Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

mp4playercm6.jpg

 

 

Michał Młynarczyk

ENTER 07.2006

 

 

 

Pamiętajcie że dotyczy to odtwarzaczy bez marki. Więcej o tym przeczytasz:

 

http://www.mp3store.pl/mp3store_faq.php#19 - Jaki odtwarzacz jest odtwarzaczem MP4?

 

http://www.mp3store.pl/mp3store_faq.php#22 - Dlaczego niektóre odtwarzacze nazywane są "NoName"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sorki ale co wy tak naginacie na te mp4.

Czy widzieliście wogólne jak gra t30 z ekranem OLED, bez żadnych smóg, dźwięk oczywiście na poziomie, oczywiście nie na dołączonych słuchawkach.

A filmiki na 1,8'' w tehologii OLED wyglądają bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi wy chyba tego nie widzieliście.

Ja nie mówię, że to jest najlepsze ale cena/jakośc to przynajmniej 5.

I nie jestem tam jakimś zwolennikiem tego playera i noname'ów, poniweważ sam mam Saniska Sanse e270, także wiem i widziałem jak to wygląda i jest dobrze. Tym bardziej że MPOWER T30 posiada ekran OLED co w porównaniu do ekranu TFT tego od Sandiska jest o niebo lepsze ponieważ nie posiada smóg, i możesz oglądać pod każdym kątem.

Tak więc czekam na wasze argumenty. Ja mam i widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz jak ktoś prosi o polecenie mp3 to już nie moża pisać T30. Bo może to wprowadzić w błąd. Jeszcze ktoś to eee..... MPower kupi.

 

 

- Extra ten Mpower, ma AntiShock. nawet mój G3 tego nie ma. Kurde jakie ja badziewie kupiłem.....

- Woooow, książka telefoniczna. I pewnie dzwonić jeszcze można. No tego to jeszcze nie grali. Jeszcze tylko brakuje Syntezatora mowy, zeby czytał te nazwy

- "atrakcyjna obudowa" to na pewno. Jaka by ona nie była to zawsze bedzie atrakcyjna.

- odtwarza filmy w formacie MTV. A może jak nagram sobie z telewizji audycję MTV w formacie np. avi to nie bedę jej musiał konwertowac. Bo przeciez MTV to MTV, co nie??

- no nie. Zara na plecy jebnę, naprawdę. On ma przecież kolorowe menu. a jakie moze byc inne skoro ma kolorowy wyswietlacz

- a ten kabel - przedłużacz to co to jest, jesli można wiedzieć??

- no i ORYGINALNE słuchawki (ja chcę Adidasa albo Reeboka)

- podbicie basów w equalizerze. Ja pierdzielę. Toż to nowość na skalę światową

- mamy też możliwość ładowania aku poprzez USB?? Hmm, zastanawiam się jak można inaczej

- jak konwertuje się format MTV na format MTV, bo o dziwo taka opcja też jest

 

DOSTĘPNE KOLORY

 

CZARNY

W przypadku braku zamawianego koloru zastrzegamy sobie prawo do wysłania playera w losowo wybranym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moj ipod nano ma ekran lcd i jest wogole naj... wg mnie ekrany tft sa lepsze(duzo) niz ekrany oled. poza tym odtwarzanie filmow na ekranie 1,8 cala to tylko bajer. mysle ze film mozna by obejrzec dopiero na iriverrze u10, ktory ma 2,2 cala, chociaz i tak nie bylo by to nic komfortowego.

nie wiem jak sie ten mpower t30 sprawuje, ale mialem przyjemnosc pobawienia sie jedna z wielu imitacji ipoda nano-tak ot, zeby porownac. pierwsze co: wlaczam go, klepsydra na ekranie miga przez okolo 10sekund. w miedzyczasie nie trudno zauwazyc ze caly frontowy palstik przeswituje podczas podswietlenia i widac wszystkie mocowania pod spodem. przechodzenie do kazdego kolejnego menu jest strasznie dlugie, a rozmazany i niewyrazny ekran po prostu rozbraja. nie zdazylem nawet sprawdzic jak owe "cacko" dziala, i chyba dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle wasze opinie nie na poziomie.

Ludzie opamiętajcvie się.

Wy nawet tego nie widzieliście a piszecie same bzdury.

 

Także trochę opamiętanie. I jeśli czegoś nie macie to nie piszcie najlepiej nic.!!

Daruj sobie napalony synku neostrady takie teksty bo mnie np. to nie rusza wogóle. ;)

 

I skąd wiesz że tego nie widzieliśmy ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jeden z was podpiera się tylko tekstem z opisu.

Drugi natiomast pisze, że tego akurat nie widział, ale widział u kumpla coś podobnego i na jego temacie opisuje.

 

Trochę logiki.\

 

A po drugie ja nienawidze neostrada i sam uzywam raiowego łącza.

(I tu włąsnie pojawia się znowu problem nie widzisz nie wiesz a piszesz głupoty dot. neostrady)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę logiki.\

 

A po drugie ja nienawidze neostrada i sam uzywam raiowego łącza.

(I tu włąsnie pojawia się znowu problem nie widzisz nie wiesz a piszesz głupoty dot. neostrady)

 

 

Nie uzywasz neostrady. A to ciekawostka ;)

 

http://www.ripe.net/whois?form_type=simple...o_search=Search

 

Musisz sie pogodzic z tym, ze MP4 to syf i ze masz neostrade. Moze nawet radiową [Livebox], ale jednak neostrade. To zadna ujma, nie wstydz sie tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem że nie używam to nie.

Ponieważ teraz siedze w pracy i to jest przymus.

 

A używam łacza airNET.

Jak będe w omu to napiszę posta i se będziesz mógł sprawdzić,

tym bardziej że posiadam stałe ip.

 

To że "mp4" to jest coś "gorszego" to wiem, tyle że mi chodziło o jeden konkretny model MPOWER T30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że "mp4" to jest coś "gorszego" to wiem, tyle że mi chodziło o jeden konkretny model MPOWER T30.

Ja swojego posta oparłem o opis urzadzenia zamieszczony na Allegro. powinien to byc w końcu prawdziy opis. Nie napisałem wcale że sie rozpadnie po miesiącu, ze ma obraz zamazany, że ma tandetną jakość wykonania i dźwięku. napisałem jedynie o tym co było w opisie, także nie wiem o co te pretnsje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze ze nie widzialem, wiec sie na jego temat NIE WYPOWIADAM. wypowiadam sie natomiast na temat innego odtwarzacza, z ktorym stycznosc mialem. jest to odtwarzacz MP4. a teraz spojrz wyzej, na sama gore ekranu, tak, najwyzej. widnieje tam napis: "dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF". opierajac sie o fakt powyzszy, smiem twierdzic, ze moja wypowiedz jest adekwatna do tematu, a zarazem jest opinia na PEWNYM poziomie. tyle ode mnie.

 

edit: apropo terminu "dzieci neostrady". nie oburzaj sie tylko sprawdz www.dziecineostrady.prv.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmówcą, poprostu nie powiecie ze mp4 jest dobre bo wydaliscie 800 na ipoda i zawsze dla was bedzie on lepszy. Zreszta gadać głupoty w stylu "po miesiącu się rozleci" itd. to rzeczywiscie mozna wywnioskowac ze nie uzywaliscie tego, a kazdy noname ktorego bedzie sie uzywalo normalnie wytrzyma tak samo dlugo jak np. iriver. Gdyby wepchnąć bebechy uzywane w odtwarzaczach noname do obudowy irivera i wam dac, to pewnie byscie nie slyszeli zadnej roznicy - toz to iriver :D. Zresza kolosalnych roznic nie ma miedzy mp3 noname a np. iriver. Poza tym design firm jak iriver, iaudio, sandisk jest wogole do kitu (nie mowie o modelach z kolorowym wyswietlaczem bo tam jest juz o niebo lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary tu już trochę przegiąłeś. Co do wytrzymałości i bezawaryjności się z tobą muszę zgodzić. Miałem no-nama przez rok o poza luźną klapką nie miałem z nim żadnych problemów technicznych. Ale co do jakości dźwieku to NIE MASZ RACJI. Tak się składa że mam obydwa modele (markowy iRiver i no-name) i mogę porównać. Różnica jest kolosalna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli to forum to taka sciema czyli po co testowac odtwarzecze skoro wszystkie graja jak no name a my slyszymy dzwiek w zaleznosci od napiu na obudowie?? moze ty tak masz radzil bym sie udac do lekarza i mam dziwne wrazenie ze nie widzisz tematu tej rozmowy i wogole to forum chyba nie dla ciebie bo ty wolisz sluchac no name na sluchawkach do niego dolaczonych ;] i tak wogole to to ze jest to syf mozna to wnioskowac na wczesniejszych modelach mPower ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega 'gość' widze że jest laikiem w temacie MP3

Proponuje trochę pokory i mniej cwaniactwa w temacie który jest dla ciebie obcy.

W swojej historii miałem kilka mp3 playerów. No name i takie inne badziewia. Teraz mam iriver t10+ep630 i porównując jakość dźwięku to no name nie da się słuchać. Szumy,pierdzenie itp.

To jest tak jakby porównać malucha do mercedesa S klasy.

Dlatego polecam wydać troszkę więcej i kupić coś naprawdę dobrego.

I ludzie odpuście sobie oglądanie filmów na takim ekranie. Nie macie w domu TV albo kompa:)

Przecież to jest młodzieżowy bajer który sie szybko nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post Gościa to jest inny całkiem człowiek niż ten co napisał tego posta czyli ja.

A porpos to ja się nigdy nie zgodzę z tym że no-name mają ten sam dźwięk co te z lepszej półki (lecz i tu czasami sąwyjątki), ale tu mi tylko chodziło o ekran jednego z modelu (MPOWER T30).

 

Tak więc, może skończymy już ten temat, ponieważ zaraz się wywoła wojna w stylu co jest lepsze DirectX czy OpenGL (chociaż tutaj bardziej można dać porównanie DirectX czy Glide :)

 

Pozdro dla wszytskich.

I się zarejestruje pod nickiem mr_sorcerer.

Żeby było widać że to konkretna osoba się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posługujmy sie może faktami :) A są one takie że:

- alegrowe cuda z chin maja 4 krotnie wyższa wracalność do seriwsu i w 80% przypadków nie da się ich naprawić.

 

- w laboratoraich CHIPa czy Entera (choć teraz to prawie jedno) odtwrzacze No-Name maja teoretycznie takie same szanse co markowe. A jednka nie przechodza wielu testów.

 

- najwieksza wada wwszystkich efketów chinskiej kreatywnosci jest oprogamowanie (firmware), który jest niedopracowany i sypie się jak siemasz. a w 99% przykadów w życiu nie wychodza updaty.

 

- duużo więcej faktów niedługo przedsatwię na łamach mp3fan.pl w swoim artykule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no name i iRiver brzmią tak samo... iRiver brzmi gorzej!! przecież to ta beznadziejna marka produkuje te małe g***a, które brzmią jak puszka... nie? =='

 

a co do tematu (mp4), to zgadzam się, że filmów na tym oglądać się ni da... nawet menu jest mniej wygodne niż w czarno białych (z reguły) ;] Mówie tu na przykłąd o jaPodzie nano... i Shuffle! xDxDxD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności