Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe ~200zł dla iPhone 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Być może już było wiele takich tematów, ale jednak chcę dokładnie zasięgnąć opinii ekspertów znajdujących się na tym forum.

Szukam słuchawek dokanałowych w cenie do 200 zł (święta idą więc nie chcę szaleć). Słucham głównie hip-hopu, czasami czegoś dubstepowego, ale teraz to co mnie najbardziej nurtuje - czy brać słuchawki dedykowane dla mojego iPhone 4 z pilotem i przyciskami, czy wybrać normalne słuchawki? Nie ukrywam, że bardzo przydał by mi się pilot i mikrofon np. w samochodzie czy podczas jazdy rowerem, ale czy takie słuchawki do ~200 zł nie były by gorsze niż cała pozostała niededykowanych? Troszkę choruję na a-jaysy 4, macie może jakieś inne, lepsze propozycje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej one i a-Jays Four to podobny poziom

 

Chcesz przez to powiedzieć, że a-jays sprzedaje te same słuchawki o 100 zł więcej tylko dlatego, że mają pilot i mikrofon? To ja chyba podziękuję. Zastanawiałem się też nad tymi NuForcami. Niestety cena ponad 200 zł więc muszę się nad tym jeszcze zastanowić, z drugiej jednak strony innego wyboru chyba już nie mam :/ Możesz mi jeszcze powiedzieć czym różnią się od wersji 700x? Tylko dodatkowym pilotem i mikrofonem czy również jakością dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej one i a-Jays Four to podobny poziom

 

Chcesz przez to powiedzieć, że a-jays sprzedaje te same słuchawki o 100 zł więcej tylko dlatego, że mają pilot i mikrofon? To ja chyba podziękuję. Zastanawiałem się też nad tymi NuForcami. Niestety cena ponad 200 zł więc muszę się nad tym jeszcze zastanowić, z drugiej jednak strony innego wyboru chyba już nie mam :/ Możesz mi jeszcze powiedzieć czym różnią się od wersji 700x? Tylko dodatkowym pilotem i mikrofonem czy również jakością dźwięku?

Nieeeeee, one czyli NuForce a nie a-jays One ;)

"one (NuForce) i a-Jays Four to podobny poziom", o to chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa :D Kurcze no właśnie - podobny poziom i nie wiem które wziąć... NuForce wydają mi się bardziej porządne, bardziej eleganckie i lepiej wykonane. Z a-Jaysem będę mieć jednak pełną kontrolę pilotem i są tańsze. Mógłbyś mi odpowiedzieć jeszcze na to ostatnie pytanie które zadałem wcześniej? Bo znajomy ma właśnie 700x i mógłbym je sobie dobrze wytestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności