Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony wypuszcza pogromcę applowskiego Toucha - Walkman Z1000


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

4ndr3 ale oni już mają xperie play i playstation vita, do tego całą gamę identycznych urządzeń tyle że z funkcją telefonu. Nie kumam do czego to służy jeszcze z taką wielkością bo jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić że biegam na bieżni z 4.3 calowym pół tabletem w kieszeni ;) Do tego podawane 20 godzin to już zwyczajnie mało a i tak tyle nie wyciągnie z androidem na pokładzie.

 

Informuje osoby szukające informacji o tym urządzeniu, że ten wątek poszedł w stronę OFFTOPIC i że główna dyskusja na temat tego PMP została przeniesiona >>>tutaj<<< .

 

//Syler

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie w salonie Sony do obmacania. Cena pewnie zabije.

 

Pewnie nie będzie znając salony Sony. Nic o co zapytałem nie było do pomacania :) jak zapytałem o słuchawki z serii XB to powiedział, że mają na zapleczu jedne na własny użytek i nic ponad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegra? Dwa rdzenie? Android? Po co to w playerze? Bateria realnie wytrzyma może 8h.

 

 

Wiesz... ma być drogie, żeby mogło konkurować z apple więc upychają co się zmieści. I tak fajnie, że zostało trochę miejsca na aku.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, wolę mieć (załóżmy idealizująco) znakomicie grający smartfon bez modułu GSM/3G za 1500 zł niż za 2500 zł stacjonarny odtwarzacz plików o autonomii i ergonomii bliskiej zeru (jak Colorfly C4).

Edytowane przez Rolandsinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn - nie bardzo rozumiem analogii Apple do Britney, i niech tak zostanie. Do tego biorac poprawke na owe liczby... I starajac sie podejsc do tematu dosc obiektywnie... ile jest sensu w twoim subiektywnym "nie ma sensu" ? :) Innymi slowy twoje "nie ma sensu" , zdaje sie miec sens tylko i wylacznie dla Ciebie ;) w czym nic zlego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tu chodzi o zdolność do wydania jakiejś sumy na daną jakość. Jakbym mógł kupić płyty Britney za 5zł to kupiłbym może komuś na prezent, jesli ktos lubi. Za aktualną cenę jednak nawet bym nie wpadł na taki pomysł.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy chcecie tablet czy co? bo ja juz sie pogubilem, noszenie 7 cali w kieszeni i odtwarzanie z tego muzyki... nie jest wygodne, android i tegra - do odtwarzania muzyki? oO

jak dla mnie przerost formy nad trescia, mogliby tam rzeczywiscie wrzucic slot na karte sim i byloby po problemie czym jest to urzadzenie, bo w tej chwili... jakos ciezko mi sie zorientowac, przenosna konsola? grajek to chyba jako opcja dodatkowa? cos do przegladania neta, ogladania filmow? ... i ludzie na prawde uzywaja takich urzadzen? >.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenosna konsola? grajek to chyba jako opcja dodatkowa? cos do przegladania neta, ogladania filmow?

Wychodzi definicja iPoda Touch.

Czyli jednak używają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenosna konsola? grajek to chyba jako opcja dodatkowa? cos do przegladania neta, ogladania filmow?

Wychodzi definicja iPoda Touch.

Czyli jednak używają. ;)

Z jakiegos powodu ludzie widza w androidzie większą funkcjonalnosc multimedialną dzieki darmowym aplikacjom z and-marketu, w przeciwienstwie do app-store ;>

 

Jak ktos słusznie powiedział, i tak odstaje ten soniacz, bo nie ma aparatu ani kamery(najlepiej jakby miał dwie !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, przenosna konsola? grajek to chyba jako opcja dodatkowa? cos do przegladania neta, ogladania filmow? ... i ludzie na prawde uzywaja takich urzadzen? >.<

 

a jak...

 

a.aaa.jpg

 

 

Niestety nawet gdyby miał aku pokroju J3 nie widziałbym sensu wymiany X'a, Toucha itp. Chyba, że audio naprawdę by mnie powaliło, co dopiero się okaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności