Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Fostex


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu planuję zakup słuchawek nausznych. Będą one służyły raczej do słuchania muzyki na komputerze. Ostatnio czytając różne recenzje natknąłem się na firmę Fostex. Zaciekawiły mnie głównie modele T-7 i TH-7, tylko nie wiem za bardzo czym one się różnią (oczywiście oprócz ceny :) ).

Dlatego własnie założyłem ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie mniejsza wygoda, to że coś jest dla mnie wygodne, dla Ciebie już nie musi.

Najlepiej przymierzyć i samemu ocenić.

 

Rozumiem, że miałeś obie pary.

TH-7B są "następcą" T-7. Rozumiem, że wszystko jest identyczne, tylko inny wygląd :huh: ? Dziwne. Porownywałes bezposrednio moze?

 

Jesli tak jest to nawet lepiej. Słuchałem TH-7B i nie podobały mi się jakoś bardzo, ze względu na gusta. Choć ogólnie niezłe były. Przynajmniej nie musze sie starac o odsłuch T-7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio nie porównywałem, ale miałem długi czas T-7, a teraz mam TH-7

Firma Fostex postanowiła zrobić wersję TH dla większego grona odbiorców.

T-7 nie specjalnie przyciągają wyglądem, duży jack utrudnia podłączenie do mp3, a jest na tyle solidny że szkoda robić rejacking, ja używałem przejściówkę, przez co uszkodziłem wejście jack w odtwarzaczu. (łączna długość obu wtyczek to ok. 8 cm co było dość problematyczne)

Dla mnie T-7/TH-7B są lepsze od rekablowanych CAL. Mają więcej wysokich, lepszej jakości, bas jest uporządkowany, nie nachodzi na inne pasma. Dźwięk jest czystszy. Są lepsze technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, gdyż mam zapytanie. Czy Fostex TH-7 będą odpowiednimi słuchawkami do Clipa +/Fuze'a, ew. iRivera E300/s100? I na ile prawdziwe jest zdanie w opisie producenta: "TH-7 charakteryzują się zrównoważoną charakterystyką brzmieniową. Słuchawki nadają się dzięki temu do wszystkich stylów muzycznych" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności