Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepsze zestawienia/synergie jakie słyszeliście


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

Sennki HD565 na welurach HM5 i kablu Fatso + Colorfly C10. Trochę już słyszałem w życiu i zaprawdę powiadam Wam: to jest hi-endowy dźwięk!!

Właśnie słucham Jaco Pastorius - The Birthday Concert i odpływam. W ogóle od paru dni mną telepie, tak to gra.

Mistrzowska holografia, jak w 007 MK1, totalna kontrola nad każdym instrumentem, muzykalność najwyższych lotów, nasycenie, delikatność i precyzja zarazem. Niesamowite co te słuchawki potrafią na tym grajku, a gdyby jeszcze miał więcej mocy...

 

edc423d4b0dadd665e543396c7bfe3cf.jpg

 

P.S. Jedyny kocyk w tym zestawieniu, to ten ze zdjęcia :)

ten kabel Fatso to jakies OCC pewnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najlepsza synergia / króliczek, to uwaga:

 

iPhone 6 i Xiaomi Piston V2.

 

Może to dla większości wydawać się słabe, ale od ponad roku nie potrafię zdetronizować tego połączenia (oczywiście mowa o portable sprzęcie), co jest w moim wypadku nie lada wyczynem. Od czasu do czasu testowałem jako ciekawostki inne doki (z nudów), wielokrotnie droższe i tańsze, lecz żadne nie potrafiły pobić króla.

Niedawno zmieniłem iPhone 6 na iPhone SE i wiecie co, jest jeszcze lepiej!

Coraz częściej myślę o zakupie 1-2 sztuk Pistonów na zapas póki da się jeszcze je dostać w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sennki HD565 na welurach HM5 i kablu Fatso + Colorfly C10. Trochę już słyszałem w życiu i zaprawdę powiadam Wam: to jest hi-endowy dźwięk!!

Właśnie słucham Jaco Pastorius - The Birthday Concert i odpływam. W ogóle od paru dni mną telepie, tak to gra.

Mistrzowska holografia, jak w 007 MK1, totalna kontrola nad każdym instrumentem, muzykalność najwyższych lotów, nasycenie, delikatność i precyzja zarazem. Niesamowite co te słuchawki potrafią na tym grajku, a gdyby jeszcze miał więcej mocy...

 

edc423d4b0dadd665e543396c7bfe3cf.jpg

 

P.S. Jedyny kocyk w tym zestawieniu, to ten ze zdjęcia :)

ten kabel Fatso to jakies OCC pewnie?
Jest to tzw. Magiczny Kabelek Fatso (MKF). Kilku już próbowało się dowiedzieć co to dokładnie, zaczynali od niewinnych pytań jak Ty, potem drążyli... W pewnym momencie ich rodziny straciły z nimi kontakt, nigdy więcej nie pojawili się w swoich zakładach pracy... Ich sprzęt pojawił się w całości w komisie... Nie muszę dodawać, że opcja bez odbioru osobistego. Tak więc lepiej to naprawdę odpuścić...
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z perspektywy czasu stwierdzam, że połączenie IMP350 z Sony V700 do metalu i szybkiej łupanki to było serio udane połączenie. Do dziś mam ciary jak sobie przypomnę jak pierwszy raz odpaliłem na tym zestawie Nuclear Weapons Orientation od Zombie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S6 i etymotic hf3. Klasyka,jazz, elektronika. Nawet dubstepu się dobrze słucha - przyjemnie mruczy. Z haefami pod andka (hf5?) Ten telefon to dla mnie przeopcja.

Niewiele temu brakuje do er4s z Aune X1s, a ten zestaw naprawdę świetnie się prezentuje i nie spodziewałem się że mobilnie dostanę coś zbliżonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S6 i etymotic hf3. Klasyka,jazz, elektronika. Nawet dubstepu się dobrze słucha - przyjemnie mruczy. Z haefami pod andka (hf5?) Ten telefon to dla mnie przeopcja.

Niewiele temu brakuje do er4s z Aune X1s, a ten zestaw naprawdę świetnie się prezentuje i nie spodziewałem się że mobilnie dostanę coś zbliżonego.

Świetne są te piloty do sterowania w seri hf, bardzo przyjemnie mi się korzystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sennki HD565 na welurach HM5 i kablu Fatso + Colorfly C10. Trochę już słyszałem w życiu i zaprawdę powiadam Wam: to jest hi-endowy dźwięk!!

Właśnie słucham Jaco Pastorius - The Birthday Concert i odpływam. W ogóle od paru dni mną telepie, tak to gra.

Mistrzowska holografia, jak w 007 MK1, totalna kontrola nad każdym instrumentem, muzykalność najwyższych lotów, nasycenie, delikatność i precyzja zarazem. Niesamowite co te słuchawki potrafią na tym grajku, a gdyby jeszcze miał więcej mocy...

 

edc423d4b0dadd665e543396c7bfe3cf.jpg

 

P.S. Jedyny kocyk w tym zestawieniu, to ten ze zdjęcia :)

ten kabel Fatso to jakies OCC pewnie?
Jest to tzw. Magiczny Kabelek Fatso (MKF). Kilku już próbowało się dowiedzieć co to dokładnie, zaczynali od niewinnych pytań jak Ty, potem drążyli... W pewnym momencie ich rodziny straciły z nimi kontakt, nigdy więcej nie pojawili się w swoich zakładach pracy... Ich sprzęt pojawił się w całości w komisie... Nie muszę dodawać, że opcja bez odbioru osobistego. Tak więc lepiej to naprawdę odpuścić...

 

Ale czy to ważne co to za miedz? ważne jak wpływa na brzmienie, occ moim zdaniem tu nie pasuje, tak testowałem.

A co do słuchawek trzeba do nich dojrzeć, są dobre dla kogoś kto doceni rozwiniętą górę a nie ponad wszystko BAS czy basssss:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy typy :

1- tanio -Sansa Clip Zip + rockbox +Xiaomi Piston v2 ...tanio, ale wybitnie w tym przedziale cenowym i o wiele lepiej niż z droższymi telami :-)

2- DX90 + Senki IE 800 ...BOMBASTYCZNIE...oczywiście słuchawki mogą mieć tu lepiej przy doborze droższego sprzętu.

oraz

3-DX90 ( najnowszy soft lurker 2.5.1 L3) i ...tu Panie i Panowie najnowsze ( u mnie) objawienie słuchawkowe -Master & Dynamic MH30 - w tych słuchawkach

niczego nie brakuje i ten wygląd ...miodzik -jak ktoś lubi oczywiście taki styl :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie odkrycie - Aigo Z6 z DT-R10 v2. Stacjonarnie byłem w pełni zadowolony i nie czułem potrzeby podpinania czegoś więcej.

Czemu same strony po rosyjsku wyskakują jak się wpisze Aigo Z6 w szukajkę ? To jakiś rosyjski grajek :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie odkrycie - Aigo Z6 z DT-R10 v2. Stacjonarnie byłem w pełni zadowolony i nie czułem potrzeby podpinania czegoś więcej.

 

A jak sobie Aigo radzi z dokami? 11.11 będzie go można kupić za jakieś 150$ na aliexpress

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemów. Nie szumi, impedancja na wyjściu raczej niska, bo doki 12 ohm brzmiały normalnie.

Tylko Z6 gra dość ciepłym i przyciemnionym dźwiękiem, więc warto to zrównoważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności