Skocz do zawartości

Najlepsze zestawienia/synergie jakie słyszeliście


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

clip+ + rp-hje170

 

W tej kwocie to wręcz wybitne. Można słuchać R&B/Rapu/elektroniki ale również rocka i jazzu. Bardzo uniwersalne zestawienie.

 

Od siebie dodam:

 

T4G > Lod na kablu DHC > E6 > ZX700 = bardzo dobra rozdzielczość jak na portable, słychać wszystkie szczegóły i niuanse, świetna dynamika, a przede wszystkim bardzo gładkie i przyjemne brzmienei. Jedno z moich ulubionych zestawień, mogę je słuchać na równi przyjemnie jak ze swojej stacjonarki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pamiętam to :

LG KU990+ Sony MDR EX500

iRiver e10 + Shure se310 / aiwa shellz

Sony a845 + Sennheiser hd 280pro/superfi5.v2

Sony e445+ AKG k370/ex500/shellz/Denon p372

iRiver imp450 + Cal! jedene z czterech które posiadałem więc to loteria.

clip e11 + she 9900

taczka 1g + she 9900/superfi5v2

edgar sh1 + Ultrasone hifi 450

Samsung p2 + superfi5v2

Cowon e2 + pchełki cresyna z juniorka

iRiver clix + shure se310

Edytowane przez sheffunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z5+SHE9850

Sony X+IE8

Zune HD+D2000

Clip+ + Se530

FiioE10+ SRH440

FiioE10+TF10

Wave +TF10

Carbon+TF10

 

Antycypuję, że MX7050 + TF10 i Karma+Tf10 byłoby genialne.

Edytowane przez ov_Darkness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się wydawało, że jeśli jakieś słuchawki brzmią z jakimś źródłem najlepiej to jest to wynikiem tego iż z innym brzmiały wg nas gorzej. A tutaj widzę w niektórych postach te same słuchawki potrafią nawet z trzema różnymi źródłami brzmieć najlepiej...

Wychodzi na to, że albo z moim rozumowaniem jest coś nie tak albo ktoś tutaj - z całym szacunkiem - nie kojarzy co to jest stopniowanie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i małe porównanie mam, ale bardzo przypadło mi do gustu połączenie Fuze + SM PL30. Brzmienie przyjemne, dosyć jasne, absolutnie bez mulenia, bas niczego nie przysłania, wysokie nie zamaskowane, gładka i naturalna średnica, całkiem sporo powietrza i niezła scena. Przy okazji PL30 są niesamowicie łatwe do wysterowania, więc nawet przy nagraniach z czasów głęboko przedloudnesswarowych (czyli tych najlepszych pod względem realizacji w sumie) dobijam do max. okolic połowy skali głośności. Przy najbardziej zepsutych kompresją dynamiki nagraniach trzymam się nawet okolic 1/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mógłbyś króciutko opisać brzmienie zestawu Rio + DBA Wojtek?

Mocny bas, przestrzeń brak sybilantów, świetne wokale, duzo powietrza - nie umiem znaleźć wad. Jedyny zestaw na którym mogę słuchać jazzu jak i ostego metalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności