Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Samsung Z5 + Panasonic RP-DJ600 (sluchawki do 200 zl.)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy moglbym zasiegnac rady zaawansowanych sluchaczy przenosnego sprzetu audio, i nie tylko, czy takie polaczenie zda examin?

 

Moje SoundMagic'i PL21 niestety zaczely szwankowac (cos na wtyczce mi nie dziala i przerywa muze) i stwierdzilem ze zakupie sobie sluchawki, ale tym razem nauszne, takie w granicach 200 zl.

 

Muzyka ktorej slucham to glownie elektronika, tj. house, trance, progressive, psy-trance, electro, D'n'B, tech-house oraz mieszanki.

 

Przejzalem nieco forum i generalnie powyzsze moglyby mi spasowac ale najpierw wole zasiegnac rady znawcow tematu. Myslalem rowniez nad RP-HTX7 (fajny design) oraz AKG K518DJ (nie maja, jak na moj gust, mega designu ale jesli lepsze to pewnie wezme).

 

Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując produkt AKG na pewno dostaniesz basistego kopa w twarz, po PL21. Także wysokie tony(oraz wyższe średnie) będą krzyczały. Bliższe charakterystyce są IMO HTX7, jednak brak im trochę barwy w stosunku do PL21. Basu także będzie troszkę mniej(przypuszczalnie, z pamięci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem chwilę DJ-600 i porównywałem z AKg518. Różnica w basie ogromna na korzyść AKG, w Panasach wydawał się taki płaski i płytki. Instrumenty też lepiej brzmiały w AKG, ale mówię słuchałem ich tylko chwilę bo grały naprawdę znacznie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze AKG beda lepsze.

 

Mam wrazenie ze sa nieco mniejsze od Panasow RP-DJ600. Mam racje ?

 

Co byscie powiedzieli jeszcze na np. Audio-Technika ATH-T300 lub ATH-SJ5 badz Sony MDR-ZX500 ?

 

Chodzi mi o to aby sluchawka dobrze przykryla cale ucho, mniej wiecej.

Edytowane przez THEJAJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdecydowalem sie jednak na te Panasy. Z5 moc wyjsciowa maja na poziomie 40 mW a sluchawki wejsciowa do 1000 mW i impedancje 32 Ohm. Myslec o wzmacniaczu sluchawkowym? Jesli tak to co byscie polecili przenosnego i przy okazji z mozliwoscia wpiecia w lapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Panasonic RP-HTX7, po modyfikacjach są sporo lepsze od K518 a nawet od CAL. Ilość basu można sobie na EQ podciągnąć jak komuś brakuje - dla mnie jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności