Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Creative Aurvana Już W Polsce:)


Homzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwracam uwagę zwałszca na pierwszą gościa o nicku Afbug- jest on moderatorem singapurskiej

(oczywiście prowadzonej w języku angielskim , a nie chińskim :D ) bardzo dobrej strony o słuchawkach

dokanałowych. W każdym razie miał na uszach większoś sprzetu tego typu- jest to moim zdaniem

wiarygodna opinia - twierdzi on że Aurvana nie osiągają poziomu Westone UM 1 i Etymoticów Er 6. :(

 

A właśnie z tymi słuchawkami ma konkurować na rynku. No i jeszcze z Shure'ami E3. I 450 zł? Troche dużo, liczyliśmy na 300 :).I przyjrzałem się im bliżej i nie może służyć jako dawca tipsów (które potem będą pewnie odzielnie dostępne w sprzedaży)... Ale cieszy mnie to, że w Polsce są szeroko dostępne jakieś IEMy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena poleci w dół skoro jakościowo nie są najlepsze. Poza tym to nowość, więc chcą się dorobić na kasiastych gadżeciarzach. ;) Pewnie będą je dodawać do droższych odtwarzaczy, ale jakoś sukcesu epów im nie wróżę. Poza tym za te same pieniądze miałbym IEMy jakiegoś renomowanego producenta (oczywiście bez fajerwerków, ale zawsze). Za to plusem jest dostępność w Polsce i całkiem ładny design. No, ale czekam na recenzję z niecierpliwością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze watpie aby dodawali te sluchawki nawet do najdrozszych odtwarzaczy. z reszta to by wplynelo niekorzystnie na ceny samych playerow.

 

predzej by ep630 dodawali.

 

z reszta to zadna rewelacja jezeli chodzi o dostepnosc. westone mozna kupic w markmedzie a shure praktycznie w kazdym sklepie muzycznym. jedynie cena moga zawalczyc o rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy można ich wygląd określać wyniosłym mianem design'u, ot po prostu normalne ;]

 

Nie dałbym za nie tyle kasy skoro w tej cenie mogę mieć IEM'y producentów, którzy siedzą w tym interesie od lat ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał właściwie od ręki, pod warunkiem że byłoby to 300zło :P

... nie chcę soniakowych EX90 O_o chcę normalne douszne słuchawki...

 

w dodatku z polska gwarancja etc. :) niezla perspektywa, a cena juz o 10 zl spadla i bedzie spadac mam nadzieje.

 

to nie ma znaczenia kto robi te sluchawki - przetworniki i tak do wszystkich iem's trzaska chyba jedna/dwie firmy :D reszta to materialy, montaz, czy szerokosc kanalika... pozyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o douszne, tylko o dokanałowe mi oczywiście chodziło :) dlatego niebardzo chcę EX90, ok, ładne ale wciąż nie wiem jak z wygodą... O_o

 

pozatym liczę że to jak z EP-630 - licencja z zewnątrz, creative w sumie tylko swoje logo dodaje... słuchawki same w sobie powinne być conajmniej przyzwoite... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności