Skocz do zawartości

telefon z klawiaturą


oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Myślę, o telefonie z klawiaturą, ale nie jestem w temacie obecnie, wiem tylko, że 10 lat temu dobra była nokia 5510 ;)

Są w obecnych czasach jakieś fajne telefony z klawiaturą? - przedział cenowy luźny od ~100 do ~500.

Po prostu chodzi mi o wstępne zorientowanie się jakie modele są ciekawe.

pozdrawiam :)

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, do qwerty fizycznej lub dotykowej. Bronimy się przed zmianami, ale w tym przypadku nie ma się czego obawiać. popiszesz trochę i się przyzwyczaisz. Ja sobie teraz nie wyobrażam jak mogłem kiedyś pisać na klawiaturze numerycznej... i to bez patrzenia! Dotykowe klawiatury są całkiem spoko jeżeli się ma hmmm... normalne palce. kolega miał problemy z pisaniem, bo ma bardzo duże dłonie, grube palce. Do klawiatury dotykowej dorzucisz sobie jeszcze program SWYPE to wtedy pisanie na dotyku to przyjemność ;)

Edytowane przez kamil1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, do qwerty fizycznej lub dotykowej. Bronimy się przed zmianami, ale w tym przypadku nie ma się czego obawiać. popiszesz trochę i się przyzwyczaisz. Ja sobie teraz nie wyobrażam jak mogłem kiedyś pisać na klawiaturze numerycznej... i to bez patrzenia! Dotykowe klawiatury są całkiem spoko jeżeli się ma hmmm... normalne palce. kolega miał problemy z pisaniem, bo ma bardzo duże dłonie, grube palce. Do klawiatury dotykowej dorzucisz sobie jeszcze program SWYPE to wtedy pisanie na dotyku to przyjemność ;)

 

Dobrze wiedzieć :)

 

@kret87

szkoda tylko, że nie ma klawiatury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Myślę, o telefonie z klawiaturą, ale nie jestem w temacie obecnie, wiem tylko, że 10 lat temu dobra była nokia 5510 ;)

Są w obecnych czasach jakieś fajne telefony z klawiaturą? - przedział cenowy luźny od ~100 do ~500.

Po prostu chodzi mi o wstępne zorientowanie się jakie modele są ciekawe.

pozdrawiam :)

 

 

Jeśli mowa o telefonach z pełną klawiaturą qwerty, to w tym przedziale cenowym, to chyba tylko Nokie E71 i e72, wchodzą w grę z rozsądnych urządzeń i wartych polecenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję za odpowiedzi, póki co jeszcze nic nie kupiłem, ale Wasze posty naświetliły mi sytuację. Wszyscy, którzy wnieśli coś do tematu zostali nagrodzeni plusami :)

 

@OLO85, nie dość, że e52 nie ma qwerty, to na dodatek już w tym temacie był polecany.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem się na SGS2, ale ciepło wspominam Blackberry 8900 - świetny telefon. Mocna bateria, przyjemny soft, wygodna klawiatura, dobry aparat 3,2 MPix z AF. Jedyną wadą był trackball - z czasem zaczęły się z nim dziać cuda, ale wymieniłem za kilka $ na nowego i było dobrze.

Inne jeżynki też polecam. Jakiś czas temu RIM zrezygnował z Trackballi na rzecz trackpadów, więc teraz te urządzenia są jeszcze solidniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Za 550 mozesz wyrwac xperie mini pro, niby niewielka ale całkiem wygodna (mimo moich stosunkowo grubych palców), jest troche miejsca miedzy klawiszami, tutaj masz za 550 nowke (chyba, nie zagłębiałem się) http://www.lucasgsm.pl/telefony-gsm/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-x10-mini-pro/ , a na allegro za 350 powinny byc jeszcze na gwarancji. Jedyny mankament to niewielki ekran (ale wystarczajacy, i tak filmy oglada sie na tv, a nie na fonie :P ), no i stosunkowo krotko na baterii, ale te 4 dni zdarza mu sie wytrzymac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności