Skocz do zawartości

Nokia N8


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miał ktoś może styczność z tym telefonem i mógłby mi napisać, jaką ma jakość dźwięku? Na jakim poziomie stoi odtwarzacz i czy opłaca się go wziąć, zamiast mp3 + telefon jako osobne urządzenia? Bardzo się napaliłem na ten telefon, ale nie mam pojęcia, na jakim poziomie stoi dźwięk w tym telefonie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

obecnie testuje ten telefon.

Nokia N8 gra w porównaniu np do takiego Samsunga P3 bardzo przyzwoicie. Owszem P3 jest nieco lepszy ale to trzeba się przysłuchać. Dużo zależy też z jakimi słuchawkami się tego słucha. N8 gra trochę cieplej od P3 mógłbym powiedzieć że gra podobnie do Irivera T60 którego dużo się nasłuchałem. (T60+PX100 świetny zestaw). A więc potrzeba tu słuchawek nie grających ciepło z raczej twardym basem niż "miękkim".

 

N8+PX100 vs N8+PX100-2

Zdecydowanie lepiej się spisuje z PX100 które mają mniej basu i trochę więcej góry.

 

T60+PX100 vs T60+PX100-2

Podobnie jak powyżej.

 

P3+PX100 vs P3+PX100-2

Powiedział bym że w 70 na 100 przypadków wygrywa pierwsze zestawienie.

 

Myślę że ten telefon plasuje się z różnymi firmowymi odtwarzaczami ze średniej półki jeśli chodzi o jakość dźwięku a możliwościami wiele z nich przerasta (np tworzenie playlist na żywo w poziomu urządzenia).

 

Tak samo jak stoi na równej półce ze średniej klasy aparatami kompaktowymi pod względem robienia zdjęć i kręcenia filmów.

 

Jeśli chodzi o jakość i czystość rozmów to rozmawia się bardzo przyjemnie. Ma miły średnicowy dźwięk głoś brzmi przez ładnie. Często spotyka się telefony które dają ostrą górą po uszach aż się ścisza dźwięk albo odsuwa od głowy. Tutaj pierwsza rozmowa przykładasz do ucha i słyszysz co to znaczy zaprojektować telefon do przyjemnej rozmowy.

 

Jeśli chodzi o krytykę systemu to w większości krytykują go osoby które nie miały w rękach tego telefonu a naczytali się powtarzanych opinii w necie. To bardzo multimedialny telefon. Niedługo otrzyma system Nokia Belle.

 

Jakbyś coś jeszcze chciał się dowiedzieć to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności