Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

karta dźwiękowa pod sennheiser HD380pro trance


FantaZy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

od kilku miesięcy jestem posiadaczem słuchawek sennheiser hd380pro. jak narazie muzyki słucham głównie z laptopa, gdzie niestety karta dźwiękowa jest zintegrowana. szukam jakiejś karty dźwiękowej przenośnej która pozwoliłaby wykorzstać potencjał tych słuchawek.

myślałem o Audiotrak Prodigy Cube ( czy można to kupić gdzieś w polskim sklepie? ). Kumpel polecał mi też asus'a sonara ale to chyba nie umywa się do Prodigy Cuba ?

Muzyka jaką słucham to trance, uplifting trance, vocal trance. budżet: do 400 zł.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Tylko licz się z dodatkowym kosztem wymiany opampa co by dźwięk pod senki lepiej dopasować. Tak to może być za chudo i anemicznie, Myślę, że taki OPA2604 ( wymieniam z tego co znam, ale można lepsze pewnie znaleść) już fajnie by się w nią wkomponował. ewentualnie AD8066/8022 lub AD8599.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli baterie w budziku potrafisz wymienić to wymiana opa nie powinna Ci sprawić kłopotu

 

Alternatyw nie ma lub nikt jeszcze nie rzucił na nie światła dziennego. Audiotrack ma wybitny dźwięk w swojej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli baterie w budziku potrafisz wymienić to wymiana opa nie powinna Ci sprawić kłopotu

Tylko polecam ogarnąć kropeczkę oznaczającą kierunek. Ja bez tej wiedzy sfajczyłem OPA627 i nie wiem czy razem z nim sekcja line-out Audinsta nie odeszła na tamten świat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności