Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony MDR-XB700


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

No, jednak dobrze pamiętałem ten dźwięk :)

Kupiłem sobie te XB700 i to był jeden z najlepszych zakupów, jaki miałem okazję zrobić jeśli chodzi o słuchawki. Wysokie tony są, średnie tony są, bas przemocny, przestrzeń jak w monitorach. Wszystko jedno, czy sobie puścisz Oldfielda, Helloween, czy Skrillexa, gra wyśmienicie. I to na ipodzie shuffle 2gen, a nie na jakimś wielkim stacjonarnym wzmacniaczu.

 

A i taki mały szczegół, pałąk ma elementy aluminiowe :D

Edytowane przez drozdaxxx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.
Wie ktoś jak będą grać owe słuchawki po wygrzaniu z Iphone 4 ? Mam okazję kupić je za 100zł z Lombardu więc domniemam że są już wygrzane wystarczająco. Głównie mi chodzi o wyrazistość tonów wysokich, czystość, oraz głośność, bo o basie wiem już wystarczająco ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Te słuchawki były droższe pod koniec i są dalej drogie (sprawdź ceny ebay) tylko i wyłącznie dlatego, że na zachodzie był boom na nie, to raz, dwa są made in Japan i tylko import wchodzi w grę. Same słuchawki poza najniższymi dolnymi rejestrami jakie słyszałem na głowie, nie mają nic więcej. Dasz więcej mocy to drą "ryja" na średniej części pasma. Potrzebują korekcji. Zawsze. Nie są naturalne. Walą i schodzą nisko. I tylko tyle.

 

Kupiłem je, jak nie miałem rozeznania w temacie. Bardzo dawno temu.

 

Edit:

Kolega wyżej nawiązał do custom one pro. Tego nawet nie warto porównywać względem sony, bo beyer powinien się wstydzić za wypuszczenie tak awaryjnych i "dziwnie" brzmiących słuchawek. Niby przetworniki te same, co 770 ale brzmienie zupełnie inne wszystko za kotarą. Dla mnie duży minus.

Edytowane przez ndc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ma ktoś jakiś pomysł jak można dbać o skórę w tych słuchawkach, żeby ze starości się nie rozleciała ?

Już sobie poradziłem, do czyszczenia wykorzystałem mokry wacik nasączony mydłem DOVE. Polecam tą metodę :)

Edytowane przez bbodex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
  • 4 tygodnie później...

Słuchawki cały czas grają bardzo dobrze. Po podpięciu ich do Marantaza PM6006 pokazały w dalszym ciągu na co je stać. Mam pytanko w związku z odkopaniem ich po dłuższym nie słuchaniu. Też zaobserwowałeś żeby słuchawki świeżo po podpięciu grały zdecydowanie gorzej niż po paru godzinach odsłuchu ? W moim przypadku miałem wrażenie jakbym musiał 2gi raz je wygrzewać żeby zaczęły grać jak kiedyś. Pozostawione na noc do wygrzanie z rana grały już zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności