Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iPod nano2g vs Video 5.5g vs Touch 2g


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję odtwarzacza do słuchawek CAL! . Mój budżet to ok 300zł.

Spędziłem 2 dni na poszukiwaniach odpowiedniego playera i powiem szczerze , że wiem mniej niż wiedziałem przed poszukiwaniami :/ Dlatego też proszę was o radę.

Od odtwarzacza wymagam dwóch rzeczy ^^ Mocnej baterii i świetnego brzmienia. Słucham muzyki typu Rock i chciałbym , żeby odtwarzacz wraz z CAL! grał mniej więcej na poziomie głośników SOLO 6c + Xonar D1.

Po poszukiwaniach doszedłem do wniosku, że chyba najlepszym wyborem będzie iPod. (nigdy go nie słyszałem tak więc nie wiem :/ ).

Tak więc co będzie grało lepiej ?

Nano 2g (6g odpada bo ma słabą baterię). Mobilny, podobno powinien zasilić CAL! , wszyscy twierdzą, że ładnie gra

Video 5.5g duża pojemność bo za 300 zł dostanę wersję 30GB . Nie wiem jak to jest z dźwiękiem w porównaniu do nano i reszty

Touch 2g podobno po zmianie systemu na iOS 4 gra tak samo jak Touch 4g, a kilka osób na forum polecało połączenie tego playerka z CAL! ...

Dodam, że do wszelkiego rodzaju multimediów używam samsunga wave s-8500 ( w którym niestety jakość muzyki mnie nie zachwyca )

 

Co o tym sądzicie ? Przydałyby się jakieś rady :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam iPoda nano 1g oraz video 30 gb. Oraz CAL!e. Mogę powiedzieć, że oba zestawy dają radę. video jest minimalnie ale odczuwalnie lepsze dźwiękowo, muzyka jest bardziej szczegółowa i żywsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności