Skocz do zawartości

Prośba : iRiver T10 2GB ,,File Check Error "


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Odtwarzacz włącza się ,ale wisi na ,,File Check Error " .

System Windows widzi Player i każe go sformatować , ale klikając formatuj wyświetla błąd , że system windows nie mógł ukończyć formatowania .

Znalazłem temat z iRiver T60 i wykonałem wszystko jak w temacie http://forum.mp3stor...le-check-error/, ale nadal ten sam komunikat , ,,File Check Error ".

Zmodyfikowałem MDR'a zmieniając wartość 55 AA na 55 00 ,ale najwyraźniej nie działa na T10 .

Próbowałem również za pomocą HP USB Disk Storage Format Tool , T10 jest wykrywany ,ale na samym końcu błąd i nic więcej .

 

Myślę ,że w całym sektorze zero 0 jest namieszane , a więc w programie rozruchowym (bootstrap) , 16 bitowej strukturze partycji podstawowej , oraz w dwu bajtowej sygnaturze , tak jak w temacie wyżej.

 

Mam wielką prośbę do użytkowników T10 ,o to czy Byście nie wkleili zrzutu sektora zero swojego T10 , albo pliku zapisanego do np. rar .Zrzut sektora zero jest w poprzednim temacie jak powinien wyglądać .Link do programu ( HxD ) , oraz cały opis jak sprawdzić owy sektor również w poprzednim temacie .

 

Bardzo bym chciał postawić ten odtwarzacz na nogi , ponieważ być może pamięc Flash , nie jest jednak uszkodzona i skopiowanie całego sektoru 0 z innego działającego w pełni T10 może naprawić mój problem.

 

Odtwarzaczy T10 , tym bardziej 2GB jak ze świeczką szukać ,a być może zrzut ekranu pomoże nie tylko mi ,ale wielu użytkownikom Forum i być może nie tylko .

 

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc , oraz poświęcony czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja miałem podobny problem, na iriver t10 opcja 512MB, staroć chyba już ma 12 lat, ale używam go do odsłuchiwania wykładów i mam do niego sentyment, bo wygląda bardzo fajnie, tak high-endowo jakby się nie zestarzał nic. Ja najpierw mialem problemy z usuwaniem plików w systemie, pojawiał mi się komunikat, że tryb tylko do odczytu i nie można nic usunąć, z dodawaniem nowych też był problem. Więc wziąłem i sformatowalem pod linuxem partycję na Fat16 i myslalem, że będzie ok. Ale pojawił się bląd w odtwarzaczu "file check error". Zdarzyło się to 2 dni temu, ale znalazlem dzisiaj rozwiązanie. Trzeba wejść w ustawienia/zaawansowane/format. Wychodzi restart urzadzenia i mamy czysty system :)

 

Wątek stary i wątpię, żeby autor tematu już nie rozwiązał tego jakoś, ale sam tego szukałem 2 dni zanim znalazłem odpowiedź, więc komuś innemu już będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności