Skocz do zawartości

X1050 / s:flo2 / Touch4G / Zune HD / iMod / Cowon J3


Troy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałeś przy S:Flo o mini pierdach :) w moim doszło skomlenie elektroniki i nieznośne kłopoty z odpaleniem gdy karta na pokładzie. Dosłownie udawało się to ustrojstwo odpalić raz na pięć prób. Co do dźwięku słychać potencjał, ale jakis taki dziwny ten dźwięk niby naturalny niby dynamiczny a jednak czegos brakuje. Długo zastanawiałem sie czego... teraz wiem lekkości przekazu inaczej nie umiem tego oddać.

Zune HD niestety nie znam. Taczka jest dla mnie bardziej szczegółowa i naturalna niz Sflo. IE8 + Taczka to jednak nie najlepsze połączenie - choć nie jest złe(sam teraz takie mam), dlatego brakuje mi wiadomości na temat słuchawek na których robiłeś próby. X - to mała legenda, niestety nie miałem okazji porównać Xa z Taczkom bezpośrednio, ale z pamięci to dla mnie lepiej wypadałby Sony. Wiecej mięsa i smaczków.

 

Jeszcze jedno - Cowon J3 szkoda ze nie ma go w testach pasowałby tu. Jakbys napisał do mnie mógłbym postarać sie o model testowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem późniejsze serie s:flo2 nie reprezentują sobą tego co ta pierwsza. U mnie np. w połączeniu z kartą pamięci nie było żadnego problemu z odpaleniem tudzież "muleniem". Dałbym sobie rękę odciąć, że ta szczegółowość w moim s:flo2 stoi na "słyszalnie lepszym" poziomie w porównaniu do innych "kolegów". Te późniejsze serie ponoć pierdzą, trzeszczą i Bóg wie co jeszcze :lol:.

 

Dogadaliśmy się z WojtekC i być może będę miał okazję dopisać tutaj swoje spostrzeżenia odnośnie J3 ;).

Edytowane przez Troy92
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje recenzji - chociaz jak dla mnie ma troche zbyt zachowawczy charakter. O nieobecnosci "samozwanczego" krola ;) J3 wspomnial Wojtek. Pare uwag technicznych... Zune HD podobniez jak i SONY uzywa ekranu oled przykrytego dodatkowo gorilla glasem - do tego zdaje sie byc lepiej skorygowany barwowo przez co IMO wyglada lepiej niz ten w sonym. kolejna rzecz... Piszesz ze X schodzi do piekiel - z czym zupelnie zgodzic sie nie moge - X gra wyzszym i srednim basem - taki ewidentny disco punch drum kick - niestety ma dosc "miekkie" nogi na samym dole, a co za tym idzie "pieklo" w jego wydaniu jest dosc pluszowate. Zune HD nie ma takiego rozpasania w wyzszych partiach basu - stad jego "czystosc"... ale samo zejscie ma nienaganne - albo mi sie tak przynajmniej wydaje. Do basu taczki mam jeden zarzut - jest taki... "bloated" - przez co potrafi grac dosc monotonnie i niemilosiernie gubic szczegoly. Wielkosc sceny taczki... Jest dla mnie dosc kwestionowalnym aspektem. Grajek gra bardzo bezposrednio i niestety plaskawo - Imo w Twoim wypadku za scene w znacznie szerszym zakresie odpowiedzialne sa sluchawki - DDM'ki i IE8. Cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowawczość być musi, gdyż każdy ma inne słuchawki i nieco inne "odczucia muzyczne", toteż nie chciałem pisać tutaj, że s:flo2 jest przykładowo najlepszy, a powiedzmy Touch 4G ma drugie miejsce itp. itd. Wyobrażasz sobie to oburzenie na forum gdybym zrobił taki ranking? Świetnie zdawałem sobie sprawę z faktu, że po jednoznacznym wytypowaniu miejsc ten temat będzie istnym Eldorado, bo jeden pokochał X'a, a drugi Toczke, a trzeci powiedzmy s:flo2 i broni swoich racji za wszelką cenę.

 

O ile Toczka na IE8 prezentuje to co mówisz GigereE - monotonność i gubienie szczegółów - tak na Radiusach jest kompletnie odwrotnie. Bas jest dynamiczny a wydźwięk szczegółów rewelacyjny. Niestety z B2 to w ogóle basu nie było więc się nie wypowiem :lol:.

 

Co do X'a - widzę, że łączysz go z armaturami, których nienawidzę - a próbowałeś może z IE8 albo Radiusami ;)? No właśnie i tu kolejna zbieżność o której wspomniałem na wstępie. Na każdych słuchawkach odbiór jest inny. X w połączeniu z B2 dla mnie szału nie robił, ale starałem się opisać jego zasługi poprzez połączenie go ze słuchawkami, z którymi zgrywał się dużo lepiej (czyt. IE8) i wyszło tak jak wyszło :lol:.Sam się dziwiłem z zachwytów forumowych fanów X + IE8 dopóki sam tego combo nie usłyszałem. To było coś!

Edytowane przez Troy92
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie recenzja świetna, jakbym mógł to bym dał 3 plusy :D. Dobrze się czyta, zwięźle, ale istota rzeczy została zawarta. Jedynie to czego mi brakuje jeszcze do pełni szczęścia to wątek line out i porównanie efektów ze wszystkich grajków po line out. Myślę, że każdy grajek w tym aspekcie ma potencjał (oprócz zuna który pięknie gra po line out ze stacji dokującej ale już gorzej z samego kabelka).

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sily na pisanie na telefonie... Wlasnie zjadlo mi kawal textu :(

X z IE8 Nie dla mnie - inna "rewelacja" forumowa X z K370 o gosh - Uwielbiam go za to z AUDEO co jeszcze zabawniejsze na szarych :)- innymi slowy - nasze uszy dosc niekompatybilne sa jak widac ;)

Bas taczki - W zestawieniu z BsCDD tez go lubie, ale poza Brookstonami mam jeszcze "kilka" innych sluchawek na ktorych owy bas nie moge okreslic inaczej niz bloated.

W tej dosc zachowawczej formie widzialem raczej dosc skromne odniesienia do konkretnych zestawien - piszac dosc ogolnie dajesz IMO dosc mgliste informacje. Co mam na mysli - cala pochlebna opinia o X jak widac opiera sie glownie na zestawieniu z IE8, co zupelnie nie wynika z samego textu. I jak to sie ma do "Na kazdych sluchawkach odbior jest inny" ? Nie podobalo Ci sie zestawienie X z Armaturami - powinienes o tym wspomniec dla samej chociaz jasnosci.

Nie chce w tym momencie Cie tu ganic czy cokolwiek tam jeszcze - szczegolnie ze sam posiadam kilka z w/w grajkow z cala gromadka sluchawek jednakoz nie potrafil bym zebrac sie do tego zeby je porownac. Zabralo by to zbyt wiele czasu etc... Stad jak najbardziej podoba mi sie to co zrobiles. Czy to znaczy ze nie moge miec uwag od siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to czego mi brakuje jeszcze do pełni szczęścia to wątek line out i porównanie efektów ze wszystkich grajków po line out. Myślę, że każdy grajek w tym aspekcie ma potencjał (oprócz zuna który pięknie gra po line out ze stacji dokującej ale już gorzej z samego kabelka).

 

Uscislijmy jedna rzecz - Z ZUNE HD wyciagniesz czysty sygnal jedynie przez stacje dokujaca albo zestaw samochodowy - po "kabelkach" tego nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to czego mi brakuje jeszcze do pełni szczęścia to wątek line out i porównanie efektów ze wszystkich grajków po line out. Myślę, że każdy grajek w tym aspekcie ma potencjał (oprócz zuna który pięknie gra po line out ze stacji dokującej ale już gorzej z samego kabelka).

 

Uscislijmy jedna rzecz - Z ZUNE HD wyciagniesz czysty sygnal jedynie przez stacje dokujaca albo zestaw samochodowy - po "kabelkach" tego nie zrobisz.

 

Właśnie o tym pisałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do X-a i dobraniu do niego odpowiednich sluchawek to napewno prawda, piszesz Troy ze z DDM1 bas jest troche rozlazly, z DDM2 tego problemu nie ma ze wzgledu na mniejsza ilosc niskich i troche wiecej gory w porownaniu do DDM1 i zgrywaja sie z X-em wysmienicie, zgodze sie tez ze w muzyce rockowej i w metalu X radzi sobie swietnie, chociaz zdarza mi sie sluchac lzejszych brzmien i nie mam powodu do narzekan. Eq w sonym, mimo ze skromny jak napisales, robi swietna robote. Ogolnie bardzo ciekawa recenzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sily na pisanie na telefonie... Wlasnie zjadlo mi kawal textu :(

X z IE8 Nie dla mnie - inna "rewelacja" forumowa X z K370 o gosh - Uwielbiam go za to z AUDEO co jeszcze zabawniejsze na szarych :)- innymi slowy - nasze uszy dosc niekompatybilne sa jak widac ;)

Bas taczki - W zestawieniu z BsCDD tez go lubie, ale poza Brookstonami mam jeszcze "kilka" innych sluchawek na ktorych owy bas nie moge okreslic inaczej niz bloated.

W tej dosc zachowawczej formie widzialem raczej dosc skromne odniesienia do konkretnych zestawien - piszac dosc ogolnie dajesz IMO dosc mgliste informacje. Co mam na mysli - cala pochlebna opinia o X jak widac opiera sie glownie na zestawieniu z IE8, co zupelnie nie wynika z samego textu. I jak to sie ma do "Na kazdych sluchawkach odbior jest inny" ? Nie podobalo Ci sie zestawienie X z Armaturami - powinienes o tym wspomniec dla samej chociaz jasnosci.

Nie chce w tym momencie Cie tu ganic czy cokolwiek tam jeszcze - szczegolnie ze sam posiadam kilka z w/w grajkow z cala gromadka sluchawek jednakoz nie potrafil bym zebrac sie do tego zeby je porownac. Zabralo by to zbyt wiele czasu etc... Stad jak najbardziej podoba mi sie to co zrobiles. Czy to znaczy ze nie moge miec uwag od siebie ?

Nie wiem czy dobrze cię rozumiem, chodzi ci o uściślenie preferencji autora? Fakt wiedząc co się podoba autorowi łatwiej wyciągnąć wnioski.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam na mysli - cala pochlebna opinia o X jak widac opiera sie glownie na zestawieniu z IE8, co zupelnie nie wynika z samego textu. I jak to sie ma do "Na kazdych sluchawkach odbior jest inny" ? Nie podobalo Ci sie zestawienie X z Armaturami - powinienes o tym wspomniec dla samej chociaz jasnosci.

Nie chce w tym momencie Cie tu ganic czy cokolwiek tam jeszcze - szczegolnie ze sam posiadam kilka z w/w grajkow z cala gromadka sluchawek jednakoz nie potrafil bym zebrac sie do tego zeby je porownac. Zabralo by to zbyt wiele czasu etc... Stad jak najbardziej podoba mi sie to co zrobiles. Czy to znaczy ze nie moge miec uwag od siebie ?

 

Masz rację, że mogłem wspomnieć o tym, iż X nie zgrywał się z B2 (chociaż generalnie B2 nie podobały mi się z żadnym plajerem - aż takiej analityczności nie lubię, ale to wina B2 a nie odtwarzaczy), aczkolwiek nie mogłem napisać czegoś w stylu "X nie zgrywa się z armaturami" bo byłoby to wierutne kłamstwo, gdyż nie testowałem go na innych armaturach. Kto wie... Może na Audeo by mi się spodobał ?

 

Jasne. Możesz mieć do mnie uwagi - ja po prostu czasem wdaję się w polemikę, co wcale nie znaczy, iż uważam czyjeś zdanie za błędne. Jak już obaj wspomnieliśmy różne są gusta i guściki, toteż bardzo ciężko opisywać dźwięk. Ja starałem się jak mogłem i zajęło mi to trochę czasu. Doceniam również słowa uznania ;)

 

Edit. Co do tych armatur - jutro będę miał Phonaki i SE530. Może mi się w końcu jakieś spodobają :lol:.

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo dobra i treściwa. Muszę tutaj jednak zadać autorowi pytanie, czy dźwięk Zune HD jest aż tak dobry jak zostało tutaj to przedstawione. Mnie dźwięk Zune HD nie przekonywuje. Gra to strasznie bezpłciowo. Nie ma w nim super analityczności, nie ma w nim czystego funu, nie ma w nim bezgranicznego zapasu mocy. Może sztuka do której mam dostęp to jeden z pierwszych modeli (nie jestem znawcą tych playerów więc proszę o korektę jeśli był tylko jeden model) ale mam po prostu mieszane uczucia. Bardzo mi brakuje w tej recenzji "samozwańczego" króla. Gdybym nie był aż tak zakochany w J3 jak jestem obecnie, to może bym nawet wysłał do Ciebie moją sztukę. Co zrobię (odwraca się tyłem i zamyka się w własnym świecie brzdęków i innych dźwięków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zune-hd-black.jpg

 

Tak wygląda Zune HD.

 

Jeśli ktoś powie, że n2 gra bezpłciowo, to zaprzeczać nie będę. Ale zune HD jest najbardziej muzykalnym odtwarzaczem chyba z całej topki. "Bezpłciowy" to ostania cecha jaką można mu przypisać. Sony X przy nim jest bezpłciowy.

 

Nie ma w nim super analityczności, nie ma w nim czystego funu, nie ma w nim bezgranicznego zapasu mocy.

 

Demonem mocy nie jest ale da radę większość portable napędzić. Co do funu i analityczności to dla mnie jest on MEGA dobrze wyważony w dźwięku. Brzmienie jest gustowne i wpadające w ucho, ale nie zabranie przyjemnych smaczków. Jak dla mnie bomba. :) Nie znajdziemy w nim efekciarstwa, ale też muzykalność jego sprawia, że się nie nudzi i można wciąż się nim delektować.

Edytowane przez Syler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja jak słuchałem chwilę X'a z Audeo to wypadło mi w uchu bardzo podobnie co Samsung P3, czyli fajniutko. Acz zawsze trzeba brać pod uwagę że każdy ma inny gust. Swoją drogą w porównaniu do P3 ma świetny interfejs.

 

Edit:

@up: i ten rozbrajający napis na ramce "greetings from Seattle" z tego co pamiętam. :D

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie mogę zrozumieć.... JAK MOGŁEM PRZEOCZYĆ TEN TEMAT!

 

Gratuję recenzji. Rzeczowo i bardzo zwięźle - myślę, że jeśli ktoś będzie miał dylemat z wyborem to na pewno skorzysta z tego tekstu.

 

Miałem okazję słuchać wszystkich czterech grajków, niestety nie obok siebie, ale wszystkich na tych samych słuchawkach. No i powiedziałbym tyle - moje wrażenia są bardzo podobne do opisanych powyżej przez Troy'a. Może toucha ocenił bym troszkę wyżej gdyż dla mnie to bardziej chłodny odpowiednik s:flo2 i stawiam te oba playery na równi jeśli chodzi o SQ. No ale to tylko takie moje dwa grosze.

 

Ogólnie rzecz biorąc świetnie, że w końcu coś udało Ci się napisać, bo sprzętu przerzuciłeś już dosyć sporo - szczególnie tego z wyższej półki.

 

EDIT:

Tak, słuchawki wczoraj rano poleciały do Ciebie, więc dzisiaj powinieneś je mieć...

W porównaniu przydał by się jeszcze P3. Ten player robi miazgę z SGS, który jak wiadomo gra całkiem przyzwoicie.

Edytowane przez piotrus-g
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie znowu na fonie...

Ciezko jest sie w tej sytuacji jasno wyrazic.

 

Ale do rzeczy... Kazdy z nas mial dostep do szerszego badz niekoniecznie grona sprzetow. Kazdy z nas ma swoje indywidualne preferencje zarowno muzyczne jak i brzmieniowe. Opisywanie tych indywidualnych wrazen z obcowania z dzwiekiem w formie zrozumialej dla innych to nie lada wyczyn. I niewielu z nas tutaj (w moim odczuciu) to potrafi, uzytkownka fallow wstydem bylo by tu nie wspomniec, Roland tez ma swoje zaslugi, jednakoz... Kazdy z nas po pewnym czasie obcowania na forum popierajac to aktywnym weryfikowaniem podawanych tu informacji wylapie ludzi o podobnych upodobaniach zarowno muzycznych jak i brzmieniowych tzw "swoje uszy". Do czego zmierzam...

Troy92 - fajnie ze sie za to zabrales :) a my teraz mozemy sobie podyskutowac. Moje male zastrzezenie tyczylo sie pewnej dosc malostkowej formy podawania informacji... Bardziej obrazowo... Na naszym X'ie - zaczynajac czytanie Twojej recenzji nie mialem bladego pojecia ze nie przepadasz za armaturami a idac dalej po jej przeczytaniu ze swoja opinie o dzwieku grajka ze stajni SONY oparles glownie na jego sparowaniu z produktem Sennhaisera. Innymi slowy wyraziles swoja opinie o pewnym konkretnym zestawieniu - Sony X, IE8 i tu konkretne albumy (nie wiem czemu ludzie bardzo sporadycznie podaja te dane - mastering masteringowi nie rowny) nie podajac nam tej informacji. Czy to jest istotne ? IMO tak - raz nie znajac Twojego domyslnego zestawu jakim jest Sflo i DDM - dwa nie znajac twojego ucha nie jestem w stanie calosci "ogarnac" zeby wyciagnac jakies wnioski i zaczac polemike. Nie podobalo Ci sie granie Armatury z X'em, czy armatury jako takiej - trzeba bylo to wpomniec. Wiekszosc zestawow opisana jest raczej dosc pozytywnie a co za tym idzie - czysto teoretycznie mogl bym zalozyc ze zestaw touch 4g i B2 wymiata na podobnym poziomie jak ten z DDM ;) chociaz moze i tak jest :)Nie wymagal bym tu opisywania poszczegolych "sparowan" bo to mozolna praca ale takie podstawowe wzmianki jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duran --> Właściwie Syler dobrze podsumował Twoją wypowiedź. Zune jest doprawdy świetnym grajkiem, ale jeśli zakochałeś się w J3 to nic Cie do Zuna niego nie przekona. Najwidoczniej uwielbiasz analityczność przekazu ;). Dla mnie ten plajer za swoją cenę to po prostu bajeczka. Niefortunnie Toczka 4G z DDM zgrywa się lepiej i ma kilka innych ciekawych funkcji toteż Zuna już nie kupię.

 

pioturs-g --> dzięki :lol:. Jak ktoś ma P3 to chętnie coś tam o nim szrajbnę. Jeszcze jedno Piotr - obczaj moje DDM z Toczką 4G i porównaj z s:flo2 . Myślę, że usłyszysz różnicę w szczegółowości.

 

GigereE --> wieczorem postaram się dopisać to o czym wspomniałeś w swoim poście. Na razie mam misję z ekonomią i logiką prawniczą ;).

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:

@up: i ten rozbrajający napis na ramce "greetings from Seattle" z tego co pamiętam. :D

To slabo pamietasz ;) tam jest hello from seattle ;)

Przy rozkladaniu grajka mozna znalezc jeszcze jeden..."for our princess" - bardzo sympatyczna forma uczczenia pamieci.

 

Recenzja bardzo dobra i treściwa. Muszę tutaj jednak zadać autorowi pytanie, czy dźwięk Zune HD jest aż tak dobry jak zostało tutaj to przedstawione. Mnie dźwięk Zune HD nie przekonywuje. Gra to strasznie bezpłciowo. Nie ma w nim super analityczności, nie ma w nim czystego funu, nie ma w nim bezgranicznego zapasu mocy. Może sztuka do której mam dostęp to jeden z pierwszych modeli (nie jestem znawcą tych playerów więc proszę o korektę jeśli był tylko jeden model) ale mam po prostu mieszane uczucia. Bardzo mi brakuje w tej recenzji "samozwańczego" króla. Gdybym nie był aż tak zakochany w J3 jak jestem obecnie, to może bym nawet wysłał do Ciebie moją sztukę. Co zrobię (odwraca się tyłem i zamyka się w własnym świecie brzdęków i innych dźwięków).

Tak z ciekawosci zapytam - czy to byl zestaw odsluchowy "Sound Magic E10, Sennheiser HD 202, Vedia SRS 200N" plus J3 vs ZUNE HD ? jezeli tak to widze to cos jako... Zachwycanie sie kolorami w czarno bialym filmie.

Edytowane przez GigereE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, może to tylko moje odczucia co do ZUNA. Zresztą jego właściciel jest nim zachwycony słuchając muzyki na EP630 więc... :). Każdy ma inne wymagania. Tak jak napisałeś Troy92 - są gusta i guściki. Nie mówię, że Zune HD jest do bani. Po prostu mając 3 przywieszki: analityczność, duża moc, czysty fun nie jestem w stanie wybrać jedną z nich i przywiesić ją na nim. W tym mam problem. W przypadku J3 jest wszystko jasne. Analityczność. Taczka - czysty fun/duży zapas mocy, soniacz również fun z dobrze dopasowanymi słuchawkami. Zune HD nie ma charakteru w sobie aby błyszczeć na jednym poletku. Tak naprawdę to nie wiadomo co można się po nim spodziewać. W jednym utworze potrafi zaskoczyć, w drugim powoduje uśmiech na twarzy. Nie wiem, może to ja szukam dziury w całym. Może marudzę bo już jestem wypaczony przez J3 a może po prostu sam nie wiem czego chcę po tym sprzęcie. Ja nie lubię niespodzianek. Dlatego przyczepiłem się do dźwięku ZUNE HD. Kolejna kwestia cena... Ja nie znalazłem nigdzie taniej jak 700 zł. Dokładając 100-1500 zł można wyrwać Taczkę 4G lub J3. Nie widzę sensu kupować produkt, który nawet na chwilę obecną nie ma wsparcia. No chyba, że macie magiczne źródło skąd można go kupić. Jeśli tak to podajcie :).

Edytowane przez duran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana cena jest taka po której można go nabyć, a nie cena nowego. Cenowo nowy jest porównywalny do taczki. E10 na Zune HD nieciekawie zagrały, już z N2 mi się bardziej podobają, ale większością innych moich słuchawek brzmi po prostu cudownie.

 

czy to byl zestaw odsluchowy "Sound Magic E10, Sennheiser HD 202, Vedia SRS 200N" plus J3 vs ZUNE HD ? jezeli tak to widze to cos jako... Zachwycanie sie kolorami w czarno bialym filmie.

 

Bardzo trafna metafora ;) w takim wypadku opinia:

 

Zune HD nie ma charakteru w sobie aby błyszczeć na jednym poletku.

 

Jest grubo nieuzasadniona. @duran pożycz od kogoś zuna na parę dni i skołuj inne słuchawki. Za szybko wydajesz sądy. Rozumiem, może ostatecznie nie podejść pod twoje gusta, ale na razie chyba za mało miałeś z nim styczności.

Edytowane przez Syler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Stanów Zuna używanego można za 350 zgarnąć. Myślę, że trochę pojechałeś po nim. Weź może sobie spraw jakieś lepsze IEM'y, bo aż jestem zaskoczony Twoją negatywną opinią co do Zuna, który spośród wszystkich tych topowych modeli grał najczyściej i śmiem twierdzić, iż był on najbliżej J3 o czym przekonam się już we wtorek (jak J3 do mnie przyleci) ;). Owszem dobrze zauważyłeś, iż jest on gdzieś pomiędzy funem a analitycznością aczkolwiek nazywanie go grajkiem bez charakteru ociera się o grzech.

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnaturki nie aktualniam. Nie wiem nawet czy jest sens aby to robić. Jutro pogadam z kolegą z pracy aby mi go na weekend udostępnił. Dla mnie jest grajkiem bez charakteru i to nie jest grzech tak sądzić :) bo jeśli nie mogę go zaszufladkować to oznacza, że nie jest kompletny w jednej dziedzinie tylko stara się zadowolić wszystkich. W tym jest problem w mojej ocenie. On nie gra źle. Po prostu brak mu wyrazistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności