Skocz do zawartości

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

Głupota i lenistwo ludzkie nie zna granic. Jak byk jest napisane, że WSZYSKIE odtwarzacze MP4 to SYF i G*WNO! Co można więcej zrobić?

 

...a i tak zawsze znajdzie się jakaś sierota która wkleja linka do allegro z zapytaniem "A ten?"

 

Ponieważ nie będziemy się rozwodzić nad każdym z osobna, bo i nie ma na to czasu i funduszy i ochoty, to uogólniamy trochę i ułatwiamy całą sprawę:

 

NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE MA TAKIEGO MP4, KTÓREGO BYŚMY POLECALI! NIE MA I KONIEC! KROPKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi...Za 300 zl chca kupowac takie "cos" :| skoro za taka sama kase (a kwota ta jest juz dosc spora sumka) mozna kupic cos ze stajni iRivera lub iAudio o niebo lepsze jakosci i trwalosci. Wprawdzie mniejsza pojemnosc ale nie tylko suche MB sie licza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wklejają na forum linki do mp4 z allegro chyba dla zabawy. Nie wierzę, że po tym co tu piszemy, ktoś może być tak beznadziejnie głupi, żeby dwa posty niżej znowu wklejać te głupoty i robić to na poważnie. To po prostu niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuje pomocy.

Tzn. potrzebuje odtwarzacza tego typu - tzn. mp4 noname.

 

Dlaczego? Bo w tej nieznalazlem dotad w polsce innego sensownego rozwiazania ktore posiada wejscie AV.

 

Tak wiec mam pytanie do drogiej braci forumowej: Czy ktos z was posiada moze/ badz jest w stanie powiedziec mi cos na temat tego typu playera? ( oprocz tego ze to gowno - bo tego sie domyslam)

 

http://www.allegro.pl/item132075015_mp4_tv...sd_mmc_m15.html

 

czy

 

http://www.allegro.pl/item130866207_m15_mp...nagrywa_tv.html

 

Bylbym wdzieczny za wszystkie opinnie. Jeszcze bardziej bylbym wdzieczny gdyby ktos posiadal filmik nagrany przez AV takim playerem.

 

Z poszanowaniem El_krystus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"rozpoznaje następujące formaty: MP1, MP2, MP3, WMV, WMA, ASF, WAV, MTV" --> format MTV... joł

 

DYKTAFON

próbkowanie przy nagrywaniu: 8KHz; bitrate nagrywania dla WAV: 32kbps --> prawie tak samo jak dyktafony wbudowane w komórki =='

 

odstęp sygnału od szumu dla plików audio: 85dB --> =='

 

W ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ

oryginalne słuchawki --> o jakiej oryginalności mówimy?

atrakcyjne pudełko --> to mnie przekonało do zakupu...

 

powodzenia przy zakupupie mp4 no-name!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zamknąć temat bo przyszłości mu nie wróże, tak jak ktoś napisał, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał kupić ten shit. Na to nic nie poradzimy ;).

Swoją drogą jak widze "gościa" w pchełkach za 5zł (włożone a`la Shure ;)), plus 'no name' albo 'mp4' (powieszony na smyczy - a jak, trzeba się pochwalić ! ;)), do tego jeszcze słucha techniawki, to nie wiem czy się śmiać czy płakać :D

 

Polacy ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja. Ale takim ludziom to nie przeszkadza. Ich nie stać na iPoda, a nie ma przecież lepszego playera niż iPod. iPod rządzi. Choćby nie wiem co, to iPod najlepszy. Dlatego nikt z nich nie wie nic o iRiverze, Cowonie, ani o innych porządnych firmach produkujacych playery (Creative :lol: ) AMoja koleżanka z klasy słucha swojego noname'a z "oryginalnymi" słuchawkami i jest zadowolona, bo niczego lepszego nie słyszała. To jest podejście naszego społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani chlopcy(ironia jakby ktos nie wylapal),

 

"rozpoznaje następujące formaty: MP1, MP2, MP3, WMV, WMA, ASF, WAV, MTV" --> format MTV... joł

 

DYKTAFON

próbkowanie przy nagrywaniu: 8KHz; bitrate nagrywania dla WAV: 32kbps --> prawie tak samo jak dyktafony wbudowane w komórki =='

 

odstęp sygnału od szumu dla plików audio: 85dB --> =='

 

W ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ

oryginalne słuchawki --> o jakiej oryginalności mówimy?

atrakcyjne pudełko --> to mnie przekonało do zakupu...

 

powodzenia przy zakupupie mp4 no-name!

 

Wybacz dj_spinacz, ale moze nie wyrazilem sie jasno

 

Dlaczego? Bo w tej nieznalazlem dotad w polsce innego sensownego rozwiazania ktore posiada wejscie AV.

 

To jest takze praktycznie jedyny powod zakupu tego czegos i jakbys byl spostrzegawczy zalwazylbys ze pytalem sie tylko o funkcje nagrywania przez AV.

 

Święta racja. Ale takim ludziom to nie przeszkadza. Ich nie stać na iPoda, a nie ma przecież lepszego playera niż iPod. iPod rządzi. Choćby nie wiem co, to iPod najlepszy. Dlatego nikt z nich nie wie nic o iRiverze, Cowonie, ani o innych porządnych firmach produkujacych playery (Creative laugh.gif ) AMoja koleżanka z klasy słucha swojego noname'a z "oryginalnymi" słuchawkami i jest zadowolona, bo niczego lepszego nie słyszała. To jest podejście naszego społeczeństwa.

 

Do mnie to bylo vader?

 

Wiecie co? z tego co zauwazylem w 2 ostatnich postach to nie samochod jest przedluzeniem penisa lecz mp3 player - ale to spoleczenstwo sie zmienia. Wysmiejmy tych co maja tansze playery bo nie sa w stanie dozbierac do tych drozszych. Co z tego ze oni nie widza roznicy i ze kiepskie wykonanie im nie przeszkadza - nawracajmy na sile(pewna analogie z kosciolem katolickim widze).

 

A tak pozatym to i tak was lubie :)

 

Z poszanowaniem El_krystus

 

P.S. Nie zdradze jeszcze jaki player mi codziennie towarzyszy, poczekam co jeszcze popiszecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać ci racje, mnie też to wnerwia, jak inni wyśmiewają twój player, bo sami mają lepszy. Ale chodzi o to, że kupowanie czegoś takiego to kasa w błoto. Zresztą ogólnie nie spodziewaj się jakiejkolwiek jakości z tego wejścia AV ;)

 

P.S. Nie zdradze jeszcze jaki player mi codziennie towarzyszy, poczekam co jeszcze popiszecie ;)

 

Mogłeś dopisać, że ten ma ci służyć tylko do nagrywania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. To nie tak. Nie wyśmiewam nikogo bo go nie stać na inny niż noname player. To już nadinterpretacja. Nikt zresztą nikogo nie zmusza do kupowania iRiverów. Każdy kupuje co chce. Na siłę nikt na tym forum nikogo nie przekonuje do niekupowania MP4. Skoro to jest syf i za tę cenę można mieć coś lepszego to czemu tego nie kupić. Jeśli za tę samą cenę masz używanego Mercedesa (najnowszej generacji) i nowego Żuka to co wybierasz?? Żuka bo więcej do niego wsadzisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens kupowania takiego czegos skoro za niewiele wieksza kase mozna kupic odtwarzacz o kilka klas wyzej?? To nie jest nawracanie na sile czy wysmiewanie sie tylko uswiadamianie ludziom ze mozna miec lepiej a nie gorzej:)

 

Ja sam tez nie mam kupy kasy na odtwarzacz a jesli mam nagly niespodziewany przyplyw gotowki to znajdzie sie 1000 innych potrzebne do zaspokojenia. Ale sam wolalem wydac 500 zl (kiedy kupowalem playerka moj tyle kosztowal o_O) niz 400 zl na jakiegos noname'a ktory ledwo gra na pr0 sluchawkach...Przepraszam ale cos tu nie gra skoro stosunek jakosc/cena w tych playerkach "bezfirmowych" stoi na mizernym poziomie

 

z wyrazami szacunku:]

Jarek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak,

 

Jak juz mowilem tego playera potrzebuje tylko do nagrywania AV. Jesli jestescie w stanie znalesc cos lepszego do 400zl to bardzo prosze. Z checiabym kupil cos lepszego bo wiem ze po nonameach nie mozna sie spodziewac niczego dobrego.

 

Ja to wiem. Ale zadalem pytanie ludziom ktorzy kupili takie cos: Jak jest z tym nagrywaniem? Jaka rozdzielczosc i ilosc klatek na sekunde? TO jest dla mnie wazne. Bo cala reszta to szmelc i uwierzcie mi- wiem o tym doskonale.

 

Wiele osob z mojego otoczenia ma mp3 za 150zl, ale ja osobiscie nie wydalbym tyle kasy na taki szmelc. Uwazam ze sie ze mna zgodzicie. Tyle ze znow chce zauwazyc ze nikt nie powinien jakos bardziej obnosic sie z tym ze jego player jest taki faajny bo drozszy i de facto lepszy. To jest przeciez nasza sprawa chlopaki :)

 

Z poszanowaniem El_krystus

 

EDIT:

 

Aha Vader jeszcze pytanie: A czy ten mercedes ma nagrywanie przez AV? Nie? No wlasnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob z mojego otoczenia ma mp3 za 150zl, ale ja osobiscie nie wydalbym tyle kasy na taki szmelc.

 

Hmmm... Ja mam za 189 + 11 zł przesyłka iRivera T30 512MB... więc widać jacy ludzie są "niedoinformowani", nie obeznani wśród odtwarzaczy mp3 skoro kupują shitowe noł nejmy ;) Wystarczy wejść na forum jak te i dowiedzieć sie wszystkiego o playerkach. Ja zanim poznałem te forum chciałem kupić sobie Creative'a Zen Nono Plus 512MB, czemu? wydał mi się poprostu niezłą maszyną :D Ale gdy odkryłem T30 i fakt iż cena jest taka sama jak tego shitowego Zena... Ehhh Ahhh Ohhh :)

 

Nawet mój głupi kumpel, który nigdy nie miał mp3 playera wie, że lepiej dopłacić 30 zł i mieć coś porządnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze oni patrza troche inaczej.

 

To ze ty masz za 200zl 512 to jest dla nich nie oplacalne kiedy moga miec 2gb za te sama cene. Jakosc nie ma tu nic do rzeczy - chodzi o cene.

 

A po2. masz racje- sa niedoinformowani, ale to ich problem skoro nie szukaja.

 

Z poszanowaniem El_krystus

 

P.S. Czy jest mi ktos w stanie wkocu cos powiedziec na temat tej mp4 o ktora pytalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli na prawdę chodzi Ci tylko o możliwość zgrywania przez AV z TVzora to patrz tu:

 

Przenośne tunery TV Geniusa

DVX-POD

 

A co do nasmiewania się z posiadaczy no-name'ów... Nie jest to wyśmiewanie, tylko współczucie tym ludziom... Z poprzednimi argumentami na temat cen no-name i markowych mp3 itd., itp. zgadzam się w 100% ;]

 

pozdr.

 

edit: btw... google to potęga ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj_spinacz,

 

Nie bede Ci odbieral twojego poczucia wyzszosci ale:

1)czy ten dvxpod kosztuje do 600zl?

2)czy to drugie cos ma wyswietlacz?

 

No wlasnie chyba nie.

 

Jeszcze dodam cos o czytaniu ze zrozumieniem bo to ostatnio popularne:

Czy ja pisalem ze chce zgrywac cokolwiek z telewizora? Chyba nie. Pisalem tylko ze chce nagrywac przez AV a to drobna roznica i nie potrzebuje do tego tunera.

 

El_krystus

 

P.S. Tak google to potega- z ktorej wydaje mi sie umiem korzystac. Jesli jednak chcesz udowodnic ze sie myle to znajdz:

 

Urzadzenie z ekranem 2,5-3,7", mozliwoscia nagrywania przez AV, Dyskiem 20gb lub zlaczem na karty SD. Cena do 600zl. Moze byc nie w polsce.

 

Jestem baaaaaaaaaaadzo ciekaw czy znajdziesz cos godnego uwagi. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj_spinacz,

 

Nie bede Ci odbieral twojego poczucia wyzszosci ale:

 

wybacz, ale nie masz mi czego odbierać, bo nie posiadam "poczucia wyższości" nad Tobą... nad nikim na tym forum także...

 

***

co do tych linków, to nie patrzyłem na ceny :P

 

rzeczywiście, to mp4 najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom...

 

jeśli Cie uraziłem, to przepraszam

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjelem do wiadomosci aby nie kupowac allegrowych gownianych mp4, ale co powiecie na MP3 CREATIVE ZEN NANO PLUS 1GB ZA 280Zł sa na allegro, czy to sie oplaca ? Mam jakis sentyment do creativa.. Ma on radio/dyktafon/wejscie liniowe. Np. taka aukcja http://www.allegro.pl/item131914366_mp3_cr...o_dyktafon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentymenty odłóż na bok. Prawda jest taka że pod względem jakości dźwieku creativy są daleko w tyle za iriverem. Polecam T30, za podobną cenę co nano dostaniesz wersję 1 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności