Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do mp3 dla konesera rapu z ograniczonym budżetem&#33


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż stoję przed podjęciem trudnej decyzji. Postanowiłem kupić słuchawki nauszne, dość głośne, dobrze tłumiące dźwięki. Niestety posiadam ograniczony budżet. Mogę wydać do 150 zł, EWENTUALNIE do 200zł. Nie oczekuję cudów w tym przedziale cenowym, ale chcę wybrać jak najlepiej. Od kilku dni o tym czytam, i natknąłem się na takie propozycje :

-Sennheiser HD 201,

-Sennheiser HD 202,

-Sennheiser HD 203,

-AKG k512,

-Koss ur 40.

Słuchawek będę używał do odtwarzacza mp3 creative zen mozaic, oraz telefonu nokia n96. Słuchałem już HD 201 i są troszkę ciche ;/ Dwa ostatnie modele które podałem są trudno dostępne w sklepach w mojej okolicy, a wolałbym uniknąć zakupu przez internet. Napisałem, że jestem koneserem rapu, ponieważ nie słucham każdego rapu, lecz głównie amerykańskiej klasyki (polskiej też) rymów na podłożu ciekawych bitów z dużą różnorodnością sampli. Słucham słuchawek które idealnie pasowały by do takiej muzyki. Jestem otwarty również na inne propozycje. Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ w czwartek wybieram się na zakupy do większych sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności