Skocz do zawartości

Poczet Zasłużonych


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś bardzo Ci się przysłużył:

- czy to przy okazji pomocy w zakupach,

- czy będąc troskliwą opieką merytoryczną,

- czy to zorganizowaniem odsłuchu,

- czy pożyczeniem sprzętu na testy,

- czy w jakikolwiek inny sposób związany z tematyką forum

I odczuwasz w sobie wielką wdzięczność, tak wielką, że chcesz jakoś wyróżnić tą osobę, serdecznie jej podziękować przy wszystkich...

 

To jest właśnie temat gdzie możesz to zrobić. :)

 

 

Może zacznę...

 

Chciałbym złożyć wyrazy wdzięczności i uszanowania dla użytkownika 4ndr3 Który specjalnie dla mnie przejechał siedem mórz, siedem lasów i siedem gór warszawskim metrem, aby sprawdzić oryginalność i stan zakupionego przeze mnie sprzętu na AlleDrogo - słuchawek. WIELKI SZACUN dla Ciebie. Oby było jak najwięcej takich osób na forum!

Edytowane przez Syler
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze, są do transakcji w komisie i ma charakter formalny tutaj nieformalny. Przynajmniej tak mi się zdawało ;).

Proszę o nie offtopowanie, niech ten temat będzie takim "pomnikiem dla forumowych bohaterów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Bruna :) za zakup płyt na ebaju .

No i również za zakup tranzystorów mocy do amplitunera :)

Oraz za wyrozumiałość względem mnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla WojtekC i D@rkSid3 za zaufanie i udostępnienie sprzętu do testów. :)

 

Również wyrazy wdzięczności dla Forza Lazio za udostępnienie imoda i wzmacniacza do testów, oraz ciągłą gotowość do świadczenia usług ;).

 

Pozdrowić chciałbym też Riddicka z którym koresponduje niemalże od początku (można byłoby książkę napisać z naszych rozmów ;) ). Często mi proponował różny sprzęt do testów niestety na razie się nie zdecydowałem. Bardzo przyjemnie się z nim rozmawia i w razie czego sprowadzi na ziemię :).

 

Duży SZACUN też dla Pana Owcy - za to że zawsze jest kiedy jest potrzebny :) i chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Nawiązując do przeszłości nie mogę nie wspomnieć też, że jest bardzo honorowy i wywiązuje się z każdej umowy jaką zawiera, co dla mnie jest wielką zaletą, gdyż jest wiele osób na forum które ciągle coś kręcą. Ogólnie spoko Ziomek B)

Edytowane przez Syler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub wzajemnej adoracji? Kółko dziękczynne? Co to Jest, moim zdaniem wystarczy Temat : KOMENTARZE. Bez przesady, słodzenie sobie i dziękowanie zostawiajcie między sobą.

 

NuBreed///

Hmm zobacz na 4 post tego tematu

Ale, widzisz komentarze są od transakcji a oni potrzebują się trochę bardziej pomiziać ;)

 

Dla mnie pocztem zasłużonych są osoby, których na forum już praktycznie nie widać i się tu nie udzielały od dawna. Wypisywać ich zasług nie trzeba, kto zna ten wie co owe osoby wniosły do forum

Edytowane przez piotrus-g
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, racja, ale i tak ciągle uważam, że mizianie publiczne pomiędzy facetami może być źle odebrane przez nasze "tolerancyjne" społeczeństwo/

 

Mogą sobie wystawić po pomniku... wszak... bohaterskie czyny winny być upamiętnione/ biggrin.gif

 

nuBreed///

 

 

ps: dziękuje miłej młodej Pani z Trafiki, która mimo wczesnej godziny rannej wita mnie szerokim uśmiechem i na wpół odsłoniętym biustem/ Potem to już dzień płynie jak po dobrym espresso.. Girl You're my personal Hero

Edytowane przez NuBreed
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: dziękuje miłej młodej Pani z Trafiki, która mimo wczesnej godziny rannej wita mnie szerokim uśmiechem i na wpół odsłoniętym biustem/ Potem to już dzień płynie jak po dobrym espresso.. Girl You're my personal Hero

 

[OT]

 

NuBreed aż się zaciekawiłem, gdzie tą miłą Panią można znaleźć :P Taki widok też by mi się z rana przydał :D

[/OT]

 

A nie można by w komentarzach takich peanów umieszczać? Poza tym mi się wydaje zupełnie ludzkie, żeby sobie wzajemnie pomóc, czy coś tam wyjaśnić i nie potrzeba chyba wychwalać pod niebiosa tego co powinno być normą, ale może się nie znam...

 

 

[EDIT] Jedna wzmianka a Pani z Trafiki już robi furorę. :P

Edytowane przez zodiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już trochę męczą te offtopy o tym jaki temat powinien być a jakiego nie powinno być. Po to jest hydepark by pisać o czym się chce. Założyłem ten temat bo chcę wiedzieć na kim można polegać, a do komentarzy zaglądam gdy chcę od kogoś coś kupić. Nie wydaje mi się by dobre by to było aby mieszać te 2 rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallen, dzięki Ci za możliwość Odsłuchu SENN HD800 na NuForce HDP, miło było usłyszeć słuchawki, które miały ilościowo dużo mniej basu od moich D2k po modach :P, mimo, że kosztują ponad 2,5raza więcej woot.gif

 

za K1000 od AKG tez dziękuję//

 

 

NuBreed//

 

 

 

Może być? czy jeszcze się nie wpasowałem w topic?

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności