie nastepna wojna pokazuje tylko zenujacy poziom dziennikarstwa, ktore od lat stacza sie przesciagajac sie w pomyslach na jak najbardziej chwytliwy tytul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, niektóre pismaki to szumowiny gorsze od aparatczyków NKWD. Napiszą wszystko, co trafi w najprymitywniejsze "gusta" motłochu, dla zysku, dla poklasku, dla wzmacniania tego kretyńskiego ustroju, w jakim żyjemy.

 

Niemniej, Wkamil, zauważ, że głupiej już nie będzie, mamy marksizm w czystej formie czyli rządy hołoty manipulowanej przez złodziei z centralą w Brukseli. Od bogatych Chin chcą pożyczyć 280 mld euro, a w tym samym czasie zamierzają wydać 400 mld na walkę z CO2, które jak wskazuje już samo skorumpowane IPCC nie ma nic wspólnego z globalnym ociepleniem. Po co? Żeby kraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna kwestia. To, że śledzić mnie można na różne sposoby nie oznacza, że zacznie mi to dyndać. Ciągłe robienie ze mnie głupka np. przez wciskanie reklam obliczonych pod to co robiłem też uważam za uwłaczające. Jeżeli mam wpływa na to w jakimś stopniu, to korzystam z tej możliwości.

 

Jeżeli przykładowo apple zmieniło swoje działanie w podanych przeze mnie polskich "rewelacjach", to prosiłbym o sprostowanie jeżeli ktoś ma możliwość, nie mam niestety zbytnio czasu dzisiaj szukać.

 

Odpowiedzi w stylu 'ależ to problem...' , 'nikt nie zmusza cię do zakupu ich produktów' , 'apple chciało dobrze' czy 'przecież iAd nie przynosi dla apple takich efektów jak myśleli' byłyby raczej uwłaczające dla inteligencji forumowiczów. Oczywiście nie tylko apple robi takie rzeczy, jak to już podano.

 

Z samymi porównaniami do tragedii historycznych bym się wstrzymał, bo to bardzo złożone problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xar - wybacz ale w takim wypadku powinienes zaprzestac uzywania jakiejkolwiek internetowej wyszukiwarki - z GOOGle na czele. Przeszkadza Ci iAd w darmiwych programach - mozesz zaplacic za pelna wersje oprogrsamowania pozbawiona reklam. Poza tym jak rozumiem kierujac swoja uwage do mnie nie wziales pod uwage ze Carrier IQ - To byla odpowiedz na post Rolanda.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rolandsinger

 

wiesz na czym w ogóle polega doktryna Marksizmu? Wiesz do czego odnosi się wyrażenie "marksizm w czystej formie"? Sądzę, po tym co piszesz, że używasz wyrażeń o których nie masz zielonego pojęcia.

Temat zmniejszenia emisji CO2 to sprawa bardzo skomplikowana (przedstawiona przez Ciebie również niezgodnie z prawdą), której nie będę zaczynał nawet Ci wyjaśniać (zawodowo zajmuję się po części wyliczaniem energetycznego ekwiwalentu emisji gazów cieplarnianych w odniesieniu do prawa UE) w tym dziale. Jeśli temat interesowałby Cię bardziej możesz zadać pytanie w hydepark na które z miłą chęcią odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje GigereE, tylko ciężko jest niestety szukać informacji nie nadziewając się na tego typu problemy. Podobnie można by nie wychodzić z domu, bo kamery są praktycznie wszędzie, a satelity widzą wszystko. Na to już ciężko z moim wpływem.

 

Wybacz, z pierwszych dwóch zdań Twojego poprzedniego postu wywnioskowałem co innego.

 

No i oczywiście można zapłacić... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o Z1000 zostaje wydzielony. A ten zamykam. Jeśli chcecie kontynuować dyskusje o teoriach spiskowych, wyższości jednej marki nad drugą, to proszę załóżcie nowy odpowiedni temat w odpowiednim miejscu. AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

Ciekawe czy dźwiękowo z1000 różni się od Xperii S. Nie zdziwiłbym się gdyby grały tak samo, tylko że w tej samej cenie SXS jest też telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności